USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Засікли, як кортеж Порошенка тричі порушив ПДР за 15 хвилин. Відео

28 Жовтня 2020 09:38
Кортеж колишнього президента Петра Порошенка ганяє по столиці і істотно перевищує швидкісний режим.

Про це повідомляє «Страна».

За даними видання, «Мерседеси» з лідером «Європейської солідарності» і його охороною за 15 хвилин заробили 3 штрафи.

Так, щоб не стояти на світлофорі на Подолі, кортеж експрезидента зробив обхідний маневр: повернув ліворуч з крайнього правого ряду, хоча такий маневр знаками дозволений тільки з двох лівих смуг. Більше того, машини перед самим світлофором перетнули суцільну лінію розмітки, втискуючись в щільний потік машин.

За таке грубе порушення ПДР, згідно зі ст. 122.2 Адмінкодексу України, передбачено штраф у 255 грн.

За даними журналістів, на Столичному шосе кортеж Порошенка летів зі швидкістю 130 км/год на ділянці дорозі, де зараз дозволено 80. А також 120-129 км/год в місці, де обмеження 50 км/год. Тобто першого разу перевищив швидкість на 50 км, а другого – аж на 79 км/год. Якби це засікли камери патрульної поліції, то прийшло б дві квитанції по 425 гривень кожна.
«Але, відповідно до закону «Про охорону органів державної влади та посадових осіб», Порошенко як колишній президент буде довічно користуватися послугами держохорони, про це в червні минулого року повідомляли в самому відомстві. І цей закон має пріоритет над ПДР, що підтверджує постанову Кабінету Міністрів України. Так що штрафи нардепу не загрожують», – резюмувало видання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Читач Показати IP 28 Жовтня 2020 09:46
Ну звісно.., йому ж можна порушувати... Іншим не можна, а йому - можно...
турбо режим до Читач Показати IP 28 Жовтня 2020 10:47
Як добре .що є Порошенко! ато було б варто його придумати!адже ну абсолютно ніхто не порушує ні правила руху. ні поведінки а тим більше закони!
Петро Показати IP 28 Жовтня 2020 10:43
Тварина завжди лишається твариною, а бидло - бидлом. Людина поважає зазвичай права інших людей і Закон! "Хєрантом" чого був "5-ий елемент"?
кнц до Петро Показати IP 28 Жовтня 2020 11:19
Гелікоптер не штрафують
Лучанин Показати IP 28 Жовтня 2020 11:04
Репост новини з дуже гарного сайту, хто не полінується зайдіть на вікіпедію, чи пошукайте в гуглі
Петро до Лучанин Показати IP 28 Жовтня 2020 12:05
І що? Репостити про Попрошенка не мають права?
Коля до Петро Показати IP 28 Жовтня 2020 13:17
Можна ще дубінського репостити
127 Показати IP 28 Жовтня 2020 11:31
" І цей закон має пріоритет над ПДР, що підтверджує постанову Кабінету Міністрів України. " закон не порушено, до чого та мова.
Петро до 127 Показати IP 28 Жовтня 2020 12:09
Якій закон? Треба мати тяму, щоб молоти.. Кортеж має супроводжувати авто з спец сигналами, щоб звільняли дорогу. (цього нема). Але він НЕ дозволяє порушувати ПДР!
анонім Показати IP 28 Жовтня 2020 12:08
тепер зрозуміло хто його виборці
Анонім Показати IP 28 Жовтня 2020 12:26
Закон зроблений для маси, щоб її контролювати, а не для верхушки.
Свіноборонпром, одна Показати IP 28 Жовтня 2020 13:59
Хто вже бачив бріліантовий унітаз у хоромах підра 5-го ? Чи не пустив на екскурсію?
Саджанець до Свіноборонпром, одна Показати IP 28 Жовтня 2020 14:41
Той хто бачить посадки на весні
Green Показати IP 29 Жовтня 2020 08:25
А "Зе-гідрант'' білий і пухнастий, він нічого не порушує?! Цікаво йому світло (від німба) не заважає вночі спати?
Анонім до Green Показати IP 11 Грудня 2020 20:36
Гидрант ты. С рождения