Як черлідерки сільського ліцею на Волині готуються до змагань
![](/resize/450x300/r/files/news/2024/02-21/377745/20240221162409.png)
У Рудниківському ліцеї Колківської громади дівчата активно займаються черліденгом. Цей вид спорту лише набуває популярності на Волині, тому тутешні дівчата-черлідерки – уже справжні зірки та переможниці.
Про це інформує Волинська ОВА.
Вісімнадцять танцівниць чер-денсу щодня збираються на тренування у стінах актового залу. Учениць 4-6 класів не спиняє навіть те, що тренуватись доводиться вже після уроків.
«В черліденгу мені подобається все, бо я люблю танцювати», – розповідає дев’ятирічна Ліза із синьо-жовтими помпонами в руках. Танцями дівчинка займалась і раніше, у шкільному гуртку. Але війна все припинила.
Проєкт Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги дав мотив та поштовх відродити танці у навчальному закладі. Цьому активно сприяла і керівниця колективу Олена Кушнір. Пані Олена – учителька початкових класів, очільниця танцювального гуртка у ліцеї:
«Сама я раніше не займалась танцями, але дуже люблю спорт. Чому вирішили взяти участь? Тому що у дівчаток наших є потенціал! Школа велика, дітки усі дуже хочуть бути залучені. Я прийшла та запитала, хто хоче. Багато відгукнулося».
Читати ще: Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги: у волинських громадах стартували змагання
Підтримали ініціативу батьки учениць, які допомогли виготовити помпони, та директор навчального закладу Людмила Ясковець, завдяки якій у ліцеїсток буде нова форма для виступів.
Колектив Рудниківського ліцею єдиний на сьогодні, хто представляє черліденг у всій Колківській громаді. Загалом в області зареєструвалось 35 команд-учасниць.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує Волинська ОВА.
Вісімнадцять танцівниць чер-денсу щодня збираються на тренування у стінах актового залу. Учениць 4-6 класів не спиняє навіть те, що тренуватись доводиться вже після уроків.
«В черліденгу мені подобається все, бо я люблю танцювати», – розповідає дев’ятирічна Ліза із синьо-жовтими помпонами в руках. Танцями дівчинка займалась і раніше, у шкільному гуртку. Але війна все припинила.
Проєкт Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги дав мотив та поштовх відродити танці у навчальному закладі. Цьому активно сприяла і керівниця колективу Олена Кушнір. Пані Олена – учителька початкових класів, очільниця танцювального гуртка у ліцеї:
«Сама я раніше не займалась танцями, але дуже люблю спорт. Чому вирішили взяти участь? Тому що у дівчаток наших є потенціал! Школа велика, дітки усі дуже хочуть бути залучені. Я прийшла та запитала, хто хоче. Багато відгукнулося».
Читати ще: Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги: у волинських громадах стартували змагання
Підтримали ініціативу батьки учениць, які допомогли виготовити помпони, та директор навчального закладу Людмила Ясковець, завдяки якій у ліцеїсток буде нова форма для виступів.
Колектив Рудниківського ліцею єдиний на сьогодні, хто представляє черліденг у всій Колківській громаді. Загалом в області зареєструвалось 35 команд-учасниць.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722045770)
Гагага!
Показати IP
22 Лютого 2024 01:25
Американщина. І гамбургер, гамбургер ще!!
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.