USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

За кермом кросовера, що врізався в дерево у Луцьку, був заступник начальника судової охорони

31 Серпня 2021 15:27
За кермом кросовера, який врізався у дерево на перехресті вулиць Ковельської та Миру в Луцьку, перебував заступник начальника територіального управління Служби судової охорони у Волинській області Сергій Шевчук.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Як повідомляють очевидці, на момент ДТП у водія Volkswagen Touareg були видимі ознаки алкогольного або наркотичного сп’яніння. Утім, в управлінні патрульної поліції у Волинській області цю інформацію спростували.

Поспілкувавшись із учасниками події, патрульні встановили, Renault clio порушив правила проїзду перехресть, а саме при повороті ліворуч не пропустив автомобіль Volkswagen toureg, який рухався в зустрічному напрямку прямо, чим змусив водія змінити напрямок руху. Однак керманич не впорався з керуванням та допустив наїзд на дерево. Внаслідок чого автомобіль зазнав механічних пошкоджень з матеріальними збитками.

У результаті патрульні склали адмінматеріал за ч. 5 ст. 122 КУпАП на водія Renault clio та за ст. 124 КУпАП на водія Volkswagen toureg.

Зі слів очевидців, одразу після ДТП номери з автомобіля зняли.
До слова, у декларації посадовця вказано, що авто Volkswagen Touareg 2010 року випуску, право власності на яке він набув 8 листопада 2019 року, зареєстроване на його батька Леоніда Шевчука.

Окрім того, чоловік володіє великою кількістю нерухомості, зокрема задекларував житловий будинок площею 214,5 метрів квадратних у Луцьку, а також земельні ділянки у Луцьку (площа 1457 метрів квадратних), у Боратині (4185 метрів квадратних), у Лаврові (31346 метрів квадратних, 50% власності) та у Рованцях (2460 метрів квадратних ). Ще два земельних наділи у Луцьку зареєстровані на його дітей та майже 5 гектарів в Боратині - на дружину.

Нагадаємо, 31 серпня у Луцьку сталася дорожньо-транспортна пригода за участю кросовера Volkswagen Touareg, який з'їхав з проїжджої частини на тротуар і врізався у дерево. У результаті зіткнення дерево впало. Інформації щодо постраждалих немає.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Лучанин Показати IP 31 Серпня 2021 15:41
А я вірю, що тверезий. А номера зняв тому, що барбарісок переїв.
Психопланетарій, Лип Показати IP 31 Серпня 2021 16:23
Цей Сергій Шевчук, хто: щирий українець чи справжній хохол???
ботоксШМЯК до Психопланетарій, Лип Показати IP 31 Серпня 2021 17:30
В кожну тему, ви сунете своє провокаційне *айно. Вам що, швидку викликати ?
Ігор Лях Показати IP 31 Серпня 2021 16:26
Служба безтолкова тай водії ніякі)))
Хм до Ігор Лях Показати IP 1 Вересня 2021 21:30
Я б сказав навпаки: водій хороший, значить і служба така
лучани Показати IP 31 Серпня 2021 16:29
з відділу по економічних злочинах перебрався в судову охорону,щоб пенсія була великою.
тарасюк наталія Показати IP 31 Серпня 2021 16:32
нажраний був 100%
Адвокат Показати IP 31 Серпня 2021 17:39
Друзі читайте уважно: Поспілкувавшись із учасниками події, патрульні встановили, Renault clio порушив правила проїзду перехресть, а саме при повороті ліворуч не пропустив автомобіль Volkswagen toureg, який рухався в зустрічному напрямку прямо, чим змусив водія змінити напрямок руху. Однак керманич не впорався з керуванням та допустив наїзд на дерево. Водій Volkswagen щоб не таранити Renault в'їхав у дерево. Ось і все!!!! Добре що немає постраждалих.
Андрій Миколайович Показати IP 31 Серпня 2021 18:05
Ну чого ж тоді ті самі поляків більш розумні - всі поточні і попередні номера авто дублюються наклейкою з голограмою на передньому склі. Так систему не намахаєш...
Анонім Показати IP 31 Серпня 2021 21:57
Має гроші відкупиться це ж Україна
Сергій Показати IP 31 Серпня 2021 21:59
Має гроші то відкупиться це наша держава
Руслан Показати IP 31 Серпня 2021 23:14
Водій туарега красава, бо якби не з‘їхав, кліо була б жопа. Водій на рено напевно вживав щось, шоб виїжати на зустрічну смугу і не дивитися
Григорій до Руслан Показати IP 31 Серпня 2021 23:53
Согласен, рено создал аварийную ситуацию, водителю туарега респект
Фєдя Показати IP 31 Серпня 2021 23:48
Алєнь на кліо. 1000% правий водій туарега, а на рахунок алкогольного сп‘яніння клівіта, бо якби водій туарега був п‘яний, то не встиг би зреагувати!
Знаючий Показати IP 1 Вересня 2021 06:45
Пропетляє як завжди. Але в нас в українців є таке правило « Не что так не радует ка неудача товарища «.
Не поняв до Знаючий Показати IP 1 Вересня 2021 18:54
Хто від чого пропетляє? Доктор, який на Кліо їхав?
Зюзя Показати IP 17 Січня 2022 18:36
В нього батька немає