USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Загинув рік тому: повідомили про загибель лучанина Дмитра Загурного

2 Жовтня 2025 09:01
У Луцькій громаді – ще одна втрата.

Загурний Дмитро Богданович, 28.08.1999 року народження був призваний на військову службу до складу військової частини на посаду стрільця-помічника гранатометника 3 механізованого відділення 3 механізованого взводу 3 механізованої роти 1 механізованого батальйону.

Солдат Загурний Дмитро Богданович загинув 21.09.2024 року під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Нововодяне Луганської області.

Редакція Волинських Новин висловлює щирі співчуття рідним. Вічна і світла пам’ять Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus