Жодна луцька школа не причетна до інциденту щодо зневаги прапора України, – директор департаменту освіти
Жодна школа Луцької міської громади не має відношення до інциденту щодо зневаги до державної символіки.
Про це написав на своїй сторінці у Фейсбуці директор департаменту освіти Луцької міської ради, депутат від фракції «ЗА Майбутнє» Віталій Бондар.
Нагадаємо, 25 листопада в соцмережах з’явилося відео, в якому неповнолітні в приміщенні закладу освіти зухвало і цинічно глумилися над Державним Прапором України.
У коментарях до нього невідомі особи зазначили, що ці хуліганські дії відбувалися в Луцькій ЗОШ №15.
Як зазначив Віталій Бондар, така інформація не відповідає дійсності. Проте вона з’явилася у різних місцевих інтернет-виданнях, що надзвичайно стурбувало і образило освітянську спільноту Луцької міської громади, зокрема, й педагогічний колектив школи №15.
Проаналізувавши відеосюжет, у департаменті освіти встановили, що ні школа №15, ні учні, які в ній навчаються, не причетні до такого ганебного вчинку. Більше того, до цього не причетна жодна школа Луцької міської громади.
Департамент освіти Луцької міської ради та дирекція ЗЗСО №15 звернулися до правоохоронних органів з вимогою провести відповідні процесуальні дії за даним фактом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це написав на своїй сторінці у Фейсбуці директор департаменту освіти Луцької міської ради, депутат від фракції «ЗА Майбутнє» Віталій Бондар.
Нагадаємо, 25 листопада в соцмережах з’явилося відео, в якому неповнолітні в приміщенні закладу освіти зухвало і цинічно глумилися над Державним Прапором України.
У коментарях до нього невідомі особи зазначили, що ці хуліганські дії відбувалися в Луцькій ЗОШ №15.
Як зазначив Віталій Бондар, така інформація не відповідає дійсності. Проте вона з’явилася у різних місцевих інтернет-виданнях, що надзвичайно стурбувало і образило освітянську спільноту Луцької міської громади, зокрема, й педагогічний колектив школи №15.
Проаналізувавши відеосюжет, у департаменті освіти встановили, що ні школа №15, ні учні, які в ній навчаються, не причетні до такого ганебного вчинку. Більше того, до цього не причетна жодна школа Луцької міської громади.
Департамент освіти Луцької міської ради та дирекція ЗЗСО №15 звернулися до правоохоронних органів з вимогою провести відповідні процесуальні дії за даним фактом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Трагедія на Дністрі: на Буковині знайшли тіла трьох потопельників, ще одну дитину шукають
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Зеленський: Білорусь біля кордону з Україною завершує будівництво доріг і бази для боєприпасів
Сьогодні 19:08
Сьогодні 19:08
Які сигнали організму не варто ігнорувати в першу чергу
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48
Розвиток ветеранського підприємництва: у луцькому виші відбулася фінальна сесія проєкту Lab2Market Veterano
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Зупинилося серце Захисника з Ковеля Валентина Ліпича
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Анонси
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16
Унаслідок хвороби помер Захисник з Волині Петро Усатий
Сьогодні 16:43
Сьогодні 16:43

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.