19-річна лучанка на Mitsubishi збила чоловіка, який переходив дорогу не на переході
Автопригода трапилася учора ввечері, 7 травня, на вулиці Кравчука у Луцьку.
19-річна лучанка, керуючи автомобілем Mitsubishi Space Star, допустила наїзд на 47-річного жителя обласного центру. Чоловік переходив дорогу у невстановленому місці, повідомили у поліції Волині.
Внаслідок ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження. Його госпіталізували у відділення реанімації.
За цим фактом слідчі відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Слідство триває.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
19-річна лучанка, керуючи автомобілем Mitsubishi Space Star, допустила наїзд на 47-річного жителя обласного центру. Чоловік переходив дорогу у невстановленому місці, повідомили у поліції Волині.
Внаслідок ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження. Його госпіталізували у відділення реанімації.
За цим фактом слідчі відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Слідство триває.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 4
Лучанин
Показати IP
8 Травня 2023 11:08
Візуально з ліва і справа не видно пішохідного переходу, тому він мав право перейти дорогу!!!!
До лучанина
Показати IP
8 Травня 2023 12:33
Якщо за кермом була Катя Алфьорова то навіть якби на переході збила і на смерть то всеодно...уй
Вадим
Показати IP
8 Травня 2023 12:38
Переходити і вискакувати під колеса в темний час доби - абсолютно різні речі.
Дух Нілу
Показати IP
8 Травня 2023 15:40
Сідаючи за кермо автомобіля, водій бере на себе відповідальність за керуванням об'єктом - джерелом підвищеної небезпеки. Українські традиції передбачають відповідальність водія за невживання усіх можливих і неможливих заходів, аж до повної відмови від керування механічними транспортними засобами, аби лиш не нанести шкоди тим, хто навіть з порушенням правил дорожнього (вуличного) руху та банальним егоцентризмом може вискочити під колеса, бо переконаний, що можна. Нанесла шкоду - буде на суді пред'явлено про неврахування дорожньої обстановки. Якщо каючись скаже, що вона відчуває жаль з приводу того, що не врахувала факт, про домінуючу кількість дурних в Україні, то це сприймуть як обтяжуючий фактор )))
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56
Планетарій, досліди та батл патріотів: у Луцьку відбулося свято «ВундерKIDS 2026». Фото
Сьогодні 16:03
Сьогодні 16:03
Експертиза ДНК підтвердила загибель Георгія Дячука з Волині
Сьогодні 15:11
Сьогодні 15:11




Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.