22 школи Луцької громади з понеділка працюватимуть очно
Кількість шкіл, які виходять з режиму дистанційного навчання, змінюється щодня.
Про це повідомив керівник департаменту освіти Луцької громади Віталій Бондар під час засідання комісії з питань освіти та охорони здоров’я.
З його слів, ще вчора у Луцькій громаді було 18 загальноосвітніх закладів, де вакциновано 80% працівників. Сьогодні, 24 вересня, таких закладів уже 22. З понеділка, зазначив він, ці 22 школи працюватимуть у звичайному режимі. Всього у Луцькій тергромаді 38 загальноосвітніх шкіл.
Нагадаємо, з 23 вересня Волинь увійшла до «жовтої» зони епіднебезпеки. Відповідно до розпорядження уряду, заклади дошкільної освіти та 1-4 класи працюють в штатному режимі, а для середньої та старшої ланки діють певні обмеження. Школи, де не вакциновано 80% персоналу, переходять на дистанційне навчання.
Читайте ще: Луцьк у «жовтій» зоні: як працюватимуть школи, садочки і позашкілля
Загалом учні середньої та старшої ланки 286 шкіл області з 23 вересня перейшли на дистанційне навчання.
Як раніше повідомлялося, у Луцькому національному технічному університеті на три дні призупинили навчання. Це пов’язано з тим, що в ЛНТУ ще не подолали 80% бар’єр з вакцинації працівників.
Юлія МАЛЄЄВА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив керівник департаменту освіти Луцької громади Віталій Бондар під час засідання комісії з питань освіти та охорони здоров’я.
З його слів, ще вчора у Луцькій громаді було 18 загальноосвітніх закладів, де вакциновано 80% працівників. Сьогодні, 24 вересня, таких закладів уже 22. З понеділка, зазначив він, ці 22 школи працюватимуть у звичайному режимі. Всього у Луцькій тергромаді 38 загальноосвітніх шкіл.
Нагадаємо, з 23 вересня Волинь увійшла до «жовтої» зони епіднебезпеки. Відповідно до розпорядження уряду, заклади дошкільної освіти та 1-4 класи працюють в штатному режимі, а для середньої та старшої ланки діють певні обмеження. Школи, де не вакциновано 80% персоналу, переходять на дистанційне навчання.
Читайте ще: Луцьк у «жовтій» зоні: як працюватимуть школи, садочки і позашкілля
Загалом учні середньої та старшої ланки 286 шкіл області з 23 вересня перейшли на дистанційне навчання.
Як раніше повідомлялося, у Луцькому національному технічному університеті на три дні призупинили навчання. Це пов’язано з тим, що в ЛНТУ ще не подолали 80% бар’єр з вакцинації працівників.
Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
лучанин
Показати IP
24 Вересня 2021 13:17
напишіть конкретно хто як працює
укринець
Показати IP
24 Вересня 2021 14:24
немає конкретики а сіра водичка
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
На місці пам'ятника Леніну: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52
Волинський студент-медик через оголошення про продаж приставки обманув 11 людей: як покарали 
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
У Волинській ОВА закликали роботодавців області у зв'язку зі спекою змінити графік роботи
Сьогодні 14:56
Сьогодні 14:56
У Луцьку п'яний водій пошкодив чотири припарковані автівки
Сьогодні 14:27
Сьогодні 14:27
Іран атакував Бахрейн та Кувейт після ударів США
Сьогодні 13:29
Сьогодні 13:29

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.