USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

З відділення «Нової пошти» на Волині викрали понад півмільйона гривень

17 Листопада 2018 14:15
У Нововолинську пограбували головне відділення Нової пошти. Зловмисники викрали близько 600 тисяч гривень.

Про це повідомляє Радар.

Пограбування трапилося у ніч проти 16 листопада.

У головне відділення «Нової пошти» в Нововолинську, на вулиці Шахтарській, 39б — проникли злодії. Розбили вікно, віджали грати, влізли у приміщення. Попрямували одразу до сейфа. Відкрили його за лічені секунди.

Забрали близько 600 тисяч гривень.

Усередині пробули 1 хвилину 40 секунд. Зловмисників було двоє, третій, ймовірно, очікував на вулиці, застерігаючи напарників від небезпеки.

Тривожна сигналізація спрацювала, але служба охорони прибула запізно — злодії уже втекли.

Тепер поліція розшукує зловмисників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анатоль_ Показати IP 17 Листопада 2018 15:05
Шош так той бандюкизм та злочиннiсть виросли пiсля революцii гидности, майдану, та реформи полiцii? Га?
159 до Анатоль_ Показати IP 17 Листопада 2018 15:31
Яник з данецкімі заразили Україну...
Насміхайло Показати IP 17 Листопада 2018 15:46
За 600 000 грн можна було найняти мотострілкий взвод, який би чергував у ночі у середині приміщення. А на бонус ще й БМП підтягнути.
Аналітик В.М.Т. Показати IP 17 Листопада 2018 18:25
Це на 99% зробили свої працівники , або дали точну наводку що буде зберігатися така сума і де . Просто і спонтанно тільки в казках роблять ...
ПДР Показати IP 17 Листопада 2018 18:33
Обікрали і правильно зробили,а то деруть три шкури за пересилку!!!!!
ДФСУ Показати IP 17 Листопада 2018 20:26
Щось мені здається, що у Нової пошти не все в порядку із сплатою податків... Чому готівка не інкасована в такій сумі?
Вік до ДФСУ Показати IP 17 Листопада 2018 23:18
Розмінна валюта, знаєте таке?
На-на до ДФСУ Показати IP 18 Листопада 2018 11:42
Слышал такое слово как "лимиты", умник?
Клієнт Показати IP 17 Листопада 2018 21:25
Красавці. А може всьо уже украдено до нас)
Дусаф Показати IP 17 Листопада 2018 23:59
Сталкєр,то ти сдєлав??????
Сталкер до Дусаф Показати IP 18 Листопада 2018 22:45
А ти шо за хр*н з гори?