USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

З серпня тариф «Укренерго» на передачу електроенергії збільшиться на 54,6%

11 Липня 2020 18:19
Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг з 1 серпня 2020 року збільшить тариф НЕК «Укренерго» на передачу електроенергії на 54,6%.

Про це повідомляється у прес-релізі, передає «Інтерфакс-Україна»

Відповідне рішення комісія прийняла з метою забезпечити наявність коштів у компанії для погашення заборгованості перед виробниками електроенергії з відновлюваних джерел.

При цьому проект рішення до засідання 11 липня передбачав зростання тарифу в 2,1 рази – до 327,97 грн/МВт-год, а початкове пропозицію НЕК було довести тариф до 604,51 грн/МВт-год.

«Можливість знизити тариф з’явилася завдяки планам НЕК взяти кредитні кошти міжнародних фінансових організацій, що дозволить знизити єдиномементне навантаження на споживачів і паралельно розрахуватися з боргами відповідно до підписаного між урядом України і «зеленими» меморандумом», – йдеться в пресрелізі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Наталка Показати IP 11 Липня 2020 19:09
починають збирати кошти з населення оскільки платити надалі дотації виробникам відновлюваної енергії нема кому....(
Корiнний лучанин Показати IP 11 Липня 2020 19:24
Давайте на100,як порох коммуналку.похвалять боати-.
Ах олігарх Показати IP 11 Липня 2020 19:56
Якши, якши, Вова - хан!
лк Показати IP 11 Липня 2020 20:13
Отакоі !
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 11 Липня 2020 20:15
Дурний приклад заразливий, як та воша-паразит. Перші хитрож..і газовики придумали плату від населення за транспортування газу по трубах, другий хитрий водоканал придумав плату від населення за транспортування води по трубах, зараз ну дуже вредні і ненажерливі компанія енергоносіїв придумують плату від населення за транспортування електрики по дротах. Хто наступний??? Залишилось ненаситним чиновникам зібрати данину від населення за доїзд спецмашини до сміттєвих баків.
українець Показати IP 11 Липня 2020 20:25
Свою продукцію виробник повинний поставляти сам.Як фермер на базар.Спеціально понастворювали різного роду трутнів,для того,щоб з людей можна було викачати чім побільше грошей.
АНАТОЛЬ_ Показати IP 11 Липня 2020 21:34
Ще гірше нам стало як Зе ми обрали.
Питання Показати IP 11 Липня 2020 22:07
За повітря коли тарифи введуть?
БУХой АЛкаш Показати IP 11 Липня 2020 22:19
Долой банду! Все едем в польшу на ябки, пока не ввели тариф на пересечения граници!
Лучанин Показати IP 12 Липня 2020 09:52
обіцяна боротьба з бідністю**