USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Захист України в повітрі зміцнів від 12% до майже 90%, – експерт

25 Травня 2023 19:09
За словами Олександра Коваленка, в Україні ППО на початок війни була однією з найкращих в Європі за кількістю боєздатних одиниць. Захист України в повітрі зміцнів від 12% до майже 90%.

Про це у коментарі для ТСН.ua розповів військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко.

За словами Коваленка, є факт, який декого може навіть здивувати.

«В Україні ППО на початок війни була однією з найкращих в Європі за кількістю боєздатних одиниць. Але у нашої ППО було багато мінусів. Один з найбільших недоліків – це те, що більшість була старого радянського виробництва, – каже Коваленко. – Стара радянська техніка не дозволяла збивати сучасні ракети та деякі радянські. Друга проблема полягала в тому, що росіяни на початку повномасштабного вторгнення використовували одночасно величезну кількість ракет різного базування. Це потребувало від нашої ППО використовувати різні алгоритми. Наприклад, алгоритм протидії ракеті Х-101 відрізняється від алгоритму протидії ракеті «Калібр». Станом на сьогодні можна говорити, що в перші місяці ми мали проблему через кількість ворожих ракет. Використовувалась велика номенклатура ракет, які проривали нашу ППО», – пояснив експерт.

Нагадаємо, у ніч проти 25 травня російська армія атакувала Україну ударними безпілотниками іранського виробництва «Shahed-136/131». Росіяни запустили 36 безпілотників. Усі ворожі цілі збили сили ППО.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus