USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Журналіст пояснив, як Порошенко відмив гроші на контрабанді картин

26 Травня 2020 17:01
Петро Порошенко відмив гроші в офшорній фірмі через картини, щодо яких розпочало розслідування ДБР.

Про це у своєму телеграм-каналі розповів журналіст Євген Куксін.

Нагадаємо, народний депутат Петро Порошенко не з’явився на допит 26 травня у ДБР в якості свідка у справі щодо контрабанди через кордон України колекції із 43 картин всесвітньо відомих художників, натомість приїхав презентувати їх у музей.

Такий «гумор» не оцінили працівники Державного бюро розслідувань, тому приїхали в музей, аби повторно вручити повістку на допит. Проте Порошенко до того часу поспіхом покинув музей, залишивши свою дружину Марину.

У залі з картинами Порошенко розмістив в золоту рамочку платіжне доручення, де фірма Vernon Hlding Limited отримала від нього 4,8 мільйона у валюті за ці ж витвори мистецтва. На перший погляд, Порошенко їх офіційно купив.

«Насправді, ні. Просто вивів гроші на підконтрольну йому офшорну компанію. Адже Vernon Holdings Ltd володів акціями липецької фабрики Рошен Петра Порошенка, а бенефіціаром цієї офшорки був Сергій Зайцев. Зайцев – формальний бенефіціар усієї корпорації Рошен.

Підсумовуючи: Порошенко купив картини сам у себе та вивів з України мільйони гривень у безподаткову зону на Британські Віргінські острови.

Мабуть, саме тому слідчі ДБР і намагаються потрапити зараз до зали, а їх туди не пускають. Бо всередині – явка з повинною», – резюмує журналіст.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Сергий Показати IP 26 Травня 2020 17:40
Куксін - риготати зараз, чи піздніше?
михайло до Сергий Показати IP 26 Травня 2020 19:32
"сергію" це ми "ригочимо" поки олігархи чистять наші кишені...оборудка - 2013 року, коли Порошенко працював Міністром у Янукрвича.. "зявились" гроші їх терміново вклали в катини...якоби для консула сейшельських островів......
дідо Показати IP 26 Травня 2020 17:46
для чого мільярдеру займатися копійчаними оборудками.
михайло до дідо Показати IP 26 Травня 2020 19:24
Це - одна з оборудок, причому відкрита частково....Мені здається що вартість реально вища,..чому занижується....мабуть на цю суму виписано "докумнти"...
ігор луцький Показати IP 26 Травня 2020 18:26
А Куксін не підкаже,в якому році купувались картини?
михайло до ігор луцький Показати IP 26 Травня 2020 19:34
Ти хоч статтю всю прочитай та фото "документу" подивись...2013 рік Порошенко - міністр економіки у Азарова..
ігор луцький до михайло Показати IP 26 Травня 2020 23:14
Та в мене зір не такий ,щоб побачити на фото документа який рік.
Олег, Луцьк Показати IP 26 Травня 2020 18:31
Євген Куксін, це саме той журналіст 1+1 який змонтував запис розмови в кабінеті Премєр-Міністра Олексія Гончарука. Цей може придумати що завгодно!
умка до Олег, Луцьк Показати IP 26 Травня 2020 20:35
Порхаті вже всім клеймо поставило, вже всі не такі, не правильні :) Лише 5-й, прямий та експресо правильні і такі як треба :)))
Анонім Показати IP 26 Травня 2020 20:36
Штурм музею - це діагнроз наш влади.Можете писати що завгодно але все відбувалося в прямому ефірі трансляції вели різні журналісти із різних каналів із різним ставленням до Порошенка. І всі ж чули, що ні постанови суду ні документів ніяких ці дбрівці не пред"являли..
скептик Показати IP 26 Травня 2020 20:38
справа гибла. формально порох ніде не світиться, тому до нього претензій не може бути
скептик Показати IP 26 Травня 2020 20:39
у нас законодавство написане під олігархів. з цього треба починати
скептик Показати IP 26 Травня 2020 20:41
да і останнє. гроші заплатили. картини є. у чому проблема ?
порошенко Показати IP 26 Травня 2020 20:47
интересно в каких музеях эти картины при совке хранились?