USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Якщо Путін захворіє, стає реальним силовий варіант на Донбасі: Арестович вигадав новий план війни

17 Вересня 2021 12:27
Самоізоляція Володимира Путіна і чутки про те, що він заразився коронавірусом, вже спонукали Олексія Арестовича вигадати новий план війни.

В ефірі 1+1 він заявив, що якщо Путін захворіє, то стає реальним силовий варіант на Донбасі.

«Ми готуємося до різних варіантів. Стратегія – в політико-дипломатичному врегулюванні. Другий варіант – військовий шлях. Наприклад, Путін важко захворів і у нас буде 3-5 днів для вирішення питання», – сказав Арестович.

Варто нагадати, що Арестович не тільки радник глави Офісу президента, але і спікер української делегації в ТКГ, який, по ідеї, повинен домовлятися про мирне врегулювання.
Нагадаємо, раніше Арестович заявив, що АТО – це курорт для хлопчиків, типу піонертабору. Куди втікають від дружин і дітей. І де всі люди на передовій щасливі. Після цього голова партії «Національний корпус» Андрій Білецький і Олексій Арестович посварилися в студії політичного ток-шоу: Білецький обурився словами Арестовича й кілька разів назвав його клоуном. «Ми розуміємо, що ваша робота... Ви робите вигляд, що ви експерт, але ми обидва знаємо, що ви клоун», – заявив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
скептик Показати IP 17 Вересня 2021 12:44
та воно дійсно хворе на всю голову. дві ДШБ на київ - і арестовичів повезуть на колиму (у кращому випадку)
Доктор Моро Показати IP 17 Вересня 2021 13:11
Купіть йому якусь цяцьку в *Дитячому світі*, і заховайте цього (слів немає, як назвати, щоб не образити), кудись подалі. Хворий чоловік.
ботоксШМЯК до Доктор Моро Показати IP 17 Вересня 2021 16:06
УКРАЇНА-РУСЬ, ОЛІМПІАДА В КАРПАТАХ, ПЕРЕВЕРНУТИ ПРАПОР ДОГОРИ ДРИГОМ, В АТО КУРОРТ ДЛЯ МУЖИКІВ, СИЛОВИЙ ВАРІАНТ ВІД ЛЮСІ ... Чим ще відволікти увагу від повної *опи, яка зараз в Україні ? Тільки такими от арестовичами і іншою зеленню.
777 Показати IP 17 Вересня 2021 13:28
Он психически больной.как и вся власть.
Клава Показати IP 17 Вересня 2021 14:11
чому Путін не припинив стріляти на період Олімпіади, як вдовблювали в голову школярам в обожнюваному ним Союзі ?..
Дідо Показати IP 17 Вересня 2021 15:22
Мене на військові збори викликали, але я не пішов. Нехай цей дурень замість мене на курорт їде.
ботоксШМЯК до Дідо Показати IP 17 Вересня 2021 16:04
Дідо, не тринди. Сімдесятилітніх ні на які військові збори не викликають.
Дідо до ботоксШМЯК Показати IP 18 Вересня 2021 09:31
Військовозобов'язаний до 65 телепню, тебе теж покличуть. Але про що я, ти ж комісований.
ботоксШМЯК до Дідо Показати IP 18 Вересня 2021 14:22
О! То у нас тут дідо з вищого офіцеського складу (читай телепню ст. 28 ЗУ " Про військовий обов'язок і військову службу")... І такий високоповажний офіцер як дідо проігнорував військові збори ? Ну ти й дідо і шмати кусок.