«Дніпро-1» в доданий час вирвав перемогу над «Вадуцом» у Лізі конференцій
Непростою перемогою для СК «Дніпро-1» завершився матч 4-го туру групового етапу Ліги конференцій 2022/23 проти ліхтенштейнського «Вадуца».
Про це повідомляє РБК-Україна.
Довго команди не запрягали. «Спортклубівці» намагалися взяти під контроль м’яч, а господарі зробили ставку на швидкі випади. До середини тайму «Вадуц» встиг створити три небезпечні моменти. Валеф узяв постріл Фоссо з центра поля, а Джокіч двічі бив із меж штрафного – кіпер і оборонець виявилися на висоті.
А на 25-й хвилині «Дніпро-1» повів у рахунку. Амаш несподівано вирішив пробити з-за меж штрафного майданчика. М’яч полетів за цікавою траєкторією, дезорієнтував воротаря господарів і влетів у сітку – 0:1.
За якихось чотири хвилини нагадав про себе і Довбик. Український форвард потужно пробив зі штрафного, але удар пройшов над воротами. А в атаці у відповідь «Вадуц» зрівняв рахунок: Фер передачею з правого флангу знайшов у карній зоні Растодера, на якого грамотно пропустив м’яч Джокіч, і форвард проштовхнув м’яч у сітку.
Обмін забитими м’ячами трохи заспокоїв гру. Принаймні до перерви. Натомість у другій половині гольові нагоди створювали здебільшого футболісти «Вадуца». Зокрема, Растодер міг забивати двічі – удар нападника головою пройшов повз стійку, а постріл у ближній кут парирував Валеф.
Далі більше. Гаслер завдав небезпечного удару після флангового прострілу Іодіса, та бразильський кіпер «спортклубівців» знову ліквідував небезпеку. Згодом Джокіч випередив Адамюка під час верхової боротьби, але від голови швейцарця м’яч полетів над воротами. Нарешті на 81-й хвилині Чічек бив з льоту після стандарту, але не поцілив у нижній кут.
А в ендшпілі повторилася історія з першого тайму. Після всіх змарнованих господарями нагод забив «Дніпро-1» – Танчик навісив із правого флангу в район воротарського, звідки Довбик головою спрямував м’яч у ближній кут і приніс команді надважливу перемогу.
У наступному турі групового раунду «спортклубівці» зустрінуться з кіпрським «Аполлоном» (27 жовтня). Актуальне турнірне становище в квартеті: АЗ – 9 очок, «Дніпро-1» – 7, «Аполлон» – 4, «Вадуц» – 2.
Нагадаємо, «Динамо» програло «Ренну» другий матч групового раунду Ліги Європи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє РБК-Україна.
Довго команди не запрягали. «Спортклубівці» намагалися взяти під контроль м’яч, а господарі зробили ставку на швидкі випади. До середини тайму «Вадуц» встиг створити три небезпечні моменти. Валеф узяв постріл Фоссо з центра поля, а Джокіч двічі бив із меж штрафного – кіпер і оборонець виявилися на висоті.
А на 25-й хвилині «Дніпро-1» повів у рахунку. Амаш несподівано вирішив пробити з-за меж штрафного майданчика. М’яч полетів за цікавою траєкторією, дезорієнтував воротаря господарів і влетів у сітку – 0:1.
За якихось чотири хвилини нагадав про себе і Довбик. Український форвард потужно пробив зі штрафного, але удар пройшов над воротами. А в атаці у відповідь «Вадуц» зрівняв рахунок: Фер передачею з правого флангу знайшов у карній зоні Растодера, на якого грамотно пропустив м’яч Джокіч, і форвард проштовхнув м’яч у сітку.
Обмін забитими м’ячами трохи заспокоїв гру. Принаймні до перерви. Натомість у другій половині гольові нагоди створювали здебільшого футболісти «Вадуца». Зокрема, Растодер міг забивати двічі – удар нападника головою пройшов повз стійку, а постріл у ближній кут парирував Валеф.
Далі більше. Гаслер завдав небезпечного удару після флангового прострілу Іодіса, та бразильський кіпер «спортклубівців» знову ліквідував небезпеку. Згодом Джокіч випередив Адамюка під час верхової боротьби, але від голови швейцарця м’яч полетів над воротами. Нарешті на 81-й хвилині Чічек бив з льоту після стандарту, але не поцілив у нижній кут.
А в ендшпілі повторилася історія з першого тайму. Після всіх змарнованих господарями нагод забив «Дніпро-1» – Танчик навісив із правого флангу в район воротарського, звідки Довбик головою спрямував м’яч у ближній кут і приніс команді надважливу перемогу.
У наступному турі групового раунду «спортклубівці» зустрінуться з кіпрським «Аполлоном» (27 жовтня). Актуальне турнірне становище в квартеті: АЗ – 9 очок, «Дніпро-1» – 7, «Аполлон» – 4, «Вадуц» – 2.
Нагадаємо, «Динамо» програло «Ренну» другий матч групового раунду Ліги Європи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Волині повідомили про підозру екслісничому, який організував незаконну вирубку понад сотні дерев
Сьогодні 20:26
Сьогодні 20:26
Поховали на малій батьківщині: дві громади попрощалися з Героєм із Рожища Віталієм Чижевським
Сьогодні 20:07
Сьогодні 20:07
Дев’ять місяців на позиції, без їжі та води: що каже командування про критичну ситуацію з воїнами 14-ї бригади
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Посіпаки і Монстряки завітають у кінотеатр Прем’єр City
Сьогодні 19:10
Сьогодні 19:10
Боронив країну з перших днів повномасштабного вторгнення: загинув воїн Анатолій Кривош з Волині
Сьогодні 18:50
Сьогодні 18:50
Металевою трубою по голові: в Луцьку побилися чоловіки, один – у тяжкому стані в лікарні
Сьогодні 18:31
Сьогодні 18:31
Учасники Української академії лідерства відвідали Луцьк
Сьогодні 17:35
Сьогодні 17:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.