USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

За те, що носив в кишені: офіцер ЗСУ розрубав телефон солдата сокирою. Відео

24 Березня 2020 09:56
Офіцер Збройних сил України сокирою розбив телефон солдата-строковика черезз те, що солдат, попри заборону, носив його в кишені.

Відповідний відеозапис 22 березня опублікували в телеграм-каналі «НачШтабу», який інформує про новини з життя військових частин країни. Відповідно до інформації каналу, офіцера звуть Олег Дарчук.

«Сьогодні покажу, що роблять з телефонами в армії, коли знаходять. Ось це строковик ... Покажи строковика (звертається до людини, що знімає те, що відбувається – ред.). Молодий військовослужбовець. Носив із собою телефон в кишені », – сказав офіцер на початку ролика.

Коли він поклав телефон на пеньок для рубання дров, солдат запротестував, сказавши, що смартфон Lenovo обійшовся йому в «три штуки» (три тисячі гривень – ред.).

На це офіцер відповів: «Зараз це буде шість штук». Потім він розрубав смартфон.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 74
директор школи Показати IP 24 Березня 2020 10:29
офіцера на медкомісію, терміново!!
Анонім до директор школи Показати IP 24 Березня 2020 17:20
Це не офіцер, а такий самий солдат тільки контрактник. Якщо в заголовку написано ОФІЦЕР - це не точно. Інформація з самого надійного джерела - з ТЕЛЕГРАМА)
Анонім Показати IP 24 Березня 2020 10:33
І правильно. А то розлепече всі військові таємниці. І невідомо, які шпигунські програми стояли на цьому смартфоні.
Лучанин Показати IP 24 Березня 2020 11:05
За недотримання армійської дисципліни.
Юстас Показати IP 24 Березня 2020 11:11
А тому хто знімав відео носити телефон можна?!
Анонім до Юстас Показати IP 24 Березня 2020 17:24
Догану тому чий телефон, тому хто рубав і тому хто знімав сувору
ак47 Показати IP 24 Березня 2020 11:11
Правильно зробив,а не згодні нехай читають розумну книжку під назвою Статут збройних сил України,там все написано.
АК47М до ак47 Показати IP 24 Березня 2020 12:50
Хай бачать і знають інші строковики на майбутнє!
Sarmat29 до ак47 Показати IP 25 Березня 2020 14:58
Статут збройних сил України стаття 49-57 якщо не помиляюсь, про взаємовідносини між військовослужбовцями, а також обов'язки солдата ст. Солдата та командира відділення, а також розпорядження та накази які корегують несення служби раджу почитати, також з приводу розголошення таємниць він наврядче має допуск до держ таємниць, які б він зміг щось знати. Тому є командир підрозділу та зам командира підрозділу по роботі з особовим складом. А ось крім статуту ЗСУ є ще конституція України де він як громадянин має права та обов'язки. Те що він строкових то по вашій думці він худоба? на відмінно від контракника який себе так може поводити. А саме цікаво коли подивитись новини строкових втік або застрелився на посту чи застрелив офіцера чи контракника. Ось вам нова Українська Армія в якій совдепія в усіх аспектах...
Анонім Показати IP 24 Березня 2020 11:41
Це армія чи школа? Сказали не можна носити телефон - значить НЕ МОЖНА
Тетяна до Анонім Показати IP 24 Березня 2020 12:17
А ти в армії то сам був, чи тільки в школі?
Анонім до Анонім Показати IP 24 Березня 2020 17:41
В школі треба чинити так само
вояк Показати IP 24 Березня 2020 11:56
Таких д*біл*в,що називаються офіцерами,в армії достатньо.Телефон це_особиста ВЛАСНІСТЬ,яка охороняється законом!!!!.Тепер звертаюсь до ак47.Ти про статут тільки чув,що такий є в армії.Але не те,що, щось з нього знаєш,ти взагалі напевно його не читав.Якщо такий грамотний,то назви мені №статті,де про телефон йде мова.І в якому статуті.Адже їх є чотири:внутрішньої служби,гарнізонної і вартової служби,дисциплінарної служби і Стройовий статут.який недавно був скасований,але через пару днів назад повернений.Але всі вони зібрані в одну книгу.Так,як Біблія. А,якщо солдат розкаже про це батькам,а розумні батьки звернуться в суд і напишуть "тєлєгу" в Генеральний штаб,то: телефон він відкупить назад солдату,ну і будуть зроблені "оргвисновки" щодо займаної посади і підвищення в черговому військовому званні.І це буде наукою для інших,хто є начальниками для рядових солдатів.Справедливо і правильно.
Дмитрий до вояк Показати IP 24 Березня 2020 13:44
Много разговоров.Местонахождение телефона определяется легко.Личные вещи в армии зубная щетка и кусок мыла.
Вася до Дмитрий Показати IP 25 Травня 2020 18:16
Розумнику,а без телефона вичислити де знаходиться будь-яка військова частина вже ніхто не вміє?За порушення солдат повинен відповідати.Але за отаку херню з сокирою,треба карати також.Закон писаний для всіх.В тому числі і для такого придурка.
Анонім до вояк Показати IP 24 Березня 2020 17:26
З яких пір офіцери носять солдатські погони?
вояк до Анонім Показати IP 25 Березня 2020 12:28
З тих пір,як про нього написали,що він офіцер.Питання не за адресою.
АЗОВ до вояк Показати IP 24 Березня 2020 20:12
ИЗ-ЗА ТАКИХ КАК ТЫ И НАКРЫВАЛИ ГРАДАМИ ПОД ЗЕЛЕНОПОЛЬЕМ . СИГНАЛ ОТ МОБИЛЬНОГО ТЕЛЕФОНА ЛЕГКО ЛОВИТЬСЯ ПЕЛЕНГАТОРАМИ , А КОГДА ИХ НЕСКОЛЬКО СОТЕН НА ОГРАНИЧЕННОМ ПРОСТРАНСТВЕ , ТУТ И ДУРАКУ ЯСНО, ЧТО ЭТО НЕ 500 ГРИБНИКОВ СОБРАЛИСЬ НА ПОЛЯНКЕ .
вояк до АЗОВ Показати IP 24 Березня 2020 20:46
Ти тупий,як валянок. Причому тут, в даному випадку телефон солдата строковика,до телефонних розмов бійців,які воюють?Ти точно такий,яким був нардеп Гаврилюк. В статті йде мова про незаконні дії офіцера по відношенню до солдата строковика.Крапка.А ті,що воюють,дурневі зрозуміло,що телефонними розмовами наряжають себе і інших на небезпеку.Читай вдумчиво.
Нейм до АЗОВ Показати IP 2 Травня 2020 15:38
Мене от все цікавить; телефон в руках контрактника/офіцера набуває якихось таємницезберігаючих,та антипеленгуючих властивостей?
генерал до вояк Показати IP 24 Березня 2020 22:22
правильно зробив.з такими кожен день сталкуюсь.а ти,вояк,просто ідіот.особиста власність тут ні до чого,а є факт порушення наказу чи розпорядження як мін. НШ підрозділу або ЗКБ з МПЗ.і до речі, це не офіцер з сокирою.розуй свої беньки
вояк до генерал Показати IP 25 Березня 2020 12:26
Ти бачиш з яким ти інтелектом "генерал?"Скільки тобі плюсів народ поставив?Аж один!І то ти сам собі поставив.Бо ти такий самий,як той "офіцер",що порубав телефона.Твоя безтолковка набита совдепівськими принципами,які сьогодні підходять таким,як ти баранам.Сьогоднішні солдати, це люди нової генерації,які народились і виросли в часи нового європейського наукового прогресу.Інтернет заполонив весь інформаційний простір,без якого розумна людина не представляє свойого життя.А ти "генерал" десь трошки валявся біля цивілізації,але я роблю висновок,що родом ти з глибокого Полісся.І принцип твойого життя не відповідає сьогоденню.
Valerii Halski до генерал Показати IP 25 Березня 2020 15:50
Дядя генерал, ти дурак? Офіцер чи інший військовослужбовець зсу має діяти виключно на підставі, межах та у спосіб, визначених Конституцією України, законами України та статутами ЗСУ. Нормативні акти України не передбачають таких диких й середньовічних дій з боку того рубщика смартфону. Якщо солдат порушив наказ, то цей придурок мав застосувати до нього заходи передбачені статутом та законодавством, які не передбачають таких фортелей. ЗСУ - це не банда, а державне, законне збройне формування, тому там всі мають діяти по закону.
Тетяна Показати IP 24 Березня 2020 12:15
Та нафіга така армія??? Здирають з хлопців гроші на віники та інший інвентар, Дідовщина і кражі процвітають під прикриттям офіцерського складу. У в"язницях кращі умови і більше прав мають ув"язнені, ніж ці хлопці. Це я про національну гвардію, ганьба вам!!!
Степ Показати IP 24 Березня 2020 12:16
Це називається "дідівщина". У будь-якому випадку офіцер не повинен був такого робити. Хто пише тут про статут, нехай сам його спершу прочитає. Про види покарань. Попривикали ті "шакали" відчувати себе безнаказаними. Тепер нехай офіцер відшкодує солдату вартість телефона.
Ольга до Степ Показати IP 24 Березня 2020 13:16
В минулому-військова.Мобільний телефон в армії-річ неоднозначна. З одного боку річ особиста, а з іншого є різні телеграми, вказівки , які розв'язують руки невміняємим командирам. Потрібно на найвищому рівні прийняти закони, які чітко регламентують права та обов' язки відносно цього. І не допускати подібних випадків. В армію і так нікого не загониш, а такі історії ще більше відбивають бажання там опинитись
Ярослав Показати IP 24 Березня 2020 12:32
Молодець офіцер. Сказали не можна телефон, значить не можна. Через таких маминих вояк з телефонами, наших хлопців русофашисти градами накривали. Премію офіцеру.
Тетяна до Ярослав Показати IP 24 Березня 2020 12:54
Я бачу тут вже багато у кого коронавірус почався. Зверніться до лікарів і не забудьте купити презервативи, щоб такі як ви не розмножувались.
Олександр Показати IP 24 Березня 2020 12:47
Правильно
Виборець Показати IP 24 Березня 2020 12:51
Офіцер показав свій дол...зм. Хай спочатку вивчить сположення армійських статутів. Для всіх: так служив строкову, два роки.
Вася Показати IP 24 Березня 2020 13:03
Офіцер просто д*біл повний. Телефон пацану відкупити.
Roma Показати IP 24 Березня 2020 13:10
Це фейк
Саня Показати IP 24 Березня 2020 13:30
Віддай телефон солдату новий і попроси вибачення. Інакше пожалкуєш про свій ХЕРойський вчинок.
Василь Показати IP 24 Березня 2020 13:33
Це не поведідка офіцера, а колхозника, якому місце на хоздворі свиней годувати та за ними убирати. Навірно і звання офіцера за сало колхозне купив. Таким не місце в армії!!!
Іван Показати IP 24 Березня 2020 14:24
Якщо кожен сцикун не буде виконувати наказів то кацапи за два дні будуть у Львові хай буде вдячний що не засунули телефон йому в д*пу
Баба Ганя до Іван Показати IP 24 Березня 2020 22:23
Може ти гірой поїдеш на передову і за місяць на кремлі прапор поміняєш? Тріпло ти обаблене! Якби так з моєю дитиною поступили, то той баран безрогий в зубах гроші за телефон приніс би. Неможна телефон - забрати і до кінця служби не віддавати, а нищити чуже майно і вихвалятися ще в інтернеті - це кінчене чмо тільки може!
Омпи Показати IP 24 Березня 2020 14:26
Притягнуть до видповилальности офицера. Статут пусть открывает и штудирует, есть много других способов наказать и по Статуту задолбать можно в 100 раз сильнее будет. Ты ж офицер, заганяй по Статуту. Родителям в прокуратуру заяву +видео.
Alex Показати IP 24 Березня 2020 14:27
Таких як цей офіцуцер в армії повно таке враження,що це робиться навмисно для того щоб вернути армію в часи пі*** яника і здатись кацапам.КОЛИ ЗАБЕРУТЬ ЦЕ ДОВБАНИЙ СОВОК зВСУ?????
Василь Показати IP 24 Березня 2020 14:33
Син зараз теж строкову службу проходить, за телефон попереджений, хто попався, закопує телефон в кульочку, так як колись окурка, а потім, у дозволений час, відкопує назад, повчально і телефон цілий. Цей гореофіцер, міг просто залишити телефон у відповідному місці, а потім повернути, а так, в мене про нього враження- дебіл. Відразу згадую слова сержанта:"Солдати, ви свій цукор вже зїли місяць на перед!" І положив мілок сахару в свою машину. Таких гнати треба, що він научить?
Іван Показати IP 24 Березня 2020 14:36
Правильно зробив. Заборонено, це заборонено. І кінець.
969 до Іван Показати IP 24 Березня 2020 19:17
Сьогодні бздбоець засвітив тикалку десь в наряді чи ... завтра протикае в дозорі диверсантів . і як в афгані шилом виріжуть пацанов. ото Тренер буде радий
Тренер Показати IP 24 Березня 2020 14:37
Не я батько цього срочника на колоді лежав би офіцер.
Василь Показати IP 24 Березня 2020 14:43
Офіцер мав забрати тел і поставити в сейф ,віддати по закінченню служби ,а тепер купить новий за 6000 штук
Степан Показати IP 24 Березня 2020 17:37
Нехай солдат напише в прокуратуру відкупить три таких
Михайло Показати IP 24 Березня 2020 19:36
Це не командир а урод ,помилка долі! Так не виховують воїнів!!! ГЕТЬ З ВІЙСЬКА!!!
Рома Показати IP 24 Березня 2020 19:52
тепер буде відкупляти телефон дитині!
Анонім Показати IP 24 Березня 2020 20:43
Відео у військову прокуратуру! Таких дебілів потрібно жорстоко карати.
Ааа Показати IP 24 Березня 2020 21:41
Всіх експертів військової служби запрошуємо до лав ЗС. Там ознайомитесь про порядок використання засобів зв'язку, які написані нашою кров'ю 14 року. Коли кричали що здають офіцери та вище командування, а здавали ті солдати які світилися в мережі, писали та розповідали рідним де вони, скільки їх, що є на озброєнні, які велись на різні фейки інформаційної брехні РФ тим самим підтримуючи їх. Я пропоную всім експертам звернутися до військомату і вступити до лав ЗС, а не сидіти за юбкою дружини, розмірковуючи чи це правильно чи ні, засуджувати даного офіцера який із за таких можливо втратив своїх товаришів. Ми розумієм тільки тоді коли втрачаєм. То давайте навчимося не втрачати те що є, та виконувати те що від нас вимагають, та бути вічливими один до одного.
Ірина Арахамія до Ааа Показати IP 24 Березня 2020 22:28
Не треба писати патріотичну дурню, вже всі прозріли.
...злой танкист до Ааа Показати IP 26 Березня 2020 09:59
....согласен, перебор с решением разбить телефон....но...обращаюсь ко всем диванным, сердобольные, мамам, папам, бывшим, нынешним, ...и тд...а правильно было бы солдатика за не выполнение приказа годика на два в дисбат?....и посочувствуйте ему дальше!!!!??? .бедный солдатик из-за какого то телефона, ....уважаемые армия это не демократичное собрание желающих потусить...это государственное творение с жесткими законами подчинения...только так это творение будет функционировать...и вспоминая про права, конституцию,...и всякое другое, правовое, в первую очередь вспоминайте про обязаности, присягу, а то как то однобоко все...."бедный" солдатик....телефон разбили дураки офицеры...Дабы этого не повторялось за все нарушения приказов в армии предлагаю ввести, на законодательном уровне, тюрьму...и все будет по закону....и все будут довольны....я ж правильно понял вас сердобольных?
Сергій Показати IP 24 Березня 2020 22:02
Для користування телефоном є відведений час і місце для його зберігання. Користуватися смартфоном забороняється так як вони мають функції, що дозволяють збирання та передачу інформації.
Анонім Показати IP 24 Березня 2020 22:03
Тормоз той що зробив свій чого нерозрубав
Офіцер Показати IP 24 Березня 2020 22:06
Так дайте солдатіку на собі Р-105 поносити - дуже корисно для хребта та дисципліни...
Олександр Показати IP 24 Березня 2020 22:35
Повністю підтримую.
Колишній строковик Показати IP 24 Березня 2020 22:42
В Армії можна все головне не спалитись Під час моєї служби в нас також знищували телефони
Анонім Показати IP 24 Березня 2020 23:15
лишитьпремии,заставить купить новый дорогой телефон и заплатить за моральный ущерб,И отправить служить с контрактниками в АТО
Є.Вишневський Показати IP 25 Березня 2020 01:34
Не анонім! Як можна порубати не свій телефон, а чужий?!
Роман Показати IP 25 Березня 2020 03:28
по-перше-дивіться знаки розрізнення(не офіцер). по-друге - правильно зробив. хай пише листи
Роман Показати IP 25 Березня 2020 03:30
вояка, запам'ятай раз і назавжди. заборона носити телефони строковикам є. так само, як є багато директив і установчий наказ
Павло Показати IP 25 Березня 2020 09:08
Що за кучка раг*лів
Павло Показати IP 25 Березня 2020 09:09
Потрібно не рубати а забрати а це рагулізм
Йосиф Показати IP 25 Березня 2020 09:17
Не ходите детки в армию гулять.Це зброДні сили України.
Mmm Показати IP 25 Березня 2020 09:37
Не забувайте про інші нормативно-правові документи,акти та закони України, які мають вищу юридичну силу. На жаль велика кількість військовослужбовців усіх рівнів бачуть тільки СЗСУ вважаючи що іншого законодавства в армії немає....
Кобяк Наталія. Показати IP 25 Березня 2020 12:46
Офіцер повинен бути гідним звання офіцера.а це просто не адекват.на фронті розбирайся.а не з таким малим.ти просто неадекват.тому в нас армія така.в першу чергу тебе треба на перевиховання.
Андрей Показати IP 25 Березня 2020 13:19
Нужно этому контрактнику руки отрубить! Какие секреты может рассказать солдат срочной службы! И кстати снимать видео на территории воинской части это нарушения приказа МО если кто не знает...
Анонім Показати IP 25 Березня 2020 13:24
Зачем вспоминать 14 год ? Вы хоть сами там были что бы так громко говорить! Почитайте инструкцию пользования телефонами в ППД или при выполнении заданий... Максимум это служебное роследование ито если в телефоне есть что то запрещённое! Так что было бы неплохо посмотреть видео военной прокуратуре...
ВВ Показати IP 25 Березня 2020 14:52
Армія це тюрма!
ВЧ 666 Показати IP 25 Березня 2020 15:20
Думав що щось змінилося з 1986 року.Як зясувалось нічого. Правда тоді мобільних телефонів не було. Але подібні довбодятли були. У нас солдат в учебці намалював примітивного літака МІГ 25 ПД для свого молодшого брата. Листа розкрили. Солдата місяць ОСОТД тягав за спробу розкриття військової "таємниці". Саме головне, що цей горелітак, стояв на площі, як на АВІАЗАВОДІ МОТОР, мало того за забором були 5поверх будинки і з 2 повер було все видно що робиться на території частини. Тобто типове самодурство, прикрите високими лозунгами і показати свою міць та владу. А "герою" з сокирою: Хай частіше переглядає СТРАНУ КРОВИ. Побачить, що з ним може статися в недалекому майбутньому. Хіба що COVID-19 зробить чиюсь роботу:)))
Роман Показати IP 25 Березня 2020 21:51
Правильно сделал. Обезьяна виновата.
Роман Показати IP 25 Березня 2020 22:06
Правильно сделал. Обезьяна виновата.
Фокс Показати IP 26 Березня 2020 22:10
Всіх експертів військової служби запрошуємо до лав ЗС. Там ознайомитесь про порядок використання засобів зв'язку, які написані нашою кров'ю 14 року. Коли кричали що здають офіцери та вище командування, а здавали ті солдати які світилися в мережі, писали та розповідали рідним де вони, скільки їх, що є на озброєнні, які велись на різні фейки інформаційної брехні РФ тим самим підтримуючи їх. Я пропоную всім експертам звернутися до військомату і вступити до лав ЗС, а не сидіти за юбкою дружини, розмірковуючи чи це правильно чи ні, засуджувати даного офіцера який із за таких можливо втратив своїх товаришів. Ми розумієм тільки тоді коли втрачаєм. То давайте навчимося не втрачати те що є, та виконувати те що від нас вимагають, та бути вічливими один до одного.
Макс Показати IP 30 Липня 2020 17:44
Здравствуйте. Скажите пожалуйста можно ли на контрактной службе иметь с собой сенсорный телефон?
Александр Показати IP 25 Серпня 2020 01:04
Вот шо скажу.армия бесполезная трата времени.Лучше в Польше по-работать чем тут просыдеть.90% людеи не видят себя в армии. В 14 году я бы сказал иное.Типо патриотизм все дела.А как вырос и пожил в этои бедности.постоянно нету денег.Решил что армия.это последнее чего захочет в нашеи стране.
Раб Показати IP 24 Жовтня 2020 09:46
Не розумію дурнів, що порівнюють службу рабів строкової служби зі службою бійців на передовій. Які таємниці може знати раб? Максимум, що може знати раб строкової служби, це кількість лопат, віників, совків та кількість урн на території вч. Якщо пішла мова про те, що телефони передають забагато інформації, то чому це не стосується контрактників? У них якісь особливі телефони, чи вони володіють меншою інформацією? Коротше кажучи, просто "людям' сумно живеться і вони хочуть показати, які вони круті, а ти ніхто і звати тебе ніяк. Поза службою, 90% цих "володарів" отримали б запис до стоматолога, як мінімум.