USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Пораненій на Майдані волинянці можуть виділити гроші на житло

14 Березня 2014 17:24
Під час розподілу вільних залишків депутати розглянуть прохання активістки Євромайдану з Володимира-Волинського. Дівчина – з числа дітей-сиріт або позбавлених батьківського піклування. Під час протистоянь у Києві вона отримала численні серйозні травми.

На житло дівчині треба близько 170 тисяч гривень.

Відповідний запит озвучив депутат Волиньради Валентин Вірковський під час другого пленарного засідання 24 позачергової сесії облради.

Він зауважив, що дівчина зараз лікується, і на неї «без сліз дивитися не можна».

Депутати підтримали запит, тож коли розподілятимуть вільні залишки бюджету 2014 року, можливо, дівчина отримає гроші на придбання житла.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
женя Показати IP 14 Березня 2014 17:36
ще чого вона що найбільше потребує чому ви дітям онкохворим не даєте що вони змушені просити щоб поїтаи зарубеж на операцію
007 до женя Показати IP 14 Березня 2014 18:34
Ну вона ж активістка... Їй мусять...А онко хворі на майдан не ходять,і не допомагають прорватись до влади... Тому їм і недають((( Печалька....
нік Показати IP 14 Березня 2014 18:44
да вони ж на майдані до крісел владних дали можливість "долізти" а онкохворі і люди які живуть на мінімальну зарплату нікого не цікавлять
Брут до нік Показати IP 14 Березня 2014 20:56
Чому ж вони сидять дома і чекають на цю мінімалку ? а не йшли на майдан добивати того виродка який собі всі гроші забирав а не збільшував мінімалку!! Ви цим питанням ніколи не задавались. Чи чому на онкохворих дітей гроші не виділялись, а все в совю кишеню!! хороми повистроював і цінносстей машинами вивозили!! Ви це не бачили ви сліпі ??
макс Показати IP 14 Березня 2014 18:44
ссууууууууууу чата
Джулія Показати IP 14 Березня 2014 20:25
В дітей є батьки і купа родичів. А сироті допомогти-Ваш бог хіба не закликає до цього??
Джулія Показати IP 14 Березня 2014 20:25
Тим більше-не з Ваших же кишень це буде! Тролі-лицеміри.
Igor Показати IP 14 Березня 2014 20:54
Якщо ви дійсно люди а не тролі, то ви безлюди!! у вас не має серця. Дівчина сирота, в житті нічого доброго не бачила, пішла на майдан відстоювати справедливість щоб в майбутньому не тільки для неї а для всіх були нормальні умови існування, щоб вона могла заробити на ту квартиру. А ви зажралися не бачите нічого.... і нічого робити для цього не хочете... Совість майте.
007 до Igor Показати IP 14 Березня 2014 23:44
Я зплачу нереальні податки,працюю на двох роботах,крім того виховую двох дітей,а кінці з кінцями звести неможу... Бо за наші з вами гроші які щомісячно ми платимо з власних кишень,чиновникі стають міліонерами,строять бізнес центри...Нас влада грабує в відкриту!!!Країна нічого не виробляє бо немає можливость,податками задавлять кожного хто попробує щось робити... Треба відміняти податки,скорочувати чиновників,і почати продавати тоді країна розбагатіє,і нам звами стане легше жити,і тоді кожен зможе купити ту саму квартиру чи машину з легкістю за рік а не за 10 років... А поки нас будуть обкрадати ми будем ніщі...