USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Савченка застали за агітацією в робочий час. Замість відповідей він поліз цілувати журналістку

28 Березня 2019 12:29
Голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко замість того, щоб відповісти на запитання журналістки ТРК Аверс Наталки Поліщук, поцілував її.

Про це йдеться у сюжеті ТРК Аверс.

У розпал робочого дня голова Волинської ОДА Олександр Савченко в ЛНТУ агітував студентів та викладачів за свого патрона Петра Порошенка, який його і призначив на Волинь фактично за рік до виборів. Спочатку відбувся концерт, а наприкінці – політична частина. Олександр Савченко навіть використав гасло, яке поширюють прибічники президента в інтернеті – «не голосуй по приколу».

Але губернатора так занесло у промові, що й зразу і не зрозуміло чи він за кандидата, чи може за кандидатку (Юлію Тимошенко – ред.) закликає голосувати?

«На сьогодні матріархат в Україні відчувається у кожній сім’ї. Хто не жонатий, повірте мені: скрізь керують жінки», - впевнений Савченко.
Це все звісно добре, але як же бути з державною службою, під час якої голова ОДА займається агітацією. Може узяв вихідний?

На жаль, цього журналістам не вдалося дізнатися. Бо замість коментарів керівник облдержадміністрації кинувся цілувати журналістку, а поки ошелешена кореспондентка приходила до тями, губернатор утік.

І якби мрії президента про Європу збулися – губернатор вже точно відхопив би від європейської журналістки судовий позов за аж надто вільну поведінку.

«Можна лише уявити скільки журналісток довелося б перецілувати Савченку, якби була прес-конференція. А якщо б прийшли чоловіки? Європа ж вимагає гендерної рівності», - резюмують у сюжеті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Коментар Показати IP 28 Березня 2019 13:17
Чьо не взасос?))
SUPER!!! Показати IP 28 Березня 2019 13:27
ПО ПРИКОЛУ заяву на нього за домагання!!! Відео є, свідків куча. Він жорско підтягнув журналістку до себе і проти її волі здійсний контакт з дівчиною!!! ПОКАЖІТЬ це відео в європарламенті і він НЕВИЇЗНИЙ!!! В тюрягу його не посадять за це але моральна компенсація і вибачення в ефірі АВЕРСУ -100% навіть відвовідно до нашого законодавтва!!!
Носата Свєтка Показати IP 28 Березня 2019 13:29
Як смішно дивитись на старих, які перед нами падають...))))
Ахаха Показати IP 28 Березня 2019 13:35
Другий Кличко
Люди Показати IP 28 Березня 2019 13:37
А чому керівництво університету дозволяє агітувати студентів? Під час навчального процесу. Чи самі те саме роблять?
кавалєр Показати IP 28 Березня 2019 13:48
Куди поцілував?
вася Показати IP 28 Березня 2019 14:01
)) То нехай подасть до суду, в чому проблема?? Якби "мрії президента про Європу збулися" то на цю "журналістку" вже б стільки позовів подали...
# до вася Показати IP 28 Березня 2019 17:01
100''/,,
укринець Показати IP 28 Березня 2019 14:44
агітувати можна за кого небуть з кандидатів але в кожного повинна бути своя думка
То капєц Показати IP 28 Березня 2019 14:53
При наступній зустрічі Наталка має повне право вліпити ляща по губернаторських варгах ! Він думає, шо приємно комусь робить, коли своїми писком слюнявить щоки журналістки. А якщо серйозно, то своїм вчинком продемонстрував психолочну невпевненість і, напруживши одну мозкову звивину від мєнтовського кашкета, вважає, що по мєнтовські розрядив ситуацію. З таким вихованням треба, коли гості в хаті, зачиняти його в хліві ! Добре, шо він не волинянин !
цікаво Показати IP 28 Березня 2019 15:24
а чого Чубара за ним їздить по закладах освіти, хоча керує культурою в області?
Мыкола Показати IP 28 Березня 2019 23:15
Панове журналісти, чого ви такі безграмотні? У нас нема посади губернатора.
вася Показати IP 3 Квітня 2019 01:39
бєєєєєє