USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Виплати одиноким матерям відновили

26 Січня 2016 13:41
Одиноким матерям відновили виплати на дітей. Про це повідомили у Департаменті соціальної політики Луцької міської ради.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що з першого січня припинили виплати одиноким матерям. Інструкції щодо припинення виплат мали б з’явитися на початку лютого, - повідомляли у Департаменті соціальної політики міськради

Зокрема, на виконання Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” від 24.12.2015 №911-УІІІ Уряд 25 грудня поточного року схвалив постанову Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” №1181.

Зазначеним нормативно-правовим актом з 1 січня 2016 року передбачено:

- скасування гарантованого розміру допомоги на дітей одиноким матерям (30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку) та надання такої допомоги у розмірі, що дорівнює різниці, між 100% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

Якщо одинокі особи звернулися за продовженням допомоги із врахуванням доходу в 2015 році і період виплати припадає на 2016 рік, виплата таким особам із врахуванням підвищеного розміру допомоги продовжується до закінчення періоду призначення без їх звернення до департаменту соціальної політики.

З метою соціального захисту дітей, які виховуються одинокими батьками, Урядовим рішенням збережено право на отримання з 1 січня 2016 року допомоги на дітей одиноким матерям та тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, особам, які звертаються за її продовженням за новими умовами у періоді з січня по березень 2016 року. Такі громадяни повинні, заповнити заяву та декларацію про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім'ї) за 6 місяців (липень — грудень 2015 року).

Особи, які звернуться за призначенням допомоги вперше вона призначатиметься з місяця звернення за її призначенням і доходи сім'ї визначатимуться за 6 місяців на момент звернення за допомогою.

Подати заяву та документи про призначення вищезазначених допомог можна за адресами: Луцьк, проспект Волі, 4а (департамент соціальної політики, телефони для довідок: 28-41-62, 72-71-31); проспект Соборності, 18 (філія №1 департаменту соціальної політики, тел.: 77-44-71, 77-44-72); вулиця Бенделіані, 7(філія №2 департаменту соціальної політики, тел. 26-59- 61).

- надання тимчасової допомоги на дітей батьки, яких ухиляються від сплати аліментів у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

Тимчасова допомога призначається кожні шість місяців починаючи з місяця в якому подано заяву з усіма необхідними документами.

У разі коли до заяви не додані всі необхідні документи, департамент соціальної політики повідомляє одержувачу про те, які документи повинні бути подані протягом місяця.

Рішення про призначення або відмову в призначенні тимчасової допомоги приймається департаментом соціальної політики протягом 10 календарних днів після надходження усіх необхідних документів.

Умови та розмір тимчасової допомоги, який виплачується у разі призначення судом розміру аліментів у твердій грошовій сумі залишилися незмінними та призначаються у відповідності до абзацу 2 пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 №189 (в розмірі різниці між розміром аліментів і сумою, що становить 30% прожиткового мінімуму, встановленого законом для дитини відповідного віку).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 55
Патріот Волині Показати IP 26 Січня 2016 16:14
Хай держава допомагає ГУЛЯЩИМ дівчатам...ще хай Яценюк виплачує гроші алканафтам за те, що вони цілими днями бухають - не просихають, і наркалигам за те, що курять, нюхають і коляться...
Оксана до Патріот Волині Показати IP 27 Січня 2016 20:13
Вам пане патріот потрібно лікуватись!! За власний кошт!! Можливо вам вилікують голову!!
Неля до Патріот Волині Показати IP 27 Січня 2016 21:26
Что бы стать матерью-одиночкой что обезательно быть гулящей????? Если вы несталкивались с такой проблемой, не судите людей да не судимы будете. Вы неимеете ни какого морального права осуждать людей, незная того как они получили статус матери-одиночки.... И алкашей с наркоманами нечего приравнивать сюда.............
Інна до Патріот Волині Показати IP 28 Січня 2016 22:05
Вдові ти теж так скажеш
ЕЮ до Патріот Волині Показати IP 3 Березня 2016 11:20
Більшість одиноких матерів мають такий статус бо були покинуті з дитиною на руках такими самими "ГУЛЯЩИМИ" хлопцями.
катерина мринская -ф до Патріот Волині Показати IP 10 Березня 2016 23:05
Послушай ты патриот ,дай Бог тебе здоровья и не дай Бог твоей дочери быть как ты говориш ГУЛЯЩЕЙ!! У меня например умер муж на 7месяце беременности. Так как я гулящая?!
Віра до Патріот Волині Показати IP 8 Серпня 2016 13:52
Вам хто не будь казав що ви *** і неадекватна людина ,ви навіть неуявляєте як важко жінкам виховувати дітей самостійно бо такі ідіоти як ви вміють тільки зробити дитину.З такимипоглядами на життя зверніться до психіатра.
до патріота Показати IP 26 Січня 2016 17:13
А ти мабуть куриш, п'єш, нюхаєш? Що так переживаєш
Також до патріота Показати IP 26 Січня 2016 19:11
Ага. Точно. А ще хай держава відмінить пенсії ініалідам. Чого ж це всі інші захворілі повинні лікуватись власним коштом, а цих годувати має держава. Чим вони кращі за дітей гулящих мам??? Прости Господи.
Анонім Показати IP 26 Січня 2016 20:12
Я в шоці з вас....інваліди це теж люди якщо вони не можуть працювати...то шо вони мають вмирати чи що???чи ті самі Мами одинокі...не всі гулящі...а може вони навмисне так оформляють щоб мати якусь копійку для дитини!!!?))
оксана Показати IP 26 Січня 2016 22:53
Наша влада здуріла забирають кошти від мам одиноких які вимушені виховувати самі нашу владу нашибиницю вітправити і невсі мами наркоманки бійтися бога такими словами некидайтись наша влада скоро доберется і доінвалідів вони це можуть і вже доказали цим діти невчому невині.
Оксана Показати IP 27 Січня 2016 20:10
Так дайте конкретну відповідь!!! Коли будуть виплачувати гроші на матерів одиначок????
Леся до Оксана Показати IP 3 Квітня 2016 16:35
В цьому місяці мають виплатити.
оксана Показати IP 27 Січня 2016 21:25
коли почнуть виплати як мной одиночка
оксана Показати IP 27 Січня 2016 21:29
коли почнуть виплати як мати одиночка сичень чи лютий
Леся до оксана Показати IP 3 Квітня 2016 16:36
В цьому місяці мають виплатити.
Інна Показати IP 28 Січня 2016 21:12
Ще є матері одинокі вдови ,які не отримують пенсії,бо не було стажу у померлого,Так що не всі матері одинокі гулящі І алкоголіки
КС Показати IP 28 Січня 2016 21:32
Завдяки цьому закону, зовсiм скоро безробiтних одиноких матерiв побiльшае, багато бажаючих знайдеться жити за чужий рахунок! Куди депутати дивляться?
одрі до КС Показати IP 31 Січня 2016 09:01
Ати дітину що для дипутатів рожала чи для себе, ненадо з себе мадам строїти бо якби була на місці мам одиночок то так само би робила
ЕЮ до КС Показати IP 3 Березня 2016 11:14
на 380 грн. дуже не розживешся
Оксана до КС Показати IP 28 Січня 2016 23:34
В нас такі малі зарплати,що на харчі майже не вистачає..,невже коли одинокі матері будуть отримувати гроші їх буде забагато?Ви мабуть не були в Європі,що не розумієте,як повинні жити люди!!!
одрі Показати IP 31 Січня 2016 08:57
А хто ви такі щоб тут розказувати кому гроші давати. Я мати одинока то мені для дитини гроші потрібні. А ви кой незнаєте що таке мати одинока то прошу позакривати свої роти. Я мати одинока по поважній причині моїй дитині теж треба жити!
Яна Показати IP 9 Лютого 2016 21:23
Я вважаю,що буде дуже доцільно розібратися,хто дійсно мама-одиначка,а хто підробив документи під цей статус,тоді всім діткам буде гарна допомога! В мене двоє діток і я сама з ними! В житті буває всякого,бо це життя! Але на жаль зовсім не одинокі й не бідні сім"ї користуються цими виплатами, не заслуговуючи на них! Їх всі знають,але до таких не приходять з перевірками!! Якби навели лад в цьому,було б дуже добре! І при чому тут сукупний дохід??? Це в розряд допомоги малозабезпеченим сім"ям,хіба не так?? За моїм розумінням , допомога не багатим чи бідним матерям,а саме тим,що виховують діток самотужки!! Нехай вона буде фіксована,по віку дітей,без всяких доходів ! Бо є мами ,які трудяться на декількох роботах,аби дитині вистачало на достойне життя й такі мами не будуть отримувати допомогу!??? Хіба це чесно??
марго Показати IP 16 Лютого 2016 00:40
шановний патріот в лапках не рахуйте чужі копійки у своій кишені
таня Показати IP 20 Лютого 2016 11:21
одним держава дає кошти на дітей а інші не діти7
Анонім Показати IP 23 Лютого 2016 12:02
зробіть перевірки шановна владо і побачите кому потрібні гроші а кому їх вдосталь, а хто замість дітей на горілку отримує, наведіть порядок.
Лучанка Показати IP 23 Лютого 2016 14:55
сьогодні зранку в новинах, дивилась репортаж про соціальні виплати одиноким мамам, відверто кажучи була вражена тим що почула, ті мізерні копійки, так копійки тому що 359 грн на дитину при теперішніх цінах це сміхота, жінка з дитиною на руках яка дійсно потребує тієї допомоги повинна її ще заслужити розглядом комісії яка приходитеме до неї додому раз в півроку і описуватиме її майно, + офіцйна зп мами повинна бути не меншою ні 2500 за останні півроку, тому дітки до 6 років, маючи прожитковий мінімум 1167 грн взагалі тієї допомоги не отримуватимуть, де логіка? я дивуюсь нашому суспільству: вам шановна еліто просто не догодиш - якщо жінка виховує дитину самотужки, то вона аморальна і гуляща, не народила, зробила аборт і т.д. - хвора, безплідна, аморальна. Ніхто ніколи ні від чого не застрахований, як говорили в попередніх коментарях - це життя і може статися що завгодно,краще б більше притягували до відповідальності чоловіків які лишають жінок в положенні, або кидають своїх же власних дітей,навіть не вникаючи і неусвідомлюючи в повній мірі відповідальності за те дитя,чомусь цього ніхто ніколи не помічає, а навпаки при хорошому знайомстві ще допомагають ухилятись від виплати аліментів. Говорити можна багато, але позбавляти допомоги жінок які дають життя, це АБСУРД!!!
Саша до Лучанка Показати IP 20 Березня 2016 18:05
Підтримую, я також за притягнення до відповідальності всіх кобелів, що залишають дівчат і не допомогають дітям, нехай компенсують державі всі збитки. А то дітей залишать, жінки потім гулящі а вони сама святість!
наташа Показати IP 3 Березня 2016 22:27
если янездала дукумент цей мисяц то мени небуде децки одиноку маму минималки
Надія Показати IP 11 Березня 2016 21:47
Текст повідомлення В Хусті Закарпатській обл не працюючим одиноким матерям відмовляють в виплатах на дитину
Аліса. Показати IP 13 Березня 2016 18:30
якщо я здала документи на початку лютого на дитячі кошти.то коли мені чикати виплати?
Леся до Аліса. Показати IP 3 Квітня 2016 16:37
В квітні
наташа Показати IP 19 Березня 2016 16:44
Я тоже здала у лютому інтересно коли їх ждать
Ксюшенька Показати IP 25 Березня 2016 16:47
Я оформляла 9 лютого мама одиночка і вже 25 березня а грошей ще нема?
Христина Показати IP 25 Березня 2016 20:29
Може таке бути що загубили в соц службі якийсь документ. В мене таке було. Я подала на почетку лютого і теж ще нема, я подзвонила то сказали шо загубили копію трудової. Я додала щнову трудову, сказали до 16 будуть. Перевірте, може і у вас чогось не хватає
лена до Христина Показати IP 29 Березня 2016 13:40
І що у вас прийшли гроші?
іра Показати IP 26 Березня 2016 11:32
Я переоформила на одиноку ще 23 лютого і досі ще нема грошей , в чому причина?
іра Показати IP 26 Березня 2016 22:03
Хто вже получив гроші за одиноку? Відпишіть будь- ласка!
лена до іра Показати IP 29 Березня 2016 13:39
Я також подала документи 13 лютого то має бути в березні і чомусь то немає. Якщо ви подаете до 15 то буде в березні , а якщо після 15 то в квітні.
Оксі Показати IP 30 Березня 2016 09:45
В мене таке питання я оформляла ще 9 лютого а грошей ще нема.Хто оформляв в таких числах хтось отримав чи ні. Дайте будь ласочка відповідь.Жду.
Інна Показати IP 1 Квітня 2016 13:04
Я здала теж 9лютого,то ще навіть повідомлення нема,не те що грошей.
Леся до Інна Показати IP 3 Квітня 2016 16:39
Виплати будуть в цьому місяці.
марія Показати IP 14 Квітня 2016 20:40
Яздала документи 16 лютого у квітні мені прийшло на 6 дітей соціалки - 4211
Лілія Показати IP 19 Квітня 2016 14:58
Аже получав хтось гроші? Мені ше нічого нема.....
Тетяна Херсонская об до Лілія Показати IP 22 Квітня 2016 11:50
Пришло два повидомлення але грошей як небуло так и нема в повидомленнях разные суммы и идут на уменьшение
Надя Показати IP 26 Квітня 2016 22:21
Я нерозумію нічого обясніть може ви мені до цих пір 26 квітня а мені ще немае грошей, в совбезі сказали що гроші нарахували, но держава ще невиділила.
надя Показати IP 26 Квітня 2016 22:23
чому невиплачують гроши?
Анна Показати IP 29 Квітня 2016 09:19
Мені сказали, що немае фінансування і чекати виплату в кінці місяця, але вже кінець місяця. Моживо в наступному буде подвійна виплата. Я вже отримувала м.о. за новими стандартами.
Dark soul Показати IP 8 Травня 2016 22:53
Хм...перший комент мене вразив. Я була покинута гулящим,курящим а коли отримую кошти я їх трачу на дитину і тільки...на даний момет я на костилях бо потрапила у ДТП тож давай осуджуй меене....я згідна коли мамаши бухають а та дитина голодна і ободрана то від такіх дітей потрібно забирати... бо на таке дуже боляче дивитися. В таких немає нікаплі любові в серці...адже як можна не любити свою малечу і бухати при ній обділяючи тими ж цукерками... чи не купити дитині гарний одяг ...
Iнна Показати IP 11 Травня 2016 23:19
Я одинока мати,маю сина iнвалiда пiдгрупи А. до того.Пiвроку назад закiнчив лiкуванн раку.Менi вiдмовили в виплатi .тому що я отримую на сина 2200 групи.Що за дурнi закони з доходами.Нехай собi краще зарплати знiмуть.Платили i так копiйкi а зараз i те зняли.
аноним Показати IP 13 Травня 2016 18:58
Хто цього мисяця отримував на дитей гроши??
Юлія Показати IP 23 Травня 2016 16:45
Допомогу скасовано у фіксованому мінімальному розмірі та порушено ст. 22 Конституції України , де зазначено, що при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод. Допустилося.... мною створена петиція та нікому до цього діла нема... бо непацюючі матері задоволені... а підеш на роботу допомоги не буде ... мінімальна допомога з 01.01.2016 року складає 0 грн. 00 коп. а складала 30 % від прожиткового мінімуму дитини відповідного віку. Я дам посилання на петицію але ж я впевнена ви ліньки буде зареєструватися щоб підписати цю петицію , про те всі кудакчуть про святе , діти і так далі https://petition.president.gov.ua/petition/23195
Христина Показати IP 11 Червня 2016 13:56
Я мама одинока,здавала документи в квітні і ще неотримала ніяких коштів.
таня Показати IP 21 Червня 2016 19:11
я не отримала за червень виплату як мати одиночка чому може затримують чи ні.
Віка Показати IP 25 Червня 2016 17:38
Я подала документи на відновлення допомоги на матір одиначку та малозабезпкченість 18 травня, моєму сину 8місяців, але допомоги ще не прийло, коли має бути???