USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку вночі в колишній «Наталці» шестеро осіб побили жінку та вкрали 3 тис. злотих

15 Червня 2021 11:17
У Луцьку вночі в колишньому клубі «Наталка», який нині має назву «Денс Хол», шестеро осіб побили жінку, а потім вкрали в неї три тисячі злотих.

Очевидці повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини, що злочин трапився близько 4 години ночі.

З їхніх слів, потерпілу побили шестеро осіб ромської національності, вона кілька разів втрачала свідомість. Серед нападників були і чоловіки, і жінки.

Постраждала розповіла, що неї вкрали 900 гривень та три тисячі злотих.

Раніше повідомляли, що колишньому скандальному бару «У Наталки» на вулиці Потебні, який нині має назву «Ден Хол», встановили режим роботи з 22.00 до 04.00.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Месник Показати IP 15 Червня 2021 11:41
1. Для чого ходити в це місце для жертв порваних резинок? 2. Для чого носити з собою в таке місце 3 тисячі злотих?
Дєд до Месник Показати IP 16 Червня 2021 12:23
Не ходи біля прилавків з цукерками бо захочеться )) людинаимає право бути там де хоче і носити з собою грошей скільки хоче, проблема тут у злочині а не в людині з грішми.
Дідо до Месник Показати IP 16 Червня 2021 20:10
Тебе відкриті вітрини не провокують вкрасти?
лучани Показати IP 15 Червня 2021 12:48
що робила жінка серед ночі на вулиці з 3000 злотих ?
Мер Рівно Показати IP 15 Червня 2021 13:13
Автобус треба?
. Показати IP 15 Червня 2021 13:27
Біля закладу, а не в закладі. В середині є охорон, а навулиці відповідає поліція за порядок.
Ахаха до . Показати IP 15 Червня 2021 14:56
поліція за шось відповідає? не смішіть!
nffn Показати IP 15 Червня 2021 14:40
коли в мене було на руках три тисячі злотих. я їх в носкі запихала, шоб ніяка сволота не свіснула, а не по всяких бомжарнях лазити())))) пічаль)
Правда Показати IP 15 Червня 2021 17:21
Поліція просто сама може відібрати і злоті і гривні,цигани випередили!
Хамло Показати IP 16 Червня 2021 14:34
По ходу, шукала пригод, і знайшла.