USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

12 кілометрів траси Луцьк-Рівне відремонтують за 80 мільйонів

5 Вересня 2016 08:47
Одеська будівельна компанія відремонтує автодорогу Луцьк–Рівне.

Про це повідомляє Таймер.

Одеське ТОВ "Автомагістраль–Південь" стало переможцем одного з тендерів на ремонт частини автодороги Н22 Устилуг–Луцьк–Рівне.

Компанія проведе ремонт ділянок в районі 300 і 650 кілометрів траси – загальною протяжністю в 12 кілометрів, за що отримає з бюджету 80 мільйонів гривень.

Крім заміни дорожнього полотна, проект передбачає також оновлення дорожньої розмітки, створення придорожніх паркувальних кишень, посадкових майданчиків, обладнання придорожнього освітлення.

Згідно документів власниками фірми є селяни, проте ЗМІ повідомляють, що компанія належить меру Одеси Геннадію Труханову.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Василь Показати IP 5 Вересня 2016 09:11
Ви одеські дороги бачили? Настав час реально відновлювати аеропорт в Луцьку!
Лучанин до Василь Показати IP 5 Вересня 2016 10:01
До чого тут аеропорт?Ви що назву статті непрочитали.Тема:автомобільна траса Луцьк-Рівне!Звичайно аеропорт треба оновлювати,але це про це треба писати в інших коментарях!
Окресності Показати IP 5 Вересня 2016 10:05
Коли нарешті витратять хоч 8 мільйонів на трасу Луцьк-Устилуг?
Уже до Окресності Показати IP 5 Вересня 2016 10:52
Уже взялись за ремонт
Green Показати IP 5 Вересня 2016 10:09
З такими цінами дороги в нас сто років мають триматися
Сказочне життя Показати IP 5 Вересня 2016 10:11
Гунчик їздить на вікенди до Львіва - зробили дорогу, до Києва отримувати пілюлі - робить дорогу, на родіну - роблять дорогу в напрямку Ковеля-Каменя, а напрямок - Володимир-Устилуг йому нахвіга?
Лучанин Показати IP 5 Вересня 2016 10:12
Незнайшлося волинської фірми яка б змогла б відремонтувати дану ділянку дороги.Це ж треба аж з Одеси сунути всю робочу техніку і людей на Захід країни щоб зробити 12 км. асвальтованої дороги!В Одесі хай одеські фірми роблять дороги,а на Волині-волинські!МАРАЗМ!БРЄД!Все робиться через заднє місце!Розуму геть нема!В ЗМІ і ТБ говорили що 1 км. коштує 1 мільйон грн.А тепер порахуйте скільки вийде за 1 км. зробити даний відрізок дороги?Оце відмивання грошей!Зроблять на 50мільйонів,а отримають 80. З0-собі в карман!
Лучанин Показати IP 5 Вересня 2016 10:26
Розсмішили:"Згідно документів власниками фірми є селяни"-повна НІСЕНІТНИЦЯ!А найголовніший селянин-це мер Одеси Труханов!