USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Легковик вилетів у лоб фурі: показали відео смертельної аварії на Волині

6 Грудня 2020 11:16
Оприлюднили відео моменту зіткнення вантажівки з легковиком у селі Фалемичі Володимир-Волинського району.

Відео аварії опублікували у спільноті «Твій Володимир» у фейсбуці.

Нагадаємо, ввечері 5 грудня Опель білого кольору зіткнувся з вантажівкою ДАФ. Після зіткнення фура ще декілька десятків метрів протягнула легковик. Легковий транспортний засіб внаслідок ДТП зім’яло вщент.

Внаслідок аварії загинули водій та пасажир легковика, жителі села Микуличі Володимир-Волинського району. Третій постраждалий – в лікарні у важкому стані.
У поліції попередньо кажуть, що водій легковика не впорався з керуванням і виїхав на смугу зустрічного руху. Однак причини аварії наразі розслідують правоохоронці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Рішала Іван Показати IP 6 Грудня 2020 11:29
Пасатом винен.
Він до Рішала Іван Показати IP 6 Грудня 2020 12:17
100%
Віталій до Рішала Іван Показати IP 7 Грудня 2020 13:54
Вина обох водіїів. Водій пасата має сісти за грати, стояв по серед дороги без увімкнених аварійних сигналів, 5 км/год то не рух. А якщо виїзджав то мав пропустити
читач Показати IP 6 Грудня 2020 12:08
це дорога, а не злітна смуга... шкода.. молоді хлопці :(((
Віктор Показати IP 6 Грудня 2020 12:32
200%!!! Потрібно покарати водія Pasat, так як 2 життя на його совісті!!
123 до Віктор Показати IP 6 Грудня 2020 13:38
За життя пасажирів в першу чергу несе відповідальність водій. Він же вибирає швидкість руху і дистанцію. І перше і друге було вибрані невірно. Можливо маневр Пассата в тій ситуації був як мінімум дивним, але коли перед тобою інше авто - це теж треба враховувати. Мало там що в нього трапитись може, а в'їдеш йому в зад - винен ти. А тут за помилку навіть не грошима розплатились...
Ярослав до Віктор Показати IP 7 Грудня 2020 17:52
200% якби їхав в населеному пункті 50 на годину, були б живі
Саша Показати IP 6 Грудня 2020 12:33
Як бачиш такого на дорозі Тормозити треба а не моргати. А то вже в кінці дав по педалі що аж розвернуло, ну як так??
Анонім до Саша Показати IP 6 Грудня 2020 13:41
Та не встигав він вже відтормозитись.
Монархіст до Анонім Показати IP 6 Грудня 2020 14:46
Навіть якби встиг - справність гальмівної системи теж під питанням. І колеса там 100% не ідеал. "Вектра" машина шустра, але питання, нафіга так педаль тиснути, якщо загальмувати не зможеш?
факт до Монархіст Показати IP 6 Грудня 2020 17:05
ABS був несправний. І гума лиса
Ковельчанин до Саша Показати IP 6 Грудня 2020 14:58
Вiн там 120+ пер. I зупинятися не планував.
DM Показати IP 6 Грудня 2020 12:36
За 10м від місця дтп знак населеного пункту. Опель був зобов'язаний знизити швидкість до 50км/год. А його швидкість була точно більшою. І гума, судячи як його занесло, мабуть була літньою...
W. до DM Показати IP 6 Грудня 2020 13:52
Більше того. З тієї сторони , з якої веде зйомку камера це ВЇЗД в населений пункт. Але авто летіло з протилежного боку. Отже ВИЇЖДЖАЛО з населеногог пункту. Тобто він не повинен був перед цим знаком скидати швидкість. Він повинен був вже їхати з такою швидкістю, адже він вже проїхав всі Фалемичі. Виходить, що з такою швидкістю він пролетів населений пункт.
Лов Юнона Показати IP 6 Грудня 2020 12:55
Ахах, шось там блимав, блимав
Гриша лох Показати IP 6 Грудня 2020 13:00
А чому так?
Читач Показати IP 6 Грудня 2020 13:12
І хто винен? Людина яка летить за 100 в населеному пункті чи водій, що 'блимарю' уступив дорогу в останній момент? На відмову гальм не дуже схоже, би міг би двигуном спробувати гальмувати.
Лучанин Показати IP 6 Грудня 2020 13:50
Не думаю що водій пасата є винним. Машина була далеко, він нормально виїжджав. Але машина яка потрапила в дтп дуже швидко рухалась. По суті вона вже б в'їхала пасату в зад а не у бік( а це вже є недотриманням дистанції). І гума 100% літня, а це також вже є порушенням!
253 до Лучанин Показати IP 6 Грудня 2020 14:45
гума не панацея, що ви до тієї гуми вчіпилися?
45 Показати IP 6 Грудня 2020 13:57
Пасат не зрозуміло чого повз, аварійку б включив. А ті летіли, чогось не додумались швидкість скинути.
Пасат довбень Показати IP 6 Грудня 2020 13:59
Збіг обставин: пасат повільно виїжджав перед авто, яке мусило притормозити і зустрічна фура потоком повітря пришвидшила розворот, а наступна вже збила. Критики: перегляньте кілька разів відео.
Вйо до Пасат довбень Показати IP 6 Грудня 2020 15:22
В тебе самого "збіг обставин" в голові
До лучанина Показати IP 6 Грудня 2020 14:10
пасат перед маневром мав впевнетись у безпечності своїх дій. Читай ПДР. Ще так люблять маршрутки винирювати, вичитали слово "приорітет", і на цьому їхні знання ПДР закінчились.
Лучанин до До лучанина Показати IP 6 Грудня 2020 15:13
Так то так, але якби водій опеля їхав з нормальною швидкістю то все б склалося по іншому. Дуже тяжко зорієнтуватись по відстані, коли авто ззаді під 150 їде
1 Показати IP 6 Грудня 2020 14:37
Винні тут всі і фура також, навряд чи водій вантажівки їхав 60, на тих самоскидах безголові по НС 90 жмуть.
Viktor до 1 Показати IP 6 Грудня 2020 16:38
Ага. Ти теж винен
Анонім до 1 Показати IP 6 Грудня 2020 17:38
Безголові тут ви, якщо не бачили скільки фура їхала то мовчіть краще! Тим паче незнаючи правил, адже вона в той момент не була ще в населеному пункті! Людина через якихось ідіотів може сісти, не по своїй вині!!!!! Тим паче, що водій вантажівки ітак виїхав частиною на праве узбіччя аби дати дорогу!!!
1 до Анонім Показати IP 6 Грудня 2020 19:44
Знак, Фалемичі, то виїзд з Володимира, до знаку Фалемичі і після нього це Нааелений Пункт. Допомогти комусь тупому визначити максимально дозволену швидкість в тому місці? З якою швидкістю їздять самоскиди на цій ділянці дороги прийшлось спостерігати декілька тижнів у жовтні листопаді. Хоча основна вина дтп на водії опеля вигороджувати нікого не потрібно.
253 Показати IP 6 Грудня 2020 14:47
якраз таки винний не водій Б5 а брак досвіду, гальмувати то треба було раніше і не так різко, а не блимати замість того!!!
Волинянин Показати IP 6 Грудня 2020 15:33
Цікава тут швидкість опеля і фури в населеному пункті. А щодо пасата слід з'ясувати момент виникнення небезпеки? А головна причина швидкість і неуважність
Андрій Показати IP 6 Грудня 2020 16:52
Скільки не їздив тим блаблакаром до Львова , жодного разу водії не дотримувались вимог по швидкості - в населених пунктах їдуть 130, причому і в темну пору доби і в складних погодних умовах, в дощ , різко гальмують, не тримають дистанцію, рвучко повертають при обгоні, одним словом можна посивіти, поки доїдеш. Просто не треба було ті дороги для дикунів ремонтувати, їздили б по кукурудзі, збоку і були б живі і здорові.
Вадім Показати IP 6 Грудня 2020 17:12
Ці фури їздять не більше 85. І їх за швидкість ї**ть. І до чого тут фура взагалі, він по своїй полосі їхав. Ідіоти
Тарас Показати IP 6 Грудня 2020 17:57
Куди летіли?
Петя Показати IP 6 Грудня 2020 18:43
Я один бачу смугу розгону для Пасата?
Сергій Показати IP 6 Грудня 2020 20:03
То брак досвіду. Нетреба було тормозити міг між двома машинами проскочити свободно.
Василь Показати IP 6 Грудня 2020 23:32
Не летів би як скажений - всі були би живі та цілі. До речі, в цього водія порушника в інстаграмі є навіть фото за кермом зі швидкісттю 200 км/год
Дзвоніть на 102 Показати IP 7 Грудня 2020 17:18
Тут винуватці трагедії тільки ті, хто сидів у легковій автомашині "Опель" білого кольору і у першу чергу водій. Водій "Опеля", якщо не був п'яним, то повинен був рухатись в населеному пункті Фалемичі (він ще не виїхав із зони дії попереджаючого знаку) не більше 50 км на годину та тверезо оцінювати обстановку на дорозі, і не мигати попередній автомашині чим показувати, що уступи мені дай дорогу, а чому??? По-перше: скинути сумашедшу швидкість, по-друге: розпочати тормозити свою автівку; по-третє: знову пишу, якщо не перебував у стані сп'яніння то повинен був оцінити інтенсивність руху транспорту по дорозі та бачити, що у протилежному напрямку дороги на швидкості пролетіла одна фура, а за нею летить друга. Винуватцем у ДТП, водія другої фури з якою здійснилось зіткнення, можна рахувати тільки по причині перевищення ним у населеному пункті Фалемичі швидкості руху, бо фура входила у зону попереджаючого знаку швидкість руху не більше 50 км на годину.
Дмитро Показати IP 8 Грудня 2020 00:25
1. 100% перевищення швидкості 2. Авто в неналежному технічному стані 3.Самовпевненість в тому що ніхто перед тобою ніхто не вилізе ,а як вилізе то пропустить 4.Брак досвіду,на що водій розраховував, проскочити? Збіг цих всіх обставин став причиною ДТП. Шкода хлопців,потрібно було вчасно натиснути на гальма