USD 39.62 39.84
  • USD 39.62 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В управлінні транспорту міськради – новий керівник

16 Січня 2018 09:13
У Луцькій міські раді призначили нового начальника управління транспорту та зв’язку.

Про це стало відомо 16 січня під час оперативної наради у стінах міської ради.

Так, замість Анатолія Миронюка, який став радником міського голови, начальником управління транспорту та зв’язку призначили Віктора Кукішева.

Виконувач обов’язків міського голови Григорій Пустовіт привітав його з новою посадою та побажав показувати хороші результати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
ТТ Показати IP 16 Січня 2018 10:43
Такий молодий молоко на губах видно, а ще молодших, креативніших не було. А де навчався професії - бути керівником. Чому відразу начальником? - підлеглим працювати важко, потрібно думати і щось виконувати. А що він розповість людям, які по 10-15 років в упряжці у цьому управлінні.
Лучанин Показати IP 16 Січня 2018 10:48
Хто такий, звідки?
aNAT Показати IP 16 Січня 2018 12:23
Невже виправить помилку свого папередніка і все ж відновить рух маршрутки №33 по чорновола ????
Пасажир Показати IP 16 Січня 2018 12:53
Невже виправить помилку своїх папєрєдніків і відновить рух маршрутки №30 для мешканців по вул. Дубнівській?! Бо тепер в "покращеній" маршрутці №251 їздити жах. Особливо в години пік. Сорому і совісті нема в тих реформаторів...
Всі прочитав Показати IP 16 Січня 2018 13:59
Років з15 перекладав бумажкі в Автоуправлінні.Як на мене в транспорті нуль.Як бувший маршрутів пишу.
знаючий до Всі прочитав Показати IP 16 Січня 2018 14:42
Відповідальний, грамотний, розумний, толковий працівник з досвідом. Йому 41 рік, і неякий він не зелений, все життя в сфері транспорту працював. Професіонал, що сказати. Надіємось на хороші зміни в міських перевезеннях.
читайло до Всі прочитав Показати IP 16 Січня 2018 14:44
а Ви що на противау за 15 років зробили, список будь ласка!