USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.45 39.85
  • PLN 9.70 9.86

Зеленський розпустив Раду та призначив позачергові вибори на липень

21 Травня 2019 17:47
Президент України Володимир Зеленський призначив позачергові вибори в Раду на 21 липня.

Відповідний указ президента України № 303 від 21 травня 2019 року оприлюднено на сайті глави держави.

«Керуючись частиною другою статті 77, частинами шостою і сьомою статті 83, пунктом 1 частини другої статті 90 Конституції України та відповідно до пунктів 7 і 8 частини першої статті 106 Конституції України постановляю:

1. Припинити достроково повноваження Верховної Ради України восьмого скликання.

2. Призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

3. Кабінету Міністрів України забезпечити фінансування позачергових виборів до Верховної Ради України.

4. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ», – йдеться у тексті.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Просто Показати IP 21 Травня 2019 17:52
націоналізувати Рошен!
пенсіонери до Просто Показати IP 22 Травня 2019 10:54
Пішли ви на-х-у-й з своїми субсидіями! Коли пенсії нам обікрали і щей субсидії з пенсіонерів безсоромні порошенівські холуї познімали!!!! Шакалів Реву, Розенка, Гройсмана і гавно-шоколадного головного бандита хряк-Порошенка негайно посадити довічно на нари з конфіскаціями награбленного за ганебне обкрадання пенсій в пенсіонерів і інші зраднитські злочини!!!!!!!!
Для чого Показати IP 21 Травня 2019 18:04
Для чого це робити, коли вибори і так мали бути на вересень. Кого спасуть тих 2 місяці?
скептик до Для чого Показати IP 21 Травня 2019 18:55
побачиш через 2 місяці, для чого
Не підміняй дати до Для чого Показати IP 22 Травня 2019 11:03
Не вересень а 27 жовтня, тобто 4 місяці а не 2
Навуходоносор Показати IP 21 Травня 2019 18:04
А прохідний бар*єр навіщо понизити до 3% в новому законі про вибори збираються? Щоби знову шути горохові типу Ляшка під купол ВР пролізли? Зе, треба бар*єр підвищити до 10%, тоді стара гвардія вся в один день піде в небуття!
скептик до Навуходоносор Показати IP 21 Травня 2019 18:55
а ще краще встановити однопартійну систему, а верховну раду перейменувати на центральний комітет
всезнайко Показати IP 21 Травня 2019 18:22
все до сра** верховна рада також
Je suis votre pays Показати IP 21 Травня 2019 18:59
Фсьо пропало Карл! Фсьо пропало!
321 до Je suis votre pays Показати IP 22 Травня 2019 09:22
не Карл, а Шеф)
еге до 321 Показати IP 22 Травня 2019 10:23
Фсьо пропало, Пєтя! Фсьо пропало, Пєтя на Нарах!