• PLN 9.75 9.94

«Волиньбаскет» має право на життя, - Дмитро Чайковський

26 Березня 2016 20:18
У передостанній грі у регулярному чемпіонаті луцький «Волиньбаскет» вдома приймав київський «ІНФІЗ». У цій битві аутсайдерів Суперліги визначалося, хто потрапить у плей-офф. Тому обидві команди максимально мобілізували свої сили до надважливого поєдинку.

Нагадаємо, у попередній грі «лицарі» вдома програли БК «Динамо».

Глядачі побачили результативну першу чверть. Господарі намагалися грати першим номером, але влучні блискавичні атаки Андрія та Павла Лебединцевих і Антона Дзюби дозволили гостям відновити паритет у рахунку – 24:24.

Лідер не визначився і у наступній 10-хвилинці. «Лицарі», використовуючи ротацію у складі, створювали результативні атаки. Кияни змушені були грати фактично без замін, адже до Луцька приїхали зі значними кадровими проблемами. Тим не менше, «ІНФІЗ» до великої перерви відставав лише на три пункти. Та більше лідер у грі не змінювався – 47:44.

У третій чверті команди не стали винаходити велосипед і грали за звичними схемами – «Волиньбаскет» позиційно атакував, дозволяючи собі зрідка кидати триочкові, а «студенти» йшли до кошика суперника швидко і непередбачувано – 69:65.

У завершальному відтинку гри гостям вже не стало сил тягатися з мотивованими волинянами. Через втому більшість атак суперника завершувалася нічим, лучани ж довели свою перевагу до двозначного числа – 86:78.

«Для нас це був фінал сезону. Ми готувалися, розбирали суперника, кожен дивився свого гравця персонально. Скажу, на 80% ми виконали передматчеві настанови», - зізнався найрезультативніший гравець матчу у складі лучан Олег Рудаков.

За 30 хвилин на паркеті Рудаков набрав 18 очок.

Його одноклубники Віктор Герасимчук приніс своїй команді 17 очок, а Хакім Джексон – 14. У гостей найрезультативнішими були Андрій Лебединцев – 19 очок, а Антон Дзюда та Павло Лебединцев настріляли по 17 очок кожен.

«У двох домашніх іграх з «Волиньбаскетом» ми не мали проблем, не було ніяких гойдалок. А перед цим матчем у нас були значні кадрові проблеми. Багато наших гравців лікарі перед матчем ставили, і вони грали. За це я їм дуже вдячний. Вітаю Луцьк з виходом в плей-офф. Хоча в нас ще є три гри, та на 90% можу сказати, що «Волиньбскет» - в плей-оффі», - розповів наставник киян Віталій Лебединцев.

«Це довгоочікувана перемога. Приємно, що команда може налаштуватися на відповідальну гру і виграти. Перша половина гри вийшла трошки нервовою, гості мали 41% реалізації три очкових. У другій половині було страшно, бо не могли відірватися від суперника. Кияни мали хороший підбір на нашому кошику. Та ми це перетерпіли. Назад не було куди йти. Цією перемогою ми довели, що «Волиньбаскет» має право на життя», - сказав тренер лучан Дмитро Чайковський.

Останню гру «регулярки» волиняни зіграють вдома з «Кривбасом» у неділю, 27 березня, о 19:00.