USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Я не хочу бути мером Луцька, – Положинський

21 Серпня 2020 08:45
Український музикант, колишній фронтмен гурту «Тартак» Олександр Положинський в інтерв’ю hromadske, яке вийшло 20 серпня, розповів, що йому пропонують брати участь у виборах мера Луцька, але він поки не розглядає таку можливість.

Він заявив, що балотуватиметься в мери його переконувала «активна група в Луцьку» та що на це потрібен час. «Мені не хочеться, щоб сталося, як з нашим президентом, який і займає посаду, і вчиться щось на ній робити. Це неправильно і це шкодить», – сказав музикант.

Положинський зазначив, що для балотування в мери потрібна сильна професійна команда.

«Оскільки такої команди у мене немає, я це сприймаю, як веселі розмови, які більше спрямовані на те, щоб змусити когось ревнувати або пограти в політичні ігри», – сказав він/

ЧИТАТИ ЩЕ: ПОЛОЖИНСЬКИЙ ВІДЗНАЧИВ 48-РІЧЧЯ: БЕЗ РОБОТИ І ПЛАНІВ НА ЖИТТЯ, ПРОТЕ З НАТХНЕННЯМ І ОПТИМІЗМОМ

Положинський до лютого 2020 року був фронтменом груп «Тартак» і «Був’є». Зараз є учасником проекту «Олів’є».

На початку серпня музикант розповів, що його включили в опитування, яке проводилося в Луцьку щодо можливих кандидатів і їхніх рейтингів.

«У будь-якому випадку я не хочу йти, але я не виключаю такої можливості, якщо мене переконають, що я здатний не тільки піти, але і мати шанси на перемогу», – заявляв він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Отакої Показати IP 21 Серпня 2020 09:19
Мав би досить пристойну підтримку,особливо серед молоді виборців середнього віку.Можливо все ще попереду,удачі йому.
скептик до Отакої Показати IP 21 Серпня 2020 12:01
Молодь вже наобирала. весь світ пальцем показує біля виска
Хватить до Отакої Показати IP 21 Серпня 2020 15:39
Молодь вжек вибрала не пойми що... Раніше можна було гордитись, а тепер просто соромно.
Пастух Показати IP 21 Серпня 2020 09:28
Так без довідки про судимість в чиновники не беруть.
свс Показати IP 21 Серпня 2020 09:33
Играешь на гармошке,играй дальше.Уже есть один клоун,два будет перебор...............
777 до свс Показати IP 21 Серпня 2020 11:16
А с чего ты сашко вообще взял.что способен? Скачи по пивнушкам.
свс до 777 Показати IP 21 Серпня 2020 16:17
Не царское дело по пивнушкам шастать ,уровень холопский не тот................
Лучани Показати IP 21 Серпня 2020 09:53
Отут якрає повна гармонія ! Ти не хочеш і ми не хочемо !
Отот Показати IP 21 Серпня 2020 10:04
"але я не виключаю такої можливості, якщо мене переконають, що я здатний не тільки піти, але і мати шанси на перемогу" - так зєпєтю теж переконали що воно має шанси на перемогу і що з того вийшло. В місті мером має бути господар який знає не за чутками як працює ЖКГ та транспорт, мати хоча б уяву що таке економіка взагалі та ще й бути людиною, що зараз рідкість. Будемо шпівати чи танчувати?
скептик до Отот Показати IP 21 Серпня 2020 12:03
ЖКГ та транспорт - це далеко не все, у чому повинен петрати міський голова