USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Євробляхарі» готуються блокувати Roshen у Вінниці

26 Листопада 2018 22:33
У Вінниці близько 30 власників авто з польською і литовською реєстраціями 26 листопада заполонили своїми машинами стоянку поблизу Другої кондитерської фабрики Roshen у Вінниці.

Про це інформують Вінницькі новини.

Зазначається, що мета водіїв - блокувати роботу підприємства.

До активних дій для блокування фабрики Roshen власники авто поки не вдаються, чекаючи на підкріплення з інших регіонів. Вони поставили декілька бочок з вогнем і почали монтувати намет.

Як інформує Кореспондент, натомість в АвтоЄвроСила повідомили, що офіційно організація не має відношення до подібних акцій.

На місце можливої акції протесту приїхали правоохоронні органи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Я Показати IP 26 Листопада 2018 22:45
Невже тих бляхарів не можуть поставити на місце...
БорЯ до Я Показати IP 27 Листопада 2018 00:31
Причому тут бляхарі?Невже тебе влаштовує таке
Вася до БорЯ Показати IP 27 Листопада 2018 02:02
Утром деньги, вечером стулья. Вечером деньги, утром стулья! Тому спочатку треба було домогтися зменшення розмитнення, а потім завозити дешево авто, по закону. А те , що відбувається на кордоні, чи в інших місцях скупчення блях дійсно не влаштовує і вже дістало! Спокійно не можна проїхати кордон в особистих чи бізнесових цілях, черги-бляхи-пересічники, нормальним людям немає спокою. І не кажіть, що то люди собі копієчку заробляють. Контрабас, перекидання товару малими партіями без розмитнення, човниковий рух - це НЕНОРМАЛЬНО! І не чиновники винні, а ви люди, бо чиновники це зеркало суспільства!
Вова до БорЯ Показати IP 27 Листопада 2018 10:30
БорЯ до Я - Шановний, чому я пригнав автівку, до п'яти років, заплатив за сертифікат євро-5, розмитнення, і отримав Вінницькі номери, а хтось вважає себе хитрішиим?????
Упс Показати IP 26 Листопада 2018 22:46
Відхрестились від"своіх"?оце по європейски)))))!
Дід Показати IP 26 Листопада 2018 22:50
А після завтра там вводиться воєнний стан і ці бляхарі йдуть лісом
БорЯ до Дід Показати IP 27 Листопада 2018 00:38
Так ми ніколи не будемо краще жити ,якщо друг-друга будем топити в лайні !Бляхи тут нідочого!Просто люди хочуть нормально жити!
Вова до БорЯ Показати IP 27 Листопада 2018 10:32
ДЛЯ ТОГО ЩОБ НОРМАЛЬНО ЖИТИ, ПОТРІБНО ПРАЦЮВАТИ, а не шукати халяви.
Ну-ну Показати IP 26 Листопада 2018 22:53
якраз вчасно встигнуть під мобілізацію. Вінницька область потрапила в перелік де запроваджується воєнний стан. Масові заходи, протести заборонені
БорЯ до Ну-ну Показати IP 27 Листопада 2018 00:40
А подумати чому в Вінницькій області воєнний стан слабо?
лучанин до БорЯ Показати IP 27 Листопада 2018 07:44
Тому що Віннмцька обл. межує з Молдавією, а там Придністров'я. Вчи географію, розумник
Вова до БорЯ Показати IP 27 Листопада 2018 10:34
Тут і думати не потрібно, Вінницька область межує з Придністров'ям, і Молдавією, ВЧИ СИНОК географію.
111 Показати IP 26 Листопада 2018 23:46
Хватить пропоганди це вже прості люди а не тількі бляхарі хватить вже очі милить
Анонім Показати IP 27 Листопада 2018 00:13
Порошенко двух зайцев убил одним указом. Теперь можно кого угодно "поразить в правах" под предлогом военного положения, в т.ч. и СМИ, и проблема бедных бляхарей, кажется, исчезает просто на глазах. Что ждет страну с таким руководством? Поскорее бы уже выборы, а-то как в сказке: чем дальше - тем страшней
Ура Показати IP 27 Листопада 2018 00:31
Ми долучаємся луцк рівне Львів Ковель. Багато інчих
Ляшко Показати IP 27 Листопада 2018 00:35
Ви не розумієте. Що на укр номера прийдеця платить податки на старі авто Тоді і ви будите виходити на акційі а завас ніхто не піде. Бо вас завість як Цигани
Правда Показати IP 27 Листопада 2018 07:37
По перше-при чому тут президент?Закони ухвалює і приймає ВР,блокуйте її,або хоча би комітет Южаніної.По друге -ваш "великий комбінатор"Ярошевич не "вилазить" з екрану,от тільки по суті нічого не каже.Тому,що понавозили дизельних "монстрів"20 річної давності з 3-4 л. моторами,які з Європи просто "сплавляють"та ще за ваші гроші-супер, і волають на всю Україну.Нехай тут хтось напише,скільки коштує розмитнити авто: бензиновий двигун,1,6-2,0 літра,до 10 років і 50% знижка.Ніхто не хоче порахувати?Бо це ж нормальна ціна.А ми хочемо "великі"машинки і за невелику ціну,та ще і щоби власником стати після "одноденних"фірм Литви і Польщі.Так не буде.А тому по домах і до праці.
Ляшку Показати IP 27 Листопада 2018 07:44
Фірман, з польської колєйки, ти букварика перечитай ліпше). Забавляють такі експерти, з інтелектом табуретки)
1 Показати IP 27 Листопада 2018 08:26
Оце вже діло. Заодно хай приходять ті хто незадоволений життям.
Бляха Муха Показати IP 27 Листопада 2018 09:54
А те що комунальні послуги зросли то це не треба мітинги влаштовувати?! А це що пенсії мізерні а те що продукти дорогі , бензин і ніхто цін не контролює?! А те що працевлаштуватись не можна і платять копійки?! То це не проблема тільки ви з своєю бляхою?! Вам тільки та бляха треба?
Вова Показати IP 27 Листопада 2018 10:38