USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку – жахлива ДТП. Чоловік помер у машині швидкої

16 Вересня 2014 21:07
ДТП з важкими наслідками трапилася у Луцьку по проспекту Відродження. На місці автопригоди величезна калюжа крові та розкидані речі постраждалого. Зі слів правоохоронців, чоловік, який став жертвою аварії, помер у кареті швидкої.

Автопригода трапилась близько 19:20. Зі слів очевидців, реанімомобіль прибув через 8 хвилин після інциденту.

Як зауважили працівники міліції, які працювали на місці ДТП, на вигляд постраждалому чоловікові було 45-50 років.

Очевидці трагедії запевнили, що чоловік переходив дорогу на пішохідному переході. Тоді й потрапив під колеса білої Таврії із надписом «Пивбаза». Зі слів свідків, постраждалого підкинуло на капот, після чого автівка протягнула його ще близько 30 метрів.

Водій автомобіля, очевидно, побачивши чоловіка у себе на капоті, різко загальмував, однак трагедії не встиг уникнути. «Зі свого будинку, що знаходиться по проспекту Відродження, 5, почула звук сильного удару та пищання гальм. Одразу ж вискочила до дороги і побачила чоловіка в калюжі крові. Однак, як це трапилось – не бачила», - каже одна із очевидців наслідків ДТП, яка мешкає неподалік.

Варто зазначити, що неподалік від «зебри» лежав музичний плеєр постраждалого. Цілком ймовірно, що чоловік слухав музику, переходячи дорогу.
Черевик постраждалого відлетів за 30 метрів від місця зупинки автомобіля Таврія.
На вигляд водію авто 20-25 років. У ймовірного винуватця ДТП – пов’язка на оці та носі.

Очевидці трагедії стверджують, що впізнали у загиблому мешканця одного із будинків, що розташований на вулиці Петра Сагайдачного.

На місці автопригоди працюють правоохоронці. До слова, це вже третя ДТП за станом на 16 вересня.

Згідно із оновленою інформацією, що надійшла сьогодні, 17 вересня, водій автомобіля Таврія, котрий допустив зіткнення, внаслідок чого загинув чоловік, вживав алкоголь безпосередньо перед тим, як сідати за кермо. У його крові виявили 0, 94 проміле алкоголю.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 68
Анонім Показати IP 16 Вересня 2014 21:18
С какой скоростью надо было ехать, чтобы так ударить человека?
ага Показати IP 16 Вересня 2014 21:28
бачила...то страшне...кров розтіклась вздовж вулиці...йшла людина собі додому...і бац.... ну цікаво взнати деталі водія, який скоїв наїзд...
от тобі блджад буде до ага Показати IP 16 Вересня 2014 23:35
а нашо, хочеш попросити шоб покатав містом вечірком? так він на рочків 5 посьолка вже накатав))
Лучанин Показати IP 16 Вересня 2014 21:29
Щирі співчуття родині загиблого.ШАНОВНІ - ЧИ НЕ ЗДАЄТЬСЯ ВАМ ЩО ТРИ ДТП ЗА ДЕНЬ-ЦЕ ПЕРЕБОР.ДЕ ДАЇ?????????ВОНИ ПІД....СИ МОЖУТЬ ТІЛЬКИ В ЧЕТВЕР КОЛИ АВТОБАЗАР ВОДІЇВ ДРЮЧИТИ.НАЧАЛЬНИК ДАЇ ОБЛАСТІ І МІСТА-ДЕ ВИ????ВИ НЕ СВОЇХ МІСЦЯХ РАЗ ТАКИЙ БАРДАК.ЦЕ НА ВАШІЙ СОВІСТІ.
Анонім до Лучанин Показати IP 16 Вересня 2014 21:37
ДАЇ на Донбасі.... Влада заї_ала...
Х до Лучанин Показати IP 16 Вересня 2014 22:00
ДАИ Х..И!!!!!! Потрібно слідкувати за дорожнім рухом в місті, і порушників зупиняти та наказувати, а не на "лапу" брати....вночі їхня улюблена забава, коли їдеш собі спокійно, все впорядку, то вони на будь які фари кидаються (крім таксистів) і вже як зупинять, крутяться біля тебе щоб почути запах алкоголю. а я не вживаю, і з документами в мене все впорядку, от з такими люблю пови**буватись, ібо нє*уй! Козли. /// Родині загиблого співчуваю, жах, звичайно, не дай Боже такого нікому.... /// але люди, потрібно бути уважними, не думати що коли ти на пішоході чи на світлофорові то валяти треба і не дивлятись по сторонам....світлофори ще нікого не збивали, і водій не завжди може побачити і вчасно зреагувати, коли людина зненацька вискочила собі на пішоход, і думає нехай весь світ зупиниться бо я тут йду! кажу як водій. /// і самий уважний пішохід, це водій який йде пішком. Ніколи не зарікаюсь, з кожним всяке може бути, бережіть себе!
Луцький до Лучанин Показати IP 17 Вересня 2014 10:31
А вам би найти дурного. ДАЇ за кермом порушила правила дорожнього руху? Пішохід переходивши дорогу по пішохідному впевнився що його бачать і зупиняються? НІ. Але винне ДАІ. Будь-хто винний тільки не я. А малолітні обсоси на папікових машинах вночі під 150 км/год - ДАІ винне - ні? Які в них важелі впливу? От якби дозволили стріляти в таких недоумків - порядок зразу був би. Найбільший гріх ДАІ - це безумовно продаж прав на керування. На душах таких ділків не один трупак бо "права купил, а єздить не купил". А якщо по суті - можна було й 60 їхати щоби Таврію так помняло - то гівно рідкісне. При лобовому ударі в такому "авто" водія вбиває запаска, яка розміщена під капотом навпроти... Навіщо захищати такий автопром?
Лучанин до Лучанин Показати IP 17 Вересня 2014 22:28
ДАІ? А ДАІ по місту з прапорцями на антенах катається. Хто їх шугав з початку року? Тепер їжте результат! Що хотіли - те й маєте! Вибачте, гірка, але правда. В наступні декілька років, як би не хотілося, втішних прогнозів не передбачається. За все треба платити! Свобода - та сама плата, тільки в іншу кишеню.
Свій! Показати IP 16 Вересня 2014 21:31
Ті не щасні пішохідні дорожки краще треба освічувати,менше було б ДТП!
андрій Показати IP 16 Вересня 2014 21:36
а які деталі? знаю водія особисто, любив політати. долітався. хоча тут багато нюансів може бути.
Шофер до андрій Показати IP 16 Вересня 2014 21:49
Нещодавно хотів догнати і начистити йому морду... Він з головою походу не дружить. Реально долітався. Посадити і не випускати мудака.
. до Шофер Показати IP 16 Вересня 2014 22:27
Згоден.
санітар до шофер до Шофер Показати IP 16 Вересня 2014 23:46
от якби догнав і начистив так шоб око на дупу натягнулось, то і людина була б жива і мені роботи менше.
Лучанин до Шофер Показати IP 18 Вересня 2014 11:47
Ця Таврія-пивбаза, завжди літала по Відродження, від Лучеська до Північки, завжди дивувався, який дурень так їздить.
євстратій до андрій Показати IP 16 Вересня 2014 23:43
кстатєда, скорость ахуєвающа була як Митець казав. все літало, тєрпіла взлетів мало не до тролейбусних дротів (а тоді включилась сила тяжіння), а його пєдаля дійсно залетіла на сусідню вулицю. може цей тіпок "доставка" просто відповідальний дуже? може усвідомлював, шо пиво треба доставляти швидко, бо на нього чекають?
Олена до андрій Показати IP 17 Вересня 2014 09:33
Я згідна він постийно так літав, як придурок.
Анонім до андрій Показати IP 17 Вересня 2014 10:05
якє літати,шо ти мелиш ди*іл)
пилип Показати IP 16 Вересня 2014 22:29
як і у москалів---3 проблеми---- третя--дебіли на колесах на дорогах.......
євграф до пилип Показати IP 16 Вересня 2014 23:44
цю проблему досить просто вирішити катками
Лол Показати IP 16 Вересня 2014 22:49
А ведь действительно, как писали выше, почему пешеходные переходы не освещены? А если освещены, то фонарями, которые еле дышат. Почему нету (как в хреновой диктаторской Беларуси) лежачих полицейских перед КАЖДЫМ!!!! переходом? А то у нас водилы жалуются на плохое состояние дорог, а как только дороги ремонтируют, считают своим долгом ехать не меньше 80 км/ч. Куча мест где страшно переходить дорогу на переходах (весь пр. Відродження, Молоді, Карпенка К., за мостом как ехать от там тама..). Мусора и "цари наши", сраные политики - это ваша вина в большинстве смертей на дорогах. И конечно люди и водители тоже слишком невнимательны на дорогах....
Анонім до Лол Показати IP 16 Вересня 2014 22:56
Це точно. Зробили нову дорогу по Клима Савури, так там тепер машини так ганяють, що перейти неможливо.... На переході ніхто не зупиняється Співчуття рідним, тримайтесь....
Лол до Анонім Показати IP 16 Вересня 2014 23:11
Ну так вот яркий пример, когда сделали дорогу по Клима Савуры, Даи стояли для того что бы ловить тех кто выезжает под знак, с Пакко. А когда водители привыкли к знаку и перестали приносить зароботок, эти падонки больше тут не стоят. по крайней мере я уже больше года их ту не наблюдаю
Анонім до Лол Показати IP 17 Вересня 2014 07:08
Саме так, даи там більше не стоять((
чоп до Лол Показати IP 17 Вересня 2014 05:24
Кстати, действительно заметил, что сейчас многие водители перестали притормаживать перед пешеходными переходами. Значит, большие проблемы ждут людей.
Джулія до чоп Показати IP 17 Вересня 2014 10:14
Коли гальмують і пропускають-так дивно стає...
знайомий загиблого Показати IP 17 Вересня 2014 00:50
Хто знае ф.и.о. водія котрий збив мого знайомого. Допоможіть бо кажуть що водія відпустили.
Чим зможу... до знайомий загиблого Показати IP 17 Вересня 2014 08:46
За нього приїхали "рішати" дві автівки. Я знаю номери цих машин. Один із них - АА7990АІ. До речі, номер машини водія 74805 ХМ. Його прізвище можна знайти у реєстрі.
Валера до знайомий загиблого Показати IP 17 Вересня 2014 11:04
Його звати Андрій Панасюк. Це мій сусід. Він живе в Ліпінах, 1993 року народження
експерт до Валера Показати IP 17 Вересня 2014 12:40
п’яне х*йло було
Свєта до Валера Показати IP 17 Вересня 2014 21:40
Дуже цікаво що ж це за сусід "Валєра"? Хоч би справжнє ім'я своє вказав!
сусідка до Валера Показати IP 18 Вересня 2014 13:08
Напевно "хороший" ти сусід, коли "здаєш" свого, справжній ураїнець...
чоп Показати IP 17 Вересня 2014 05:29
Предлагаю ввести повседневную рубрику, куда граждане будут вписывать номера нерадивых любителей азиатской езды на дорогах города. Естественно, судебного наказания это иметь не будет, но работники автоинспекции, хотя бы, будут брать на карандаш указанных лиц и уже беспощадно казнить их при попадании в ДТП, как рецидивистов.
Київ до чоп Показати IP 17 Вересня 2014 08:48
А на фото видно номери водія-мудодзвіна! 74-805 ХМ
Степ Показати IP 17 Вересня 2014 08:33
Швиккдкість в містах має бути 50- як в Європі І ніяких + 20
Вчора Показати IP 17 Вересня 2014 08:51
Вчора переходила вулицю біля адміністрації. Світлофор + пішохідний перехід. Маршрушка зупинилася, а якесь на білій машині гнався як за смертю. Мало того, що не зупинився, то виїхав із-зі маршрутки, яка зупинилася і на червоне світло попер із всіма порушеннями правил. Пішоходи (а було 5 чоловік) так і застигли на пів-дорозі. Добре, що все добре закінчилося. Слів немає...
1 Показати IP 17 Вересня 2014 09:21
1. На фото водій у вєтнамках стоїть, наскільки я памятаю з автошколи (18 років стажу) нам наголошували декілька разів і пальцем в правила тикали - у такому взутті (вєтнамки, підошва до п'ятки не притягується) за кермо сідати заборонено. 2. На Відродження, Рівненський - самий поганий час для їзди - після настання сутінок і до включення ліхтарів, та ще й дебіли-керівники міста понароблювали переходів через 20 метрів біля яких ліхтарів нема. Зокрема перехід біля Ремпобуттехніки точки на Рівненській
Тук до 1 Показати IP 17 Вересня 2014 12:45
Це ще все терпимо, якби він не був залитий.
Анна Показати IP 17 Вересня 2014 09:53
Дуже шкода загиблого! Але і за водія серце болить! Такий молодий хлопчина! Їхав з роботи додому
Очевидець до Анна Показати IP 17 Вересня 2014 12:01
Він був бухий!!! http://www.volynnews.com/news/city/vodiy-z-vyny-iakoho-zahynuv-cholovik-buv-pianym/
вася до Анна Показати IP 17 Вересня 2014 13:28
ну він нисавсєм їхав. точніше савсєм не їхав, це не їзда була, він скоріше низько летів, заливши баньки.
чоп до Анна Показати IP 22 Вересня 2014 13:07
Того, кого он убил - тоже вечером ждали
Свєта Показати IP 17 Вересня 2014 11:48
Саме простіше засудити людину! Але треба врахувати всі" за" і "проти". Знаючи шофера,можу сказати, що це, насправді, нещасний випадок! Це дуже хороший і добрий хлопець, який завжди прийде на допомогу! Йому лише 22роки, життя тільки розпочинаєтьсяю Недавно сів на ту кляту машину! Як він пережив цю ніч,тільки Бог знає! Щирі співчуття рідним загиблого!
Водій вбивця до Свєта Показати IP 17 Вересня 2014 12:03
Якого х** тоді бухати за кермом, га? 0, 91 проміле в крові! Це ж треба, бідний та нещасний... Ох, ох, ох
свєта ти вівця до Водій вбивця Показати IP 17 Вересня 2014 13:06
хороший і добрий хлопець п’яним за кермо сідати не буде. там на місці дтп мужик проходить і каже "ба, так він сьогодні вдень мене на рівненській мало не збив".
Дмитро до Свєта Показати IP 17 Вересня 2014 16:09
які всі "за" і "проти". Хай би він твого батька переїхав би - Я б подивився би як би ти, гойська шикса, писала про всі "за" і "проти"
Олег до Свєта Показати IP 17 Вересня 2014 17:29
Так, саме простіше засуджувати але на мою думку 15 років в в’язниці якраз, за умисне вбивство. Бо якщо п'яний то завжди винен.
пішохід Показати IP 17 Вересня 2014 11:48
А біля Там таму на переході Соборності взагалі жах.Ввечері дорогу н еможливо перейти.
Віка Показати IP 17 Вересня 2014 11:58
За секунду прийшла біда у дві родини- загиблого і водія! Водій чудовий хлопець і те,що сталося - це якийсь страшний збіг обставин! Люди дивіться трішки на дорогу,щоб не було такого горя!
Свідок Неєгови до Віка Показати IP 17 Вересня 2014 12:02
Він був п*янізний! Який збіг? Ось підтвердження тому http://www.volynnews.com/news/city/vodiy-z-vyny-iakoho-zahynuv-cholovik-buv-pianym/
Знайомий до Свідок Неєгови Показати IP 17 Вересня 2014 12:45
Який п'янючий, 1 проміле, це приблизно одна, дві, пляшки пива. Звичайно не слід сідати за кермо у такому стані, але я також особисто знаю хлопця. Чемний, порядний і доброзичливий. Це звичайно його не виправдовує. Дуже жахлива подія та збіг обставин. Співчуваю, як сім'ї загиблого так і водію. Одна родина втратила людину, інша має загублене життя молодого хлопця.
незнайомий до Знайомий Показати IP 17 Вересня 2014 13:02
одна, дві пляшки пива не на всіх діють однаково. я там був і бачив шо гівнюк був готовий
123 до Знайомий Показати IP 17 Вересня 2014 14:17
Одна пляшка пива-це пр 0.2 проміле
Експерт до Знайомий Показати IP 17 Вересня 2014 14:45
0,91 проміле - це, як мінімум, чекушка горілки. Не треба говоритидурниці про дві пляшки пива.
WOG Показати IP 17 Вересня 2014 12:48
Августинович Микола... Наш колега.... Шкода просто невимовно, він був хорошою людинию.... Всі сумуємо, співчуваємо...Вічна пам'ять...
чарлі лінч до WOG Показати IP 17 Вересня 2014 13:00
давайте його зловимо і хрєбтіну зламаєм, шоб більше за кермо п’яний не сідав. а хто мінус поставить - хай не забуває шо наступного разу може опинитися в цього малолєтнього засранця на дорозі
криво рожанин Показати IP 17 Вересня 2014 13:25
коментар було видалено
Олег Показати IP 17 Вересня 2014 17:12
Треба прийняти закони як в Китаї - "П'яний за кермом - розстріл", тоді все бидло 100 раз подумає перед тим як заводити авто!
яяяяяяяяяяяяяя до Олег Показати IP 17 Вересня 2014 18:03
Люди,,,,,дотримуйтесь правили завжди,повсюди!!!!!!!!!!!!!!НЕ БУДЕ ТРАГЕДІЙ ТОДІ!!!!!!НЕ ПИЙТЕ ОКОВИТОЇ!!!
Аня Показати IP 17 Вересня 2014 20:42
Шкода... Скільки проблем хлопець собі наробив...Співчуваю родичам загиблого... Не дай Бог комусь таке пережити...Але я впевнена, що все буде по-чесному, накоїв _ сяде. Навіть якщо ненавмисне мусить понести покарання. Та й для Пивбази така антиреклама...( вони не могли знати що одного разу цей водій сяде за кермо п яний... Я добре знаю Пивбазу і знаю, що вони дуже відповідально ставляться до своєї роботи, поважають кожного відвідувача та гарно відносяться до всіх "конкурентів". Люди, прошу будьте обережні на дорогах, особливо коли стемніє...
Сергей до Аня Показати IP 17 Вересня 2014 20:47
Согласен, мне лично Пивбаза очень нравиться и я очень сомневаюсь что они могли предвидеть такое...
Аноним до Аня Показати IP 17 Вересня 2014 20:53
Та вони не винні ні в чому!!! Це все вина невідповідального водія який мало що збив людину так ще й чудовий заклад підставив!
Ярослав Показати IP 18 Вересня 2014 09:06
А цього Андрія Панасюка батька звати Віктор?
Станіслв школа 19 Показати IP 18 Вересня 2014 14:31
це мого найкращого друга дядько
Анонім Показати IP 18 Вересня 2014 22:02
Однієї хорошої людини вже немає а в іншої зкалічене життя!Всі можуть засуджувати коли біда не прийшла до їхніх рідних!!!!Думаєте для цього хлопця тюрма це покарання та це та сама смерть тільки впродовж років!!!!!
Обіжений Показати IP 19 Вересня 2014 20:16
Ставте ставте свої плюси, мінуси... А на***? ВСЕ!!! Життя в одної людини перервалося а в другої завмерло! Вам би обіср*яти іншого... Все на світі стається не випадково...значить так було треба.
чоп до Обіжений Показати IP 22 Вересня 2014 13:09
и жгли людей на крестах, и вешали, и стреляли. Всё как "нужно" так и было... Так, может, давай раздадим всем оружие, правила отменим - все по судьбе будет?
Njk Показати IP 28 Грудня 2014 21:49
Тому х****ві що збив Августиновича суд дав три з половиною роки УМОВНО!!!! народ це справедливо? Азат суддю Борнос можите почитати в інеті