USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96

100 днів представницької влади: 8 квітня – прямий ефір з Ігорем Палицею

8 Квітня 2016 15:57
Лучан запрошують на прямий ефір з головою Волинської обласної ради Ігорем Палицею на каналі «Нова Волинь» 8 квітня 2016 року.

Під час прямого ефіру за участю голови облради та представників ЗМІ будуть обговорюватися, зокрема, такі питання:

Які зміни очікувати волинянам з ініціативи голови облради Ігоря Палиці?

Що вдалося зробити в області за 100 днів роботи представницької влади Волині?

Над якими реформами на місцевому рівні у соціальній, медичній, освітній, економічній сферах працюють нинішні депутати облради?

Чому в облраді немає місця для політики?

А також буде підніматися низка інших питань.

Початок ефіру – 19:45.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
лучани Показати IP 7 Квітня 2016 09:08
Хай скаже коли гаряча вода буде і хай Колю нагне хай рішае за газ.
Анонім до лучани Показати IP 8 Квітня 2016 17:15
А може хай твій народний депутат від Луцька Лапін там в Києві зад підніме і порішає?!!!!! що він для лучан зробив за цей час?!!!!! щось всі за нього дружно забули. То згадайте як за нього агітували і голосували! І раділи що Констанкевич не пройшла! І Романюка на другий термін вибрали! А як гарячу воду відключили, то чогось про Палицю згадали!
Штефан, Луцьк Показати IP 7 Квітня 2016 18:44
Після деяких радикальних кроків І.Палиці, я дещо столерувався. Якщо пан обласний голова ради Волині буде діяти так, як до цього - стану іще лояльнішим. А потім, можливо й піду до нього у команду. :)))
Хлоп до Штефан, Луцьк Показати IP 8 Квітня 2016 17:38
Охорона - раз, кабінет - два, Торпедо - три. Рахуємо кроки далі:))))
Хлоп Показати IP 8 Квітня 2016 18:34
А де декларація про доходи пана Палиці, до речі? ВН, чи вам не цікаво?:))
Анонім до Хлоп Показати IP 8 Квітня 2016 21:43
Бачу тобі цікавіше гроші Палиці рахувати чим цікавитись причинами бездіяльності хваленого Романюка!
Анонім Показати IP 8 Квітня 2016 20:58
В Лапіна спитай