USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.60 39.85
  • PLN 9.70 9.85

«Народний Фронт» вийшов із коаліції, заблокувавши розпуск Ради

17 Травня 2019 10:34
Фракція політичної партії «Народний Фронт» у Верховній Раді України заявила про вихід з коаліції. Про це з трибуни парламенту заявив голова фракції Максим Бурбак, передає УНН.

«Ми заявляємо про вихід із діючою коаліції, припинення її діяльності з 17 травня 2019 року та про ініціативу формування нової коаліції з новим порядком денним. Відповідно до Конституції упродовж 30 днів буде формуватися нова коаліція», – сказав Бурбак.

Він додав, що коаліція, яка була сформована у 2014 році виконала свої завдання.

Таким чином, як інформує Gazeta.ua, у коаліції залишається лише «Блок Петра Порошенка» – це 135 народних депутатів. Після офіційного оголошення про припинення існування парламентської більшості Верховній Раді дається 30 днів, щоб сформувати нову коаліцію.

Це унеможливлює розпуск парламенту новообраним президентом Володимиром Зеленським. Тому що зробити це можна не менш як за півроку до виборів – до 27 травня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Йошкін кот Показати IP 17 Травня 2019 10:59
Коли ж цей весь непотріб злізе з горба народу. Як кровопивці чіпляються за крісла, так і згадується Савченко н.
123 Показати IP 17 Травня 2019 11:02
Яка ж НЕЧИСТЬ прийшла до влади одразу після революції.... А ще за неї скільки хлопців погинуло...
Корiнний лучанин до 123 Показати IP 17 Травня 2019 11:21
Яка "революцiя"-така I "нечисть".
z Показати IP 17 Травня 2019 11:10
Шакали ебливі. Запам'ятайте цих лигарів для виборів осінню.
Коля Показати IP 17 Травня 2019 11:15
Хто ж сумнівався в цьому?!!!! Отак і колотять
Нуну Показати IP 17 Травня 2019 11:16
Взагалі то відсутність коаліції і мала би бути першочерговою підставою для розпуску і бажано на постійній основі.
ігор луцький Показати IP 17 Травня 2019 12:08
В жовтні побачимо рейтинг нового президента.
123 Показати IP 17 Травня 2019 12:08
Зробити Верховну Раду зі 100 чоловік, а не видумувати різні партії для виманювання грошей.
Лучанин Показати IP 17 Травня 2019 12:08
А ще, непогано було внести зміни до Конституції, що депутати Верховної Ради, які були розпущені за недовіру, більше незмогли ніколи потрапити до цього органу.
ВВ Показати IP 17 Травня 2019 13:13
палки в колеса. тепер нічого перевернути в цій країні не вийде. знову ті виродки будуть в більшості
Анонім Показати IP 17 Травня 2019 13:16
Нічого не заблокували. Коаліція розпалася у 2016 році коли 16 лютого з неї вийшла "Самрпоміч", а 17 "Батьківщина". А у 2015 році в листопаді з неї вийшла "Радикальна партія Ляшка". У БПП та НФ голосів не вистачає. Коаліції НЕМА!!!! Зеленський -ВПЕРЕД ! Гони їх в шию !!!
Навуходоносор Показати IP 17 Травня 2019 14:12
Якщо Зе захоче розігнати цю шваль, то зробити це дуже просто - розігнати їх указом і нехай звертаються до суду. А в суді вони аж ніяк не зможуть продемонструвати списки коаліції, якої ніколи і не було. Значить суд стане на сторону Зе. При цьому виникає дуже цікаве питання про державну зраду Парубія, який протискав з десятої спроби і підписував фальшиві закони, що були ухвалені лжекоаліцією! Зе може спокійно всі закони, які були прийняті на протязі 5 років просто ліквідувати як такі, що недійсні! Цікава ситуація склалася в юрисдикції! Як мінімум Парубій повинен сидіти за гратами! Його сусідом по шконці повинен стати "шоколадний барига", який затверджував закони! А двоє - це вже організована злочинна група по українсьому законодавстві. Одним словом, саджай за грати цих дефективних, Володимир Олександрович! І чим швидше, тим краще!
ще не зовсім свідоми Показати IP 17 Травня 2019 15:05
Запам"ятайте громадяни Україні мордяки Палубія, Бурбака, сина "саші долара" , НЕДОУМКУВАТУ березу та інших "народофронтівців". НІКОЛИ ЗНОВУ!
ан Показати IP 17 Травня 2019 17:22
для змін президенту Зеленському потрібна ще й більшість у парламенті бо нинішня більшість за пороха вся руку тягне.та і проти всяких змін. Їм і так не погано живеться
анонім Показати IP 17 Травня 2019 17:25
це яценюк продвінув нам таку ціну за газ ще й заспокоював людей субсидіями які через два роки обрізали по самі ...нікуди.
Коля Показати IP 17 Травня 2019 18:15
Шах і мат.
777 Показати IP 18 Травня 2019 10:43
ну вот и посмотрим,есть ли яйца у нашего президента.