USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині згорілий до тла будинок відродився з попелу

25 Грудня 2014 17:44
На Волині односельчани допомогли багатодітній родині, яка через пожежу залишилась без даху над головою, відбудувати житло.

Про це стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел.

Нагадаємо, На Волині під час пожежі повністю згорів приватний будинок у селі Карпилівка Ківерцівського району. Трагедія трапилась 18 листопада цього року. Внаслідок пожежі згорів будинок молодої сім'ї. Батьки та п'ятеро малолітніх дітей не постраждали, але залишилися без даху над головою.
Однак, зі слів господаря сім’ї, що постраждала від пожежі, Анатолія Тарасюка, світ – не без добрих людей. Тож, спільними зусиллями він разом із небайдужими односельчанами уже помаленьку зводять на місці згорілої нову затишну оселю.
«Я знаю тільки одне: Бог нас не залишив і ми ходимо під його опікою. Бо, здавалося б, у безвихідній ситуації, добрі люди не дали нам залишитися наодинці із бідою. Наразі уже й перекрили дах. Спасибі усім, хто не залишився осторонь. Таке може трапитись із кожним, але не кожному так допомагають добрі люди, як нам», - каже волинянин.
Варто зазначити, що ні влада, ні благодійники погорільцям не допомогли. Однак, як часто це буває, на допомогу прийшли звичайні люди, що вкотре підтверджує те, що українці – це щира й милосердна нація.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
месник Показати IP 25 Грудня 2014 17:47
Не переживайте!!! Влада не допомогла, зато Гунчик на новосіллі з головою району точно буде))) тут до бабки не ходи)))
12345 до месник Показати IP 25 Грудня 2014 17:55
Якби це сталося до виборів то кандидати в народні депутати були б там на другий день. А так ..... нажаль.
Волинь Показати IP 25 Грудня 2014 19:02
У теперішній жорстокий час , на жаль, треба надіятися тільки на себе. Сім"я Анатолія заслужила більше : йому допомагають односельці. З вами Бог і ви побудуєте гарний дім. А всі інші хай заздрять вашій великій дружній сім"ї. Слава Україні !!!
?? до Волинь Показати IP 25 Грудня 2014 21:29
Сімя християн-п'ятидесятників яким допомогли християни-п'ятидесятники. Слава Україні кажете?
ПІП до ?? Показати IP 27 Грудня 2014 01:11
А то не українці? А сім*ї православних сильно допомагають сім*ям православних?
вік до Волинь Показати IP 26 Грудня 2014 07:41
Це якщо поправді то слава Америці,а не Україні.
Анонім до вік Показати IP 27 Грудня 2014 01:09
Ага, і робочі з Америки приїхали,. а не односельчани)
Катя Показати IP 26 Грудня 2014 01:30
В Карпилівці багато тих, кого називають віруючими. Це дуже специфічні люди. Так що не треба тут проливати сльози замилування такими добрими і милосердними, навряд чи вони допомагали б тим, хто не є членом общини
ОЛЯ до Катя Показати IP 26 Грудня 2014 07:40
100% правда-це не православні-це віруючі,це зазомбовані і специфічні люди,які чи навряд коли якщо ти не член їхнього збіговиська чи допоможуть.Америка гроші дає щоб побільше затягнути наших православних в сої общини..
Путин до ОЛЯ Показати IP 27 Грудня 2014 01:10
Во всем виноваты америкосы! Они уже и в Карпиловке! Ополченцы, вперед!
BOT до ОЛЯ Показати IP 28 Грудня 2014 00:19
зомбована ти. в рованцях у невіруючих згоріла хата, допомагали їм вірюючі.
Анонім до ОЛЯ Показати IP 28 Грудня 2014 00:19
І ніхто вас не тягне в ті общини, тебе ж не затягнули.
месник Показати IP 26 Грудня 2014 10:02
Незалежно від конфесій, це перш за все- Люди!!!! Про яких так само як і за нас, маэ піклуватися держава!!! А як би вони були православні?? Багато нас православних допомогаэ один одному??? Романюк з Гунчиком хіба Эвреї? Чому вони Братам по Хресті та вірі не допомогають??? Тому релегійні фактори тут плутати не потрібно!!!