Вину не визнав: суд у Луцьку оштрафував 17-річного водія, який їхав без прав і порушив ПДР
У Луцьку неповнолітнього водія, який попалився на порушенні ПДР, покарали штрафом.
Як вказано у матеріалах суду, 24 грудня на проспекті Соборності патрульні зупинили водія Renault, який не увімкнув покажчик повороту перед маневром. Під час зупинки інспектори встановили, що автівкою керував 17-річний юнак, який ніколи не отримував посвідчення водія відповідної категорії та не мав поліса обов’язкового страхування.
На водія склали протоколи за ч. 2 ст. 122 (порушення правил користуванн попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку), ч. 1 ст. 126 (керування авто без відповідних документів); ч. 2 ст. 126 (авто особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) КУпАП.
Читати ще: Залишив місце ДТП, бо було зле: як у Луцьку покарали водія, який влетів у стовп на Рівненській
До слова, хлопця раніше вже ловили на вчиненні однорідних правопорушень і штрафували.Під час судового засідання юнак провину не визнав та пояснив, що ситуація, зазначена у протоколах, є неоднозначною. Проте хлопець не заперечував, що керував автівкою без посвідчення водія та чинного страхового полісу.
Все ж вина неповнолітнього у скоєнні адмінпорушень була доведена зібраними та дослідженими доказами. Тож суддя оштрафував його на 3400 гривень.
Олена БІДЗЮРА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як вказано у матеріалах суду, 24 грудня на проспекті Соборності патрульні зупинили водія Renault, який не увімкнув покажчик повороту перед маневром. Під час зупинки інспектори встановили, що автівкою керував 17-річний юнак, який ніколи не отримував посвідчення водія відповідної категорії та не мав поліса обов’язкового страхування.
На водія склали протоколи за ч. 2 ст. 122 (порушення правил користуванн попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку), ч. 1 ст. 126 (керування авто без відповідних документів); ч. 2 ст. 126 (авто особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) КУпАП.
Читати ще: Залишив місце ДТП, бо було зле: як у Луцьку покарали водія, який влетів у стовп на Рівненській
До слова, хлопця раніше вже ловили на вчиненні однорідних правопорушень і штрафували.Під час судового засідання юнак провину не визнав та пояснив, що ситуація, зазначена у протоколах, є неоднозначною. Проте хлопець не заперечував, що керував автівкою без посвідчення водія та чинного страхового полісу.
Все ж вина неповнолітнього у скоєнні адмінпорушень була доведена зібраними та дослідженими доказами. Тож суддя оштрафував його на 3400 гривень.
Олена БІДЗЮРА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.