USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Як на Мальдівах. На Світязі хочуть збудувати будиночки у воді

11 Червня 2021 07:00
На акваторії озера Світязь

хочуть облаштувати сучасні відпочинкові зони. До адміністрації Шацького НПП звернувся інвестор з пропозицією можливості будівництва та облаштування сучасних відпочинкових зон на території парку.

Про це повідомили на сторінці Шацького національного природного парку у Фейсбуці.

У відпочинковій зоні, безпосередньо на акваторії озера Світязь неподалік від берега, заплановано облаштувати 10 екологічних дерев’яних будиночків розміром 5х5 м з терасою, що будуть встановлені на дерев’яних сваях або ж геошурупах.

Зона відпочинку буде розташована у Світязькому лісництві навпроти берегової лінії озера Світязь від дитячого оздоровчого табору «Чайка» до військово-спортивної бази відпочинку працівників СБУ «Світязь» (квартал 43 виділ 13,14).
Окрім того, збираються збудувати будинки коконоподібної форми із затишними номерами та зоною для відпочинку, а також облаштувати територію поблизу. Рекреаційний пункт буде знаходитись у Мельниківському лісництві (кв. 35 вид. 2) у зоні стаціонарної рекреації на землях постійного користування Шацького НПП площею 0,9 га.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Фіма Показати IP 11 Червня 2021 08:33
Оооо...тепер слугам народу буде де відпочивати та ховатися від електорату....
The Bubochka до Фіма Показати IP 11 Червня 2021 09:36
А я сказал в Турцию отдыхать, значит в Турцию! А на Свытязь паляки паедут на ровэрах.
Олександр Показати IP 11 Червня 2021 08:34
Ще злітно-посадкову смугу.
Анонім Показати IP 11 Червня 2021 08:41
Бідний Світязь хочуть за цінами зрівняти з Мальдівами. Єгипет вже за цінами переплюнули)))))))
Анонім Показати IP 11 Червня 2021 08:48
То не для нас. В нас корова.
Фіма до Анонім Показати IP 11 Червня 2021 09:30
Ага, то точно, ми для них ще яка корова.....
Кличк0 Показати IP 11 Червня 2021 09:09
А я би моста на острів забацав. Стікляного.
Внук Показати IP 11 Червня 2021 09:12
Комарі зайшли в чат
Анонім Показати IP 11 Червня 2021 09:13
Учасник бойових дій землю під забудову в селі не може отримати - одні відмови, а то на території заповідника не просто землю, ще й озеро віддають. Кажуть у нас всі рівні і закони для всіх однакові,але по-моєму, це більше про союз, а не про неньку.
Васелик до Анонім Показати IP 11 Червня 2021 09:44
Хіба патріоти воювали за шматок землі? Місцеві вже давно понабиралися як жаба мулу, а ще ж кортить і любомильським і навіть луцьким.
Він до Анонім Показати IP 12 Червня 2021 23:04
Ага, особливо коли молоко по білетам купував, а привладні ікру їли)
Анонім Показати IP 11 Червня 2021 09:30
У нас все для людей, правда, для багатих людей, для бідних тільки праця.
Нептун Показати IP 11 Червня 2021 10:18
Згідно з генеральним планом національного парку, затвердженого відповідною постановою Кабміну, чітко визачено кількість відпочиваючих у зоні відпочинку "Світязь" і "Гряда" , виходячи із рекреаційної навантаженості на водне плесо ! Станом на сьогодні такі потужності відсутні ! Так шо ніякі Мальдіви, Ямайки, Баден-Баден і т. п. на Світязі бути не можуть ! Дайте раду тому, що ї є, і для початку зареєструйте бази, фазенди, нужники, шпихліри, пончикопеків і, нарешт,почніть заставляти усіх суб'єктів підприємницької діяльності сумлінно платити податки !
Аквамен до Нептун Показати IP 11 Червня 2021 10:44
Може ще сітки перестати ставити?
Карась Показати IP 11 Червня 2021 10:28
А де церква? Храм на воді - це круто
Ой бля Показати IP 11 Червня 2021 17:42
Хочуть, як на Мальдівах, а вийде... як на Світязі.
юрій миколайович Показати IP 12 Червня 2021 12:27
А лайно прямо в воду . Пливеш а на зустріч какаха якогось серйозного дяді.
Воно Показати IP 12 Червня 2021 23:06
Спочатку навчіться сміття з пляжів вивозити. Мальдіви…)