USD 39.56 39.90
  • USD 39.56 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Я не хочу працювати. Не хочу бачити морд ваших», – голова Волинської ОДА нахамив депутатам. Відео

10 Грудня 2020 14:57
Очільник Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко нахамив депутатам обласної ради.

Інцидент відбувся під час позачергової сесії облради 10 грудня.

Нагадаємо, депутати вирішили оцінити роботу голови ОДА і визнали його роботу незадовільною. Також обранці громади проголосували за висловлення недовіри голові ОДА Юрію Погуляйку.

Зауважимо, на початок сесії голова ОДА не прибув, хоч, як повідомив голова облради Григорій Недопад, його запрошували.

Під час перерви на голосування до зали з криками увірвався Юрій Погуляйко і почав у грубій формі висловлювати свою незгоду з таким рішенням депутатів. Особливо дісталося народному депутату Вячеславу Рубльову.

Юрій Погуляйко свою відсутність на сесії виправдовував тим, що не знав про засідання, а об 11 годині мав нараду з прем’єр-міністром.

А наприкінці він взагалі перейшов на образи.

«Я не хочу працювати, офіційно заявляю. Не хочу бачити морд ваших», - кинув він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 48
Наталка Показати IP 10 Грудня 2020 15:21
" гідна " креатура зеленої плісняви.
73% до Наталка Показати IP 10 Грудня 2020 17:49
Заткніться! Ми за нього голосували, хай буде.
скептик до Наталка Показати IP 10 Грудня 2020 18:01
мдяяя, а я думав, що папєрєдній мєнт був повний отстой. виявляється, Є КАДРИ у ДЗЕЛЕНЬКА !!!!! на мєнта, правда не тягне. будь-який участковий мусорок на пів-голови вищий
Анонім до Наталка Показати IP 10 Грудня 2020 18:03
яке ж воно нице і убоге
Штепа до Наталка Показати IP 10 Грудня 2020 20:55
Що мелеш?
911 Показати IP 10 Грудня 2020 15:23
ТАк точно ДОНЕЦЬКА морда. Сліпець напевно шкодує що небачить тут/ СВОЇХ/
111 Показати IP 10 Грудня 2020 15:33
Пора цю "морду" вишвирнути з Волині.
охох Показати IP 10 Грудня 2020 16:00
довели людину
Петро Показати IP 10 Грудня 2020 16:11
Поставте Киричука він порядок наведе
Перший до Петро Показати IP 11 Грудня 2020 14:13
А може Бандера прийде-порядок наведе?16
лучанин Показати IP 10 Грудня 2020 16:28
Та він з самого початку знав і вірив в те,що не надовго їде на Волинь.І він їхав "заробітчанином",(щоб на Волині "відстібнути), а не головою адміністрації.Тому-то і понавозив, і напризначав на різні посади своїх,щоб чужі (волиняки) не знали,як і де вони "заробляють".Заснував Службу автомобільних доріг і очолив її данєцкій парєнь,де всі вони і "кормилися". Непочатий край роботи для правоохоронних органів.Але під контролем обласних депутатів,бо "органи" в нас_одного поля ягоди.Це одна добра справа,яку зробили депутати.Але інша справа_він креатура президента.І питання,чи звільнить його Зеленський.Поживемо-побачимо.
лучанин до лучанин Показати IP 10 Грудня 2020 17:17
А Костик чий, хиба не наш?
Юрий Судаков Показати IP 10 Грудня 2020 16:35
Пацан к успеху шел. Нефартануло. После таких заявлений карьера в Киеве врятли светит.
Він до Юрий Судаков Показати IP 10 Грудня 2020 19:26
Його і так там К ланком із Призначенням в ДАБІ , тому і бісить я. Нічого, біля дружини нотаріуса не пропаде.
Максим Перепелиця Показати IP 10 Грудня 2020 16:48
Давай Бондара Володимира Нальковича, давай Бондара Володимира Нальковича. Хто за, хто проти, хто утримався.
Люди до Максим Перепелиця Показати IP 10 Грудня 2020 17:51
Ця зашкварена львівця хай свій задутий писок не висовує з хлівця.
Він до Максим Перепелиця Показати IP 10 Грудня 2020 19:27
Ти шо Максиме, геть здурів?
ja до Максим Перепелиця Показати IP 11 Грудня 2020 14:56
проти
ja до Максим Перепелиця Показати IP 11 Грудня 2020 14:56
проти
Павлик Морозов Показати IP 10 Грудня 2020 17:14
Для тих, хто не знає, а пише дурницю тут: "911" та "Лучанин". До відома - Юрій Михайлович Погуляйко народився в селі Верхньошевирівка, Краснодонського району, Луганської області. У період з вересня місяця 1999 року по листопад місяць 2019 року постійно з батьками, сім'єю та дітьми проживав там же де і народився у Луганській області, і ніколи не проживав у Донецькій області, за виключенням служби (04.2016 - 03.2019 - служба в податковій міліції Державної фіскальної служби України у Донецькій області).
Буває Показати IP 10 Грудня 2020 17:17
Обідився малий.
Галя Небалувана до Буває Показати IP 11 Грудня 2020 08:27
Ага!Кому морди,кому мордяки,а кому і миле личко!
Куні Показати IP 10 Грудня 2020 17:19
Бездарний Остап Бендер, хоча я не права, при Остапу Волинь би процвітала, це просто дрібний чинушка-злодюжка!
Фу б до Куні Показати IP 10 Грудня 2020 18:23
ля..
А так Показати IP 10 Грудня 2020 17:22
Якщо останні слова його про вітіва і пиріжка, то повністю згоден з ним.
ВІРУС Показати IP 10 Грудня 2020 17:31
ДОНЕЦЬКІЙ МАФІЇ ДО ПОЛІШУЦЬКОЇ ,ЩЕ ДАЛКО.
Активіст Показати IP 10 Грудня 2020 17:33
А то за те, шо шламбона перед облрадою поставив ! То ж треба додуматися до такого - перед шанованими народними обранцями заслін поставити ! Їм, шо через комин до сесійної зали залітати ? А зараз йому ті металеві жалюзі на вікнах його кабінету ох як знадобляться ! Передбачливий, відчував чим то закінчиться !
АктивістУуу до Активіст Показати IP 10 Грудня 2020 17:59
Який шлагбаум? Він для автівок, а не для людей :) Навіщо бре...обманювати?! І його вже давно там немає!
Петрович Показати IP 10 Грудня 2020 17:45
Правильно зробив. Прийшли типу за Волинь дбати. До корита рвуться. Він то піде, а хто прийде?! «Патріоти-волиняки»....не смішіть.
Волинянин Показати IP 10 Грудня 2020 18:06
Його кар'єра була абсолютно прогнозована і передбачувана. З такою президентською кадровою політикою, з такими професійними організаторськими якостями, як у Погуляйка - то цілком очевидний результат ! І не тільки на Волині. За два неповних роки вже по 3-4 голів ОДА замінено і то ше не кінець.За часи незалежності України такого ніколи не було ! То саме з міністрами і їх замами. А що він із собою на Волинь привіз ? Ті кадри - без профільної освіти, без професійного досвіду, без авторитету, без вміння працювами з людьми, без вміння вибудовувати діалог з органами місцевого самоврядування, ментально чужі, але із корупційними задатками, без совісті, патріотизму і моралі з перших днів перебування на роботі запустили механізми поборів, обкладання оброком і тиражуванням професійних ляпів . На роботу в орган державної виконавчої влади одягаються, як гопники. Ото єдина надія на чим швидше закінчення адмінтерреформи ! А над змінами до Конституції треба дуже активно працювати ! Рішення правильне !
??? до Волинянин Показати IP 10 Грудня 2020 18:37
його привіз на волинь наш преЗЕдент. якого обрав 73% виборців! в чому проблема?
Богдан Сташинський Показати IP 10 Грудня 2020 18:24
Обоюдно дика повединка ... Соромно дивитися, соромно за владу, соромно за Україну. Ганьба !!!
Сумно Показати IP 10 Грудня 2020 18:47
Такі парашутисти-заробітчани у нас на Волині не вперше. Зарплата висока, дають вкрасти, всі кругом кланяються в пояс і в очі заглядають. Не життя -рай. Чомусь на львівщину чужих ще ні разу не присилали головами ода. То ми, мабуть, надто толерантні до чужих зайд, все ковтаємо, то тим очільники і користуються, приймають неадекватні кадрові рішення
Працівниця структури Показати IP 10 Грудня 2020 19:41
А хто відповість за постраждалу і принижену систему соц.захисту. хто поверне втрачене здоров'я Мишковець Св.Євтихівній.????
The гість Показати IP 10 Грудня 2020 21:33
Гнида сєпарська
Андрій Показати IP 10 Грудня 2020 21:34
Саме правильно буде зігнати всіх злодюг депутатів та всих державних чиновників секретарів і десь їх на роботу на уранові рудники щоб здихали повільно а порохно щоб там працював могильником це він вміє
Антон Показати IP 10 Грудня 2020 22:11
Ця скотина з самого ранку бухає, і нічогісінько не робить. Ми вже думали щось в пляшку підсипати, щось з послаблюючим ефектом.
123 Показати IP 10 Грудня 2020 23:21
ВИ МЕНЕ ЗРОЗУМІЛИ...
Абр Показати IP 11 Грудня 2020 07:35
Б*дло.Хамло.Злодій.
юра Показати IP 11 Грудня 2020 09:58
я требую продолженія банкету
До Ради Показати IP 11 Грудня 2020 14:28
То свідомо ним же самим запущено механізм відставки нібито через недовіру облради ! Він чудово розуміє, що відставка була би неминучою, але вона би була тоді .політичною Вибори до місцевих рад Слуги програли з тріскотом і через то Зеленський вже найближчим часом має наказати його звільненням з посади. А тут нарисувався варіант із відставкою через недовіру облради, спровокований ним же, на який клюнули депутати - а йому тільки того і треба було . Бо його політична кар'єра напряму залежить від формулювання причин звільнення. А так і послав депутатів,і хряпнув дверима, ше й скорчив морду ображеного. Думати, панове, треба краще і діяти хитріше ! Бо нібито й ви ініціювали його звільнення, а особисто шкурно він вас переграв ! А з нового року призначить президент іншого і пішло по заїздженому колу : наша пісня гарна, нова починаєм її знову !
клімов до До Ради Показати IP 11 Грудня 2020 15:26
такі хфантазери тут трапляються! я думаю, що тут якось причетний Сорос. Читав, що тому проплатили ануаки, аби зняти цього представника зелених рептилоідів, з офісу Єрмака
Клава Показати IP 11 Грудня 2020 15:09
.. нема ковельського вчителя, щоб вигнав Нальковича з приміщення..
Остап Вакарчук Показати IP 11 Грудня 2020 15:16
Думаю, що у Зеленського В.О. немає вибору і щоби навести порядок у Волинській області, прийшла пора призначити на посаду представника президента в нашій області таких людей, як Француза Анатолія Йосиповича або Ходирєва В'ячеслава Анатолійовича.
Правда Показати IP 11 Грудня 2020 17:50
ПОРА ДАВНО ГНАТИ З ВОЛИНІ ЦЬОГО ЗАПРОДАНЦЯ.НАМ ПОТРІБНІ СВОЇ ЛЮДИ. І БУДЕ ТОЛК ТОДІ. ЗВЕРТАЮСЬ ДО ПЕРЕПИСЧИКІВ:ТАК ЛЮДИ ПРОГОЛОСУВАЛИ І ТОЛКУ З ТОГО НУЛЬ.ДЕ ЗРОБЛЕНІ ОБІЦЯНКИ. ПАЛИЦЯ МОЛОДЕЦЬ ОБЄНАВ ВСЮ ОБЛАСТЬ.
сравда до Правда Показати IP 12 Грудня 2020 12:48
а Коломойський ще краще, об'єднав всю Україну
Народна прокуратура Показати IP 12 Грудня 2020 14:05
Нашим волинякам ще ніхто ніколи не вгодив. Найкращими головами ОДА були покійні Клімчук і Романюк, свої ж, місцеві. Але скільки бруду на них було вилито свого часу !!! Ті, хто волає про те, що призначати потрібно лише місцевих, по-перше, відкрито проявляють свій корупційний характер, адже зі своїми сусідами, кумами, друзями легше вирішити питання, а по-друге, є маргіналами, котрі ладі свого села нікуди не виїжджали й нічого не бачили. В такий спосіб якраз і формується регіональний сепаратизм
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 12 Грудня 2020 16:26
До Народна прокуратура. Повністю вас підтримую. Любіювання своїх інтересів, перебуваючи на владних місцях ось чого бажають добитися місцеві пани депутати. Для мене наші депутати близькі до корупції, відстоювання інтересів особистого бізнесу, кабінетного (підкилимного) вирішення питань.