19-річна лучанка напала на перехожу
Грабіж з побиттям стався увечері, в суботу на вулиці Кравчука в обласному центрі. Жінка напала на перехожу й пограбувала її.
Грабіжниця побила потерпілу та відібрала у неї сумку з грошима, мобільним телефоном і косметикою.
Про це повідомили у прес-службі поліції області.
Сума завданого збитку становить понад тисяча гривень. Жінка звернулася за допомогою до Луцького відділу поліції.
Правоохоронці оперативно встановили, що пограбування скоїла 19-річна мешканка Луцька. Викрадені речі вилучили, щоправда мобільний телефон зловмисниця вже встигла здати у ломбард.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від чотирьох до шести років позбавлення волі.
Триває досудове розслідування.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Грабіжниця побила потерпілу та відібрала у неї сумку з грошима, мобільним телефоном і косметикою.
Про це повідомили у прес-службі поліції області.
Сума завданого збитку становить понад тисяча гривень. Жінка звернулася за допомогою до Луцького відділу поліції.
Правоохоронці оперативно встановили, що пограбування скоїла 19-річна мешканка Луцька. Викрадені речі вилучили, щоправда мобільний телефон зловмисниця вже встигла здати у ломбард.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від чотирьох до шести років позбавлення волі.
Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 4
Олена
Показати IP
1 Лютого 2016 12:49
Ото вже дівки пішли!!!!Робити не хоче а красти готове гіройка
И.Сталин
Показати IP
1 Лютого 2016 13:03
зловмисниця вже встигла здати у ломбард - а не "попахивает" ли тут скупкой краденого. для ломбардов тут "золотое дно" однако, И онные своей доступностью и простотой "провоцируют поддержку" такого вида "бизнеса"
СМС
Показати IP
1 Лютого 2016 13:42
коментар було видалено
полішук
Показати IP
1 Лютого 2016 17:05
що вже і дівки нападають на перехожих -винен тільки Романюк і Гунчик)))-в Луцьку ці дві людини винні у всіх проблемах і більш ніхто!.кого виховали -радійте!!!
Трагедія на Дністрі: на Буковині знайшли тіла трьох потопельників, ще одну дитину шукають
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Зеленський: Білорусь біля кордону з Україною завершує будівництво доріг і бази для боєприпасів
Сьогодні 19:08
Сьогодні 19:08
Які сигнали організму не варто ігнорувати в першу чергу
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48
Розвиток ветеранського підприємництва: у луцькому виші відбулася фінальна сесія проєкту Lab2Market Veterano
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Зупинилося серце Захисника з Ковеля Валентина Ліпича
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Анонси
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16
Унаслідок хвороби помер Захисник з Волині Петро Усатий
Сьогодні 16:43
Сьогодні 16:43

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.