У Луцьку п’яний водій попався патрульним на місці ДТП: отримав 17 тисяч штрафу і рік буде без прав
Лучанин опинився у суді, бо п’яним потрапив у ДТП. Ба більше, під час слідства з’ясувалося, що чоловік неодноразово вчиняв домашнє насилля щодо дружини.
Як інформували, 19 листопада на вулиці Карпенка-Карого сталася ДТП за участю автівки Skoda Roomster та буса. Патрульні на місці події з’ясували, що водій легковика Віталій Ш. був п’яний, що підтвердилося під час огляду. На порушника слали протокол за водіння авто у нетверезому стані.
Також у постанові суду вказується, що чоловік неодноразово у телефонному режимі вчиняв домашнє насильство відносно своєї дружини: погрожував фізичною розправою та нецензурно лаяв.
Читати ще: На Волині 15-річний юнак, поки батька не було вдома, взяв авто та потрапив у ДТП
І хоча у письмовому пояснення Віталій Ш. визнав свою, на засідання суду він не з’явився.
Суд врахував, що лучанин вчинив кілька адміністративних правопорушень, із яких більш серйозним є кермування автівкою у нетверезому стані, застосував до нього адмінстягнення у межах санкції, встановленої за це порушення. Тож чоловіка оштрафували на 17 000 гривень і на рік позбавив права кермування.
Олена БІДЗЮРА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як інформували, 19 листопада на вулиці Карпенка-Карого сталася ДТП за участю автівки Skoda Roomster та буса. Патрульні на місці події з’ясували, що водій легковика Віталій Ш. був п’яний, що підтвердилося під час огляду. На порушника слали протокол за водіння авто у нетверезому стані.
Також у постанові суду вказується, що чоловік неодноразово у телефонному режимі вчиняв домашнє насильство відносно своєї дружини: погрожував фізичною розправою та нецензурно лаяв.
Читати ще: На Волині 15-річний юнак, поки батька не було вдома, взяв авто та потрапив у ДТП
І хоча у письмовому пояснення Віталій Ш. визнав свою, на засідання суду він не з’явився.
Суд врахував, що лучанин вчинив кілька адміністративних правопорушень, із яких більш серйозним є кермування автівкою у нетверезому стані, застосував до нього адмінстягнення у межах санкції, встановленої за це порушення. Тож чоловіка оштрафували на 17 000 гривень і на рік позбавив права кермування.
Олена БІДЗЮРА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Збільшення виплат і справедлива ротація: луцькі депутати підготували звернення на підтримку війська
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16
На Волині попрощалися з воїном Олександром Шевченком
Сьогодні 16:44
Сьогодні 16:44
Загорівся очерет: рятувальники загасили берег Світязю
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27
ССО уразили два ключові заводи росіян поблизу Оренбурга
Сьогодні 16:11
Сьогодні 16:11
Сезонне явище: фахівці пояснили, чому після купання у Світязі може виникнути висип і свербіж
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Луцьк попрощався з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39
Шукали понад дві доби: на Закарпатті з річки витягли тіло 10-річного хлопчика, якого віднесло течією
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.