Збив 17-річну дівчину на пішохідному переході: деталі ДТП у Гірці Полонці
Дівчина, яку вчора, 22 лютого, ввечері збив автомобіль у селі Гірка Полонка Луцького району, перетинала проїжджу частину по пішохідному переході.
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини розповіла старша інспекторка сектору комунікації Нацполіції області Марина Балдич.
Правоохоронниця повідомила, що дорожньо-транспортна пригода трапилася 22 лютого близько 18 години у селі Гірка Полонка.
Водій автомобіля Nissan допустив наїзд на 17-річну дівчину, яка переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переході. Пішохідка отримала тілесні ушкодження. Її не госпіталізовували.
На місці працювала слідчо-оперативна група. Наразі вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР за ст. 286 Кримінального кодексу України.
Водій був тверезий.
Як зазначили у диспетчерській службі Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, постраждала отримала забої, її було доставлено у медичний заклад для огляду.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини розповіла старша інспекторка сектору комунікації Нацполіції області Марина Балдич.
Правоохоронниця повідомила, що дорожньо-транспортна пригода трапилася 22 лютого близько 18 години у селі Гірка Полонка.
Водій автомобіля Nissan допустив наїзд на 17-річну дівчину, яка переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переході. Пішохідка отримала тілесні ушкодження. Її не госпіталізовували.
На місці працювала слідчо-оперативна група. Наразі вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР за ст. 286 Кримінального кодексу України.
Водій був тверезий.
Як зазначили у диспетчерській службі Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, постраждала отримала забої, її було доставлено у медичний заклад для огляду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Олексій
Показати IP
23 Лютого 2024 09:54
З тієї кількості дтп що там є в цивілізованій країні вже давно був би світлофор та острівець безпеки а папуасами і так піде думають ті що в той час велодоріжки проектують:(((
Микола
Показати IP
23 Лютого 2024 10:36
Не госпіталізували, але була доставлена до медичного закладу
Надія
Показати IP
23 Лютого 2024 13:42
Дівчина госпіталізована і знаходиться в дитячій обласній лікарні м.Луцьк
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.