USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Звільнили двох заступників голови Волинської ОДА

28 Квітня 2020 18:04
Голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко звільнив двох заступників: нещодавно призначеного першого заступника Леоніда Кирильчука та багаторічну заступницю Світлану Мишковець.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили в пресслужбі Волинської ОДА.

Зазначимо, що Леонід Кирильчук пропрацював на посаді близько місяця, а за каденції Олександра Башкаленка на посаді голови ОДА був директором департаменту інфраструктури та туризму Волинської облдержадміністрації.

Читайте також: «Була заява без дати, причин не пояснили»: Мишковець про звільнення з посади заступника голови ОДА

Світлана Мишковець працювала заступницею голів ОДА Володимира Гунчика та Олександра Савченка. До цього багато років очолювала департамент соціального захисту населення Волинської ОДА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
лучанин Показати IP 28 Квітня 2020 18:15
Цікаво,чи сам додумався і прийняв рішення,чи "згори" вказали?
дідо Показати IP 28 Квітня 2020 18:17
Тепер є ще вакантне місце директора гімназії 4, вже готують конкурс.
Без жодних " Бе " Показати IP 28 Квітня 2020 18:58
Леоніде ! Твоя участь у цьому пасьянсі з самого початку була недоречною і лишній раз доказала твою політичну, м'ягко кажучи, недалекоглядність, кар'єрну захланність і блудіння в політичних пріорітетах. Ти самокритично не спромігся визнати, що далеко вже не туз в рукаві та й, окрім того, блудиш у політичному просторі і часі. А ти клюнув на приспану внутрі себе амбіційну жадобу влади, проявивши сіюхвилинну слабкість, дійсно тобі притаманну, і не возвладав с собою. А на старості літ тебе помножили взагалі на ноль ! І часовий цейтнот тепер назавжди залишить тебе в такій іпостасі ! І воно тобі було тра ?
Сусід Показати IP 28 Квітня 2020 19:10
Треба йти в суд . Звільняти під час карантину?
Мирон Показати IP 28 Квітня 2020 19:33
Та хватить вже тим мисковцям панувати, вже і так добре наколядували.
Народна прокуратура Показати IP 28 Квітня 2020 20:23
Взагалі не розумію, що ця обласна державна адміністрація робить. Після того, як помер Борис Клімчук, про цей орган нічого не чути
Луцьк Показати IP 28 Квітня 2020 20:51
Донецькі рулять, а Волинські полішуки один другого ср*ть.
Конюх Їван із Свинюх Показати IP 28 Квітня 2020 21:44
Зачистка місць під квоти Міхо !
Ігарь Показати IP 28 Квітня 2020 22:08
О, тепер Танька накерує))
Луцьк до Ігарь Показати IP 29 Квітня 2020 01:56
це точно... ще та кєровніца)) борциця в ковідом))
Отакої Показати IP 29 Квітня 2020 06:43
Наступає такий період,що ніхто не хоче йти працювати у владу,цю владу,яку вибрали "виборці"для покращення свого життя.Брак кадрів колосальний,хоча всі це бачать і чують.А попереду надзвичайні випробування для кожного.Люди "ковалі"свого щастя,правда страждати прийдеться всім.
додік Показати IP 29 Квітня 2020 17:08
та до спини...