USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Виїхав на зустрічну смугу: поблизу Луцька в ДТП постраждали семеро осіб

1 Серпня 2021 11:19
У Луцькому районі внаслідок зіткнення BMW та Renault Trafic постраждали семеро людей.

Про це повідомляє поліція Волині.

Автопригода трапилася сьогодні вранці поблизу села Софіївка Луцького району.

За кермом легковика BMW перебував 33-річний лучанин. Попередньо, водій виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся із автомобілем Renault Trafic під керуванням 35-річного жителя Харківської області.

Внаслідок автопригоди постраждали обидва водії транспортних засобів та п’ять пасажирів Renault Trafic. Їх усіх госпіталізували.

За фактом ДТП слідчі розпочали кримінальне провадження за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Лучанин Показати IP 1 Серпня 2021 11:34
БМВ- без мозгов водитель
скептик до Лучанин Показати IP 1 Серпня 2021 12:03
власник БМВ - це діагноз. в ліпіни приймають без черги
Англійські учені Показати IP 1 Серпня 2021 12:34
По статистиці водії BMW в десятеро частіше страждають на деблізм ніж водії інших автівок.
Інспектор колишньої Показати IP 1 Серпня 2021 12:55
Водій, який перебував за кермом автомашини БМВ однозначно заснув.
Мик Показати IP 1 Серпня 2021 13:08
Безмозглі полішуки літають.Корову їм в воза запрягти і нехай їздять.А то пальці вєєром і я крутой.
ще не зовсім свідоми до Мик Показати IP 1 Серпня 2021 14:28
Парижанин? Чи з Лондона? Таке ж саме чучело
ще не зовсім свідоми до Мик Показати IP 1 Серпня 2021 14:46
Я також поліщук. Чим пишаюся. А Ви - парижанин? Чи корінний лондонець?
Львів до ще не зовсім свідоми Показати IP 1 Серпня 2021 16:59
А чим пишатися? Конкретно, по пунктах
ще не зовсім свідоми до Львів Показати IP 1 Серпня 2021 18:03
Лемкам не збираюся нічого пояснювати
ще не зовсім свідоми до Львів Показати IP 1 Серпня 2021 19:07
З яких пір лемки стали на Волині керувати ?
ще не зовсім свідоми до ще не зовсім свідоми Показати IP 1 Серпня 2021 21:01
Я не лишень про лемків, а і про бойків, гуцулів та всіх інших галичан
Львів до ще не зовсім свідоми Показати IP 2 Серпня 2021 07:11
з часів Галицько-Волинського князівства
Поліщук до Львів Показати IP 1 Серпня 2021 22:49
Не було б Поліщуків, то не було б Волині.
Львів Показати IP 2 Серпня 2021 07:00
Ніякої конкретики. Я пишаюся тим, шо полішук, бо я полішук!!! Насправді, аграрна область, шо пасе задніх. Ні промисловості, ні виробництва, ні культури, але ж пишаються!?
катастрофа Показати IP 2 Серпня 2021 10:42
Пострадали невинні люди через перевищення швидкості одного водія.... люди милі, куди спішите? Коли стається ДТП вже ніхто і нікуди не спішить? Та приїдьте з пункту А в пункт Б на 5 хвилин пізніше , ніж в лікарню чи тюрму чи трупарню !!!! Люди милі думайте про наслідки !!!