USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Під Луцьком згорів будинок ексректора ВНУ Ігоря Коцана. Відео

18 Грудня 2021 12:45
Масштабна пожежа знищила один із двох будинків, що розташовані на території маєтку колишнього ректора тодішнього СНУ, а нині Волинського національного університету імені Лесі Українки, Ігоря Коцана.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Йдеться про маєток, який побудований на території Лищенської сільської ради на вулиці Селекційній. Фактично цей житловий масив розташований поблизу сіл Струмівка та Гаразджа, наподалік від державного підприємства «Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр».

Як повідомляють джерела, пожежа сталася у ніч на 17 грудня. Сусіди побачили вогонь і викликали рятувальників.
На ділянці площею 26,47 сотки були розташовані два будинки та господарські споруди. Один будинок – цегляний, інший – дерев’яний. Вогонь знищив один із будинків.
Такий вигляд мала територія у 2016 році
Такий вигляд мала територія у 2016 році
Наразі невідомо, що стало причиною пожежі.

Мар’яна ТАРАСЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Дідо Показати IP 18 Грудня 2021 12:59
Гонять пани. Там жодного будинку не має на зарплати чи на зароблені справедливо кошти. Най горять.
Kika до Дідо Показати IP 18 Грудня 2021 15:30
Бий куркулiв, рятуй Неньку!!!!
Анонім до Kika Показати IP 18 Грудня 2021 17:42
Куркуль- це людина, що тяжкою працею заробляла собі
Дмитро Показати IP 18 Грудня 2021 13:09
Як прийшло, так і пішло
Коля Показати IP 18 Грудня 2021 13:11
Може коханка ? Або жінка ? Все винні жінки
намокраН Показати IP 18 Грудня 2021 13:14
Бідолаха... Нехай скине номер картки , скинемось йому на відбудову...
ABC Показати IP 18 Грудня 2021 13:25
Непогана у ректора зарплата, раз такі хороми вибудував.
Дор Показати IP 18 Грудня 2021 13:43
Головний Рятувальник спав напевно
123 Показати IP 18 Грудня 2021 14:25
і це побудовано на зарплату?
До Дмитро Показати IP 18 Грудня 2021 14:28
Вельми любите чуже відслідковувати?
Тетяна Показати IP 18 Грудня 2021 14:29
Шкода. Треба мати стільки?! Скільки донесеш хлопче!!!
декан Показати IP 18 Грудня 2021 14:41
У ректорів такі маєтки? І ця людина на свободі? Вірною дорогою йдете, товариші! Бог не приходить карати гілкою
Наблюдатель Показати IP 18 Грудня 2021 14:53
Ничто так не радует наш народ, как проблема у "соседа". Сколько радостных лайков в предыдущих комментариях.
Дідо до Наблюдатель Показати IP 18 Грудня 2021 16:11
Ти там був? Охорона, приватна дорога. І ліс вкрадено у народу на місці якого це збудовано. І лі вирізані щоб провести туди електрику. У тебе ж і вкрали телепню.
Наблюдатель до Дідо Показати IP 18 Грудня 2021 22:26
мне не нужно там быть, я как Наблюдатель констатирую факт
Наблюдатель до Дідо Показати IP 18 Грудня 2021 22:26
факт радости
До наглядача Освенци Показати IP 18 Грудня 2021 15:03
Коли в простої людинищось стається ніхто не радіє а коли в таких кровопийць то і поділом їм , ще може гроші йому зібрати на відновлення?
Не Показати IP 18 Грудня 2021 15:40
Як прийшло так і пішло!!!
Таня Показати IP 18 Грудня 2021 16:27
Все,Все,что нажито непосильним трудом....
Правда Показати IP 18 Грудня 2021 16:49
Хай всі викладачі дивляться!!!Все життя кладуть в заліковки!!!!а вони несуть відкати ректору!!!І ніяк не нажеруться "бідні освітяни"!
123 Показати IP 18 Грудня 2021 17:03
А файно горіло!!!
Іван Показати IP 18 Грудня 2021 17:09
Більш дурної слави, ніж Коцан, ніхто не наробив. І з жінками (ліфчики ділив), і з машинами, і з хатами, і з блядями.. Професіональний злодій. "Бізнесмен" в освіті. Обісрався по саму ріпицю.
Андрій до Іван Показати IP 18 Грудня 2021 21:35
Ось такого писати вже не потрібно! По жінкам(дівчатам) у ВНУ перше місце тримають факультет фізичного виховання. Там викладачі усім фору дадуть по сексуальним домаганням.
Небідний освітянин до Андрій Показати IP 19 Грудня 2021 10:12
Ви не зрозуміли про що пише автор, якого коментуєте - не в темі! Жека коцан такого начудив, що будь- які домагання це жарти в пісочниці! 5 пофесорів посадив, бо відкати не носили, науковців розігнав, бо розумніші за нього були, базу на Світязі державну так хотів приватизувати - от не встиг... тут коментар вийде більший за статтю про цього ділка - до освіти він ніякого відношення, крім назви посади і тестя - колишнього ректора, ніколи не мав. Недорозвинуте позорище для ВНУ.
Інна Показати IP 18 Грудня 2021 17:38
На юридичному за нього ні разу не робився ремонт (страшезний корпус), обіцянка будівництва студмістечка пішла у смітник. Кому ми платили ті шалені суми за навчання???
волиняка Показати IP 18 Грудня 2021 18:11
У коментах виражена така українська ментальність. А що, майже кожен керывник в Україні і наближені так живуть, то нічого?! Ви ж мовчите і лише лиху радієте, а при посаді-роботі несете ті хабарі або мовчите і закриваєте очі на зловживання! Реальність України... :(
Катя Показати IP 18 Грудня 2021 18:14
То непотрібна людина, підлий, взяв лярву за жінку, а Наталю кинув, порядну жінку, так йому і треба!
Іруня Показати IP 18 Грудня 2021 18:30
Хай спробує в гуртожитку пожити від університету))))
Влад Показати IP 18 Грудня 2021 19:33
Крадій, злодій, брехун, шахрай, просто падло Коцан. Вчився я в СНУ ще, беруть хабарі, викладачів скорочують, душать і мізерні зарплатні! Так йому і треба
Друг Показати IP 18 Грудня 2021 20:19
Херово, що згоріло
Андрій Показати IP 19 Грудня 2021 09:36
99% коментарів - комуняцькі лозунги!!! Багаті все накрали… отнять и поделить… раскулачить… Більшість з вас, або ваших родичів чи знайомих самі ж йому хабарі несли замість того щоб вчитися. А тепер радієте… Ви не стільки хочете щоб у вас все було добре, як що у всіх було якомога гірше….
Хех до Андрій Показати IP 19 Грудня 2021 11:00
Ти теж ніс. І нести будеш. З тобою нормальної держави не побудуєш.
Юрій Показати IP 19 Грудня 2021 10:16
А плачемо що треба тарифи підвищувати і пенсії нема за що платити
лінивець Показати IP 19 Грудня 2021 10:17
Народ,як не крути а лишитись зимою без даху -це не гуманно.Добре що хоч сам лишився живим. Судячи по коментарям-ректор був відомою людиною...
ABC до лінивець Показати IP 19 Грудня 2021 11:41
Чукча не читач? Основний будинок лишився цілим. Згорів другий, дерев'яний. Так що не хвилюйся так за пана ректора. На вулиці він не замерзне.
лінивець до ABC Показати IP 19 Грудня 2021 16:05
дякую,заспокоїли )))
Сова Показати IP 19 Грудня 2021 11:02
Львівські землі дерибанять на Волині Тут теж львів'яка пригрівся. З бурштином теж хотіли. Справжні українці думають про свою кишеню, гигиги
Народ Показати IP 19 Грудня 2021 12:33
А я чомусь радий.
Віктор Показати IP 20 Грудня 2021 08:54
Одні комахи носять мед з квіток, другі лайно з пляцків. Щоб не сталося- пам'ятайте заповідь: не бажай зла ближньому свому. Ексректор не подарунок, але один з ВАС!!!