USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Жителі Маневиччини протестують проти укрупнення районів

17 Червня 2020 12:17
Жителі Маневицького району, які не погоджуються з об’єднанням їхнього району з іншим, влаштували акцію протесту на перетині шляхів Київ-Варшава, Луцьк-Любешів.

Про це повідомляє Суспільне Волині.

Люди ходять пішохідним переходом. Роблять 10-хвилинні перерви, пропускаючи транспорт.

«Люди хочуть привернути увагу профільної комісії ВР, що сьогодні, 17 червня має розглядати законопроект щодо адміністративно-територіального поділу», – розповіла представниця ініціативної групи Людмила Веремчук.

За її словами акцію розпочали о 9:00, до неї долучилося до півтори сотні людей. Триватиме вона до 13:00.

Нагадаємо, на початку червня Міністерство громад і територій оприлюднило проєкти майбутніх районів України, згідно якого на Волині має залишитися 4 райони.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Петро Показати IP 17 Червня 2020 12:39
Поліщуки проти поліщуків. Кожен хоче бачити себе гетьманом навіть на маленькому хуторі, де є три з половиною хати і на електролампочку ще кидаються з сокирою. Все, як у казці: кують коня, а жаба ногу підставляє.
Анонім до Петро Показати IP 17 Червня 2020 12:52
про що цей тупий допис? Думай - коли пишеш писако!
поліщукам Показати IP 17 Червня 2020 12:40
обрали...жуйте
Отак-то! Показати IP 17 Червня 2020 12:51
А де к*рва Линдюк, який просрав район? Вперед його і прапор в руки дайте, а позаду поставте двох дюжих з батогами - щоб швидше ходив туди-сюди
Фу!!! до Отак-то! Показати IP 17 Червня 2020 13:14
Ще ми йому, негіднику, лисину намилимо...
zzz Показати IP 17 Червня 2020 13:38
линдюк в угоду гуні і раком ставби , та не і не тільки йому....
Що тут скажеш... Показати IP 17 Червня 2020 14:01
Вони навіть не розуміють що і хто розглядає. Черговий політичний цирк полішуцького районного масштабу. «Люди хочуть привернути увагу профільної комісії ВР, що сьогодні, 17 червня має розглядати законопроект щодо адміністративно-територіального поділу», – розповіла представниця ініціативної групи Людмила Веремчук. 1. Розглядає не комісія, а комітет. 2. Розглядає не законопроект щодо адміністративно-територіального поділу, а Проект Постанови про утворення та ліквідацію районів.
123 Показати IP 17 Червня 2020 14:42
кабмін прийняв остаточне рішення. ходіть чи не ходіть вас вже ніхто не запитає і суд нічого не допоможе.
51 омбр Показати IP 17 Червня 2020 14:59
Зато тепер колківські міщани стануть луцькими