USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Рішення про призупинення руху громадського транспорту у Луцьку прийматимуть завтра

17 Березня 2020 18:45
Луцькрада завтра прийматиме рішення щодо тимчасового призупенення курсування громадського транспорту у місті.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

«На завтрашнє засідання виконкому буде винесено проект рішення, згідно з яким з 19.03.2020 року буде повністю припинено курсування громадського транспорту в місті Луцьку.

Громадський транспорт, незважаючи на заходи по дезінфекції є одним із найбільших осередків розповсюдження коронавірусу.

Краще потерпіти незручності, тимчасово призупинити роботу й змінити її формат, аніж сотнями ховати лучан на кладовищах.

Обмеження щодо одночасної максимальної кількості пасажирів в транспорті контролювати буде неможливо, так як і наявність в пасажирів засобів захисту, намагання здійснювати такий контроль може призвести до сутичок пасажирів між собою та з водіями/контролерами.

Сьогодні нами була проведена нарада з керівництвом усіх лікувальних закладів, які працюють в місті щодо довезення лікарів, медсестер, іншого персоналу на місце роботи. Таке довезення буде забезпечуватися за рахунок місцевих бюджетів, а організовувати цю роботу буде управління транспорту міської ради.

Така ж робота проводиться з керівниками стратегічних комунальних підприємств, установ та організацій, які забезпечують щоденну життєдіяльність міста. Довіз працівників таких закладів буде здійснюватися силами відповідних підприємств, установ та організацій та коштом місцевих бюджетів.

Рекомендуємо власникам та керівникам підприємств, установ та організацій, фізичним особам-підприємцям завчасно подбати про довіз своїх працівників на роботу та змістити робочий графік зранку та ввечері з урахуванням необхідності більшої кількості часу, щоб дістатися працівникам на роботу.

Бережіть себе та своїх близьких.

Тільки разом справимося, переживемо складні часи й переможемо коронавірус», – написав Поліщук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
22у Показати IP 17 Березня 2020 20:07
Все для людей, встановлювали сіті кард,люди ходили пішки, карантин люди знов пішки,годину йти пішки менша ймовірність захворіти,молодці так продовжуйте
Анонім до 22у Показати IP 17 Березня 2020 23:31
Ага, а ще є такий тип людей - нічим не задоволений, і які люблять завжди нити
громада Показати IP 17 Березня 2020 20:37
Де саме у містах, навіть європейських, де вже багато хворих і припинено рух громадського транспорту? Що у Луцьку видумують?! Київ, Харків, Рівне, Варшава, Люблін, Мадрид, Мілан, Рим... до такого не додумались, а у Луцьку що витворяють?!
123 до громада Показати IP 17 Березня 2020 21:31
А чим ще увагу людей від повної попи відволікати? Тільки такою дурньою.
лучани Показати IP 17 Березня 2020 20:39
Як людям і чим на роботу добиратись? З Львівської з ДПЗ на 33-й, 40-й ... Що за дурість влади міста?!
Луцьк до лучани Показати IP 17 Березня 2020 21:33
Да їм було і є накакати на людей. Вони ж слуги...
Лучанин Показати IP 17 Березня 2020 20:44
Тобто ці всі категорії будуть довозитися автобусами по 10 чоловік в кожному? Чи може легковим авто по 10 чоловік в кожному (з них 2 в багажнику)? Я от дивлюся відео з Рима - людей на вулицях майже немає, за вихід без потреби - штраф або навіть позбавлення волі, проте громадський транспорт їздить. В нас виходить що на всіх начхати, проте треба "зекономити" на дезинфекції транспорта. До яких сутичок що може призвести? Сітікард же камери поставило в кожному автобусі та тролейбусі - контролюйте! Тільки має бути введена відповідальність, якщо водій взяв пасажира без маски, то штраф, двох - позбавлення волі на певний термін, те ж саме за перевищзення кількості, а маски мають бути в дверях автобуса чи тролейбуса, щоб пасажир вдягнув її при вході. Збільшіть кількість транспорту для забезпечення потрібної кількості людей в салоні. Але ж то треба виділяти гроші на маски, а так їх можна в Німеччину "штовхнути". Таке враження що зумисно йде винищення незахищених верств населення, інші їздять своїм або службовим авто.
Дідо до Лучанин Показати IP 19 Березня 2020 08:43
До дупи твоя маска. Маска потрібна хворим.
петро Показати IP 17 Березня 2020 20:45
Як проходить карантин. Вечір магазин АТБ по відродження 55 там де була "шайба" входиш з права камери схову в цьому коридорчику приблизно чоловік 20 з дітьми один біля одного в дверях у зал стоїть 2 сторожа пускають коли виходить один заходить один у великому залі біля продуктів ну чоловік десять ходить вибирають товар. Керівництво магазину скажіть хто ризикує захворіти більше. Да в залі картинка гарна, а при вході що? Може треба людей тримати біля магазину а не в маленькому коридорчику. Це вислів " застав ..... Молитись він він і лоба розшебе".
Да до петро Показати IP 17 Березня 2020 21:35
Цей дибілізм і біля деяких аптек. Да, це не що інше як дибілізм і нагнітання паніки. Але можливо в паніці хтось і зацікавлений ?
Анонім Показати IP 17 Березня 2020 20:50
А як бути з експортом, імпортом?? Машини в'їжджають на територію України з тої самої Італії, везуть нашу продукцію в В'єтнам, ту ж саму Італію водіїв хтось перевіряє на наявність коронавірусу? Проводиться дезінфекція транспортного засобу?? Для чого в межах області, району призупиняти рух транспорту якщо не всі установи (як державні так і приватні) знаходяться на карантині???
Анонім Показати IP 17 Березня 2020 21:27
Вірус поширюється дуже швидко + привезли тисячі людей з Європи. Громадський транспорт зупинити негайно, а не 19го березня
Антонім до Анонім Показати IP 17 Березня 2020 21:32
І зразу заборонити всім виходити з дому.
скептик Показати IP 17 Березня 2020 21:51
настане повний комунізм. продукти, ліки влада буде розвозити по домівках безкоштовно, бо платити не буде чим, адже на роботу не доберешся. такої ідіотської влади ще не було
Варус Показати IP 17 Березня 2020 21:51
Де будуть брати кошти на зарплати? Коли все стане.
))) Показати IP 17 Березня 2020 22:11
Правильно зробили. Підтримую. Транспорт перший розносник віруса. Всі на карантин і не крякайте тут в коментарях, бо коли буде як в Італії то буде не до жартів.
скептик до ))) Показати IP 17 Березня 2020 22:45
застав дурня Богу молитися, то він лоба розібє. в Італії транспорт їздить, заклади першої необхідності (продуктові магазини, аптеки) працюють.
^^^^ Показати IP 17 Березня 2020 22:14
Я працюю в аптеці. Чим я повинна добиратися на робоче місце? Чи може хтось із вельмишановних депутатів має бажання щодня розвозити працівників аптек і магазинів до робочого місця і додому?? Дістало..
Lary до ^^^^ Показати IP 18 Березня 2020 09:17
Ви маєте звязок з медициною і не розумієте в який критичний період ми живемо? Не розумієте що таке запобіжні заходи проти пандемії??? Нам такі фармацевти не потрібні!!! Геть з аптеки!!!
Вона Показати IP 17 Березня 2020 23:56
Міську раду на карантин і в мерію не допускати бо вони в паніці чи агонії такого наприймають, щона "голову не налізе"... Такими діями створюється паніка.. це лише спрятиме скупівлі всього..
>_> Показати IP 18 Березня 2020 00:06
а за що жити будемо? якщо на роботу не дійти?
Абзац Показати IP 18 Березня 2020 00:23
Візьмемо основні лікувальні установи, магазини, аптеки: більшість медсестер та саніторок в лікарнях дістаються до Луцька з сіл, авто вони не мають, продавці супермаркетів так само, аптекарі теж. Цілком зрозумілим становиться рішення влади зупинити прийом планових хворих в лікарнях, огляди та прийом в поліклініках - персонала і так не вистачає, а тепер і доїхати не зможуть, тому треба всіх хворих повиганяти на вулицю, тобто ізолювати по домівках. В магазини продавці з сіл теж ходити не будуть. Але ж в інфекційній лікарні, яка зараз є основною в прийомі пацієнтів з коронавірусом працюють такі ж люди, яким так само треба звідкись діставатися до роботи. Ви їх з сіл возити будете?
Lary Показати IP 18 Березня 2020 09:30
10 Marzo: 10.149 i positivi - 631 i morti 11 Marzo: 12.462 i positivi - 827 i morti 12 Marzo: 15.113 i positivi - 1.016 i morti 13 Marzo: 17.750 i positivi - 1.266 i morti 14 Marzo: 21.157 i positivi - 1.441 i morti 15 Marzo: 24.747 i positivi - 1.809 i morti 16 Marzo: 27.980 i positivi - 2.158 i morti 17 Marzo: 31.506 i positivi - 2.503 i morti Можливо, ці цифри вам допоможуть зрозуміти краще ситуацію в Італії. Дата, кількість позитивних на коронавірус, кількість померлих. Думаєте!!! Зупиниться, бо зупинимось НАЗАВЖДИ!!! І тоді не треба буде ні транспорт, який довозитиме на роботу, ні супермаркет, який треба терміново відвідати, ні ринок...
Alina до Lary Показати IP 18 Березня 2020 13:35
Не сійте паніку! В Польші перші хворі вже вилікувались. Ті, що померли, мали інші важкі хвороби. Транспорт їздить між містами і по місту.
Лікар Показати IP 18 Березня 2020 16:12
Я працюю лікарем в двох різних лікарнях. Як мені добратись з однієї медичної установи в іншу на чергування посеред дня, коли транспорт не ходить? Багато медпрацівників добираються з сіл. Як їм потрапити на роботу?
Баба Ганя до Лікар Показати IP 19 Березня 2020 08:23
В одній лікарні нормально працюйте, а не бігайте щоб нагребти грошей з бідних лучан. На двох стільцях судний вседіти хоче.
петро Показати IP 18 Березня 2020 21:31
Як добратись з села в луцьк в аптеку лікарню \аптеки лікарні в селі немає\ літнім людям інвалідам