USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку попередили про аварійне відключення електроенергії

8 Вересня 2014 18:23
Луцька міська філія ПАТ “Волиньобленерго” попереджає про можливі аварійні відключення електроенергії. Застосовуватимуть їх лише до побутових споживачів (населення) без відключення промислових підприємств, - повідомили у відділі інформаційної роботи міськради.

Згідно затверджених графіків аварійного відключення, за станом на сьогодні у Луцьку не буде припинень подачі електроенергії до населення. Проте аварійне відключення електрики можливо відбуватиметься у мікрорайоні Вересневе (вулиці Корольова, Ранкова, Дачна, Цукрова, Довженка та ін.), який підключений до мереж Луцького району.

Відключення будуть застосовуватися в години максимального навантаження для обмеження споживання електричної потужності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 8 Вересня 2014 18:26
СПАСИБО!
Анонім Показати IP 8 Вересня 2014 18:26
ДЯКУЕМ!
дідо Показати IP 8 Вересня 2014 18:31
Обленерго має найменший заробіток на тарифах для населення, то ж будуть відключати,щоб продати у тридорого промисловим споживачам.
Анонім до дідо Показати IP 9 Вересня 2014 16:40
коментар було видалено
Анонім Показати IP 8 Вересня 2014 19:00
Антимонопольний комітет не виконує свою роботу.
Анонім Показати IP 8 Вересня 2014 19:17
коментар було видалено
вольт Показати IP 8 Вересня 2014 20:35
У Крим зараз обмежили електропостачання, на Донбасі зрозуміло, що не у повному обсязі, маємо атомні станції і не можемо зараз себе забезпечити?! Ви що там взагалі вже, а Яценюк?! Може своїх людей спочатку забезпечити треба, а потім валюту дерібанити за продаж електрики за кордон?! Скільки вже можна прогинатись перед тим Заходом і принижувати своїх людей? І ви ще хочете міцної країни? Дадуть вам гарного копняка на виборах!!!:)
Дончанин до вольт Показати IP 9 Вересня 2014 00:30
Не можете без тепловых электростанций, т.е. без угля. А запасы угля заканчиваются и привезти его нет возможности.
Анонім Показати IP 8 Вересня 2014 21:39
Миздобули!!!!!!!!!!!!!!!!!!
НІНА ЛОГІКА Показати IP 9 Вересня 2014 09:47
Хочу айпі-адресу і т.д. писак "Дончанин" та "увч" - якщо модератор патріот - то видай-но тих шановних, хочемо до тих диванних лицарів в гості сходити, на чайок-кофейок. (Думка, що то ті східняки, яких ми приютили тут)
OTAK OT до НІНА ЛОГІКА Показати IP 9 Вересня 2014 11:35
Чоловік пише під "Ніна", щось з ним не так