USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Зеленський відзначив Положинського орденом «За заслуги», музикант відмовився

24 Серпня 2020 18:49
Президент України Володимир Зеленський відзначив орденом «За заслуги» ІІІ ступеня співака та музиканта, уродженця Луцька, Олександра Положинського.

Відповідний указ опублікували на сайті глави держави.

Сашко Положинський у відповідь записав офіційне відеозвернення, у якому відмовився від нагороди.

«В мене є нагороди, яких мені цілком достатньо. Для мене справжньою нагородою є мої концерти, моя публіка, люди, які підходять і дякують за мої пісні...Для мене нагородою є премія імені Василя Стуса, яку мені вручив світлої пам’яті пан Євген Сверстюк...Для мене справжньою нагородою є ті відзнаки, часто неофіційні і непафосні, які мені вручали військові офіцери та бойові командири під час або після наших концертів для військових», – зазначив Положинський.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Віра Показати IP 24 Серпня 2020 19:07
Респект! Слава Україні!
Достойно Показати IP 24 Серпня 2020 19:44
Достойно! Респект Положинському!
Тююю Показати IP 24 Серпня 2020 20:29
та він просто порохобот, якби давав нагороду поРОШЕНко то б не відмовився!
Можливо Показати IP 24 Серпня 2020 20:44
Якби давали Героя , можливо і не відмовився
Лучанин до Можливо Показати IP 24 Серпня 2020 21:13
Так він колись співав що не хоче бути героєм України =)
Вікторія до Можливо Показати IP 24 Серпня 2020 21:24
Я не хочу бути героєм України – Не цінує героїв моя країна! (с) Сашко Положинський
Сергій Показати IP 24 Серпня 2020 20:47
Сашко молодець, мудра, гідна відповідь зеленому шмаркачу.
Степан (Крымчанин) Показати IP 24 Серпня 2020 21:24
Редчайший случай. Не разделяю, но-уважаю.
DM Показати IP 24 Серпня 2020 21:28
Пишаюсь своїм кумом(Положинським)!
Vasyl Показати IP 24 Серпня 2020 22:08
Не знаю його політичних поглядів. Якщо не порохобот то висловлюю йому повагу, що відмовився від того пафосу. В іншому ж випадку він підтримує те порошенківське падло й просто піарится
ЗЕбільна влада Показати IP 24 Серпня 2020 22:19
Поки не буде премії журналістам імені Олеся Бузини, які загинули, а премії імені Руслана Коцаби тим, хто сидів.....
Лучанин до ЗЕбільна влада Показати IP 25 Серпня 2020 17:54
А хто такий бузина? Це той лисий українофоб, якому прилетіло за його довгий язик?
Ага до Лучанин Показати IP 25 Серпня 2020 20:56
І кацаба така ж гнида московська.
Я до Ага Показати IP 26 Серпня 2020 05:35
а ти дурик на побігушках в америкосів?
Я до Лучанин Показати IP 26 Серпня 2020 05:34
Бузина мудрий чоловік
Анонім Показати IP 24 Серпня 2020 22:31
Музыкант Положинский отказался от присвоенного ему Президентом ордена, упрекнув его делом Шеремета и выступив в защиту обвиняемых в убийстве журналиста. Выход здесь очень простой. Всех, кто подписал и завизировал на него представление и проект Указа о награде нужно максимально быстро и показательно уволить. Чтобы в следующий раз думали на один шаг вперёд своей тупой и легкомысленней головой.
Анонім до Анонім Показати IP 25 Серпня 2020 08:37
У тебя истерика. Поплачь и успокойся. А Положинский красавчик. Горжусь земляком.
К.лучанин до Анонім Показати IP 25 Серпня 2020 08:38
А якщо це ініціатива самого президента? Йому теж ти своєю тупою головою пропонуєш звільнитись?
Остап Вакарчук Показати IP 25 Серпня 2020 08:42
Мені дійсно дуже жалко цього не обтесеного життям співака, пародиста та кривляку.
Анонім до Остап Вакарчук Показати IP 25 Серпня 2020 09:40
Себе пошкодуй, убогий
Небайдужий до Анонім Показати IP 25 Серпня 2020 17:58
Не чіпай фаната повалій, потапа і манатіка, замараєшся.