USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.90

Замість бетонного корита на Театральному майдані буде світломузичний фонтан

21 Травня 2020 16:02
На Театральному майдані Луцька розпочали роботи з демонтажу бетонного корита, яке мало стати фонтаном.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

«Розпочалися підготовчі роботи до демонтажу бетонного корита, яке проіснувало на Театральному майдані 16 років. Бетонне корито було призначене для фонтану, якому так і не судилося бути збудованим.

На цьому місці незабаром постане новий пішохідний світломузичний фонтан з амфітеатром.

Територія робіт обгороджена прозорим парканом аби усі небайдужі лучани могли спостерігати за ходом робіт», – написав Поліщук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Цікавий Показати IP 21 Травня 2020 16:11
верніть дельфінів на місце, гроші вже "сплачені" за їх ремонт!
Лучанин Показати IP 21 Травня 2020 16:32
"Територія робіт обгороджена прозорим парканом" аби на перехожих потрапляли шматки цегли, хмари пилу, уламки старого фонтану, бризки від бетону і т.д.
Вандал до Лучанин Показати IP 21 Травня 2020 17:02
той легенький дротяний паркан довгот не простоїть! ми його з корєшами повалим!
Лучанка Показати IP 21 Травня 2020 17:25
Що робиться біля Палацу Урочистих Подій на п-кті Соборності наша міська рада не помічає? Сходи що розсипаються, ями навколо такі, що скоро водії колеса будуть в них лишати, серце з облізлою фарбою, клумби травою поросли. Цікаво, чому все Театральним майданом займаються, то ялини плануюють пиляти,то фонтани будують-розвалююють?
лоргі Показати IP 21 Травня 2020 18:27
дерево не чіпайте
Отакої Показати IP 22 Травня 2020 06:30
Чомусь лучани не в захваті від всього цього будівництва.Напевно щось не так і віри в цьому немає.Прикро.
Правда Показати IP 22 Травня 2020 07:54
От просте запитання.Для чого там фонтан?Яка його ціль,функції?Може це недоцільно взагалі.А то так по-волинські-щоб "красіво"було...
777 до Правда Показати IP 22 Травня 2020 11:54
Та не совсем.бабки уже выделены и даже правильно разделены. Так что будет вам фонтан. Тем более все остальное там уже сделано.да?