USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

42% українців за рік не прочитали жодної книжки. ДОСЛІДЖЕННЯ

27 Червня 2014 10:18
42% українців у 2013 році не прочитали жодної книжки. Про це повідомляє УНН з посиланням на експертну компанію "Рro.mova", яка спільно з громадською організацією "Форум видавців" провела дослідження в межах проекту "Book platform".

Згідно з даними дослідників, у Росії такий показник становить 46%, у Британії – 34%, а в США – 19%.

Серед причин "не читання" названо надання переваги роботі, сім’ї та Інтернету, тобто відсутність потреби в ньому, а не обмеженість доступу до текстів.

"58% опитаних сказали, що протягом останніх 12 місяців прочитали принаймні одну книжку обсягом понад 100 сторінок, а майже 12% зізналися, що не читають жодних текстів взагалі", – сказано в повідомленні.

Додамо, було опитано близько 2 тисяч людей віком від 16 років у всіх регіонах України.

Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр України Олександр Сич повідомив, що книги, які видаються в Україні, з початку наступного року можуть здорожчати приблизно на 30-40%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Джулія Показати IP 27 Червня 2014 10:30
Цікава книга нормальної якості зараз коштує від 100 грн. (це я маю на увазі твори хоч трохи відомих авторів). Ще питання. Ну куплю я книгу українського автора, прочитаю. Не сподобалось. Що далі з тим друкованим виданням робити??
Патріот Показати IP 27 Червня 2014 10:36
Подарувати комусь на день народження. )))
Анонім Показати IP 27 Червня 2014 10:41
Мій син вчиться в політесі. В його нема жодного підручника, жодної книжки. Каже, всі конспекти є в Інтернеті. Отака зараз наука, такі будуть специ.
VD Показати IP 27 Червня 2014 11:44
Я прочитала за місяць 3 книжки... бо мене вчила радянська школа, яка б там критика на совок не була.... але совок вчив дітей і вчив бути відповідальним
Оксана Показати IP 27 Червня 2014 11:59
"було опитано близько 2 тисяч людей віком від 16 років у всіх регіонах України" Ну що таке 2 тисячі для багатомільйонної нації! Як взагалі можна робити такі узагальнення! Половина моїх знайомих прочитує щонайменше по книзі на місяць! Майже всі колеги як мінімум щотижня радять одне одному, що почитати. Востаннє обговорювали "Великого Гетсбі". І працюю я далеко не в бібліотеці:)
44 Показати IP 27 Червня 2014 12:12
Для чого читати? Думати-роздумувати над прочитаним? Послухав, подивився зомбоящик і все! За тебе подумали, а ти потім тільки повторюєш: "герої, небесна сотня, сепаратисти, терористи, москалі". А хто вони такі? Думати не треба - ті, на кого вказали журналісти.
яна Показати IP 27 Червня 2014 15:01
часто в графі "улюблені книги" в соцмережах можна натрапити на "не люблю читати" або "не читаю зовсім". для мене це діагноз -як можна не лише не соромитися такого, а ще й вихвалятися своїм неуцтвом?