USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Дитячий конкурс краси: нагородили «Фею Луцького замку»

26 Вересня 2016 09:01
Поряд з дорослим конкурсом краси у рамках фестивалю «Волинська княжна» за титул «Феї Луцького замку» змагалися 16 юних конкурсанток.

Учасниці віком від 5 до 12 років боролися за титул «Фея Луцького замку» під час фестивалю «Волинська княжна» 25 вересня.

Дійство розпочали танком юних учасниць конкурсу краси. Після цього відбулося представлення конкурсанток. Попри дуже юний вік, вони демонстрували різноманітні таланти – дехто самотужки вигадує казки, дехто декламує поезію, гарно співає, танцює чи володіє іноземними мовами.

Корони вручала власниця титулу «Супермодель світу-2015» та низки інших титулів на міжнародних конкурсах краси Анюта Климовець. Оскільки кожна з учасниць була по-своєму особливою, для усіх конкурсанток знайшли номінації, наприклад, «фея театру», «фея казки», «фея таланту» тощо.


«Феєю Луцького замку» стала Мілена Циганова, яка втілила образ шоколадної королеви та розповіла «рецепт надзвичайного шоколаду», де какао та молоко поєднані з материнською любов’ю, обіймами тата та поцілунками бабусі.


Після церемонії нагородження маленькі феї взяли участь у спільному хореографічному номері з дорослими учасницями конкурсу краси та жіночності «Волинська княжна».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Ксю Показати IP 26 Вересня 2016 09:13
Гарні дітки! Чудовий конкурс! Приємно ,що у нашому місті відбуваються такі заходи!
Педобір Показати IP 26 Вересня 2016 11:07
коментар було видалено
Глядач Показати IP 26 Вересня 2016 13:20
Незрозуміло тільки як могла у журі сидіти власниця модельного агенства, якщо третя частина конкурсанток з її агенства. На жаль, в інших діток не було шансу на перемогу, тому що судити об'єктивно не могла і вибрала звичайно свою ж вихованицю...
Анна до Глядач Показати IP 26 Вересня 2016 19:58
Згідна на 100%). Сподіваюсь, що наступного року цей косяк буде видалено)
Анна до Глядач Показати IP 26 Вересня 2016 22:33
Як можна обрати кращу з кращих? Питання відкрите... Журі було одностайним.
Анонім до Анна Показати IP 26 Вересня 2016 23:43
від журі чули зовсім інші думки...
Лучанка до Глядач Показати IP 26 Вересня 2016 22:54
А може у її школі як раз і готують переможиць! Ми раді, що наша дочка ходить саме в цю школу моделей. Дитина в захваті від Анни.
Лучанка до Глядач Показати IP 26 Вересня 2016 22:59
До слова, переможницями стали усі учасниці, а от найкраща стала Феєю Замку. Можливо саме Анна виховує переможниць? Оскільки членів журі було багато...
Анонім Показати IP 26 Вересня 2016 17:14
Пишаємося тобою,донечка!!!
Анна Показати IP 26 Вересня 2016 20:00
А взагалі-конкурс чудовий. Дуже радує те, що безкоштовний.Організатори-молодці.Деякі допрацювання-і все буде супер!
Руслан Показати IP 26 Вересня 2016 23:19
Нерозумію , за якими критеріями жюрі обирало переможницю? Були набагато талановитіші дітки з більш яскравим представленням(