USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

22 тисячі вчителів початкових класів пройдуть перепідготовку, – Гриневич

14 Травня 2017 08:00
Міністерство освіти та науки підготувало план запровадження в Україні нової української школи, який зараз перебуває на погодженні у КМУ.

У 2017-2018 році нова концепція української початкової школи пройде апробування у ста українських школах. Про це на брифінгу у Львівській ОДА повідомила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, повідомляє Depo.Львів.

Міністр розповіла про те, що школа повинна давати не тільки знання, але й вміння їх застосовувати. Йдеться про так звану школу компетенції, а також тактичний розвиток дітей та суспільні цінності.

Крім того, каже Гриневич, потрібно створити нове освітнє середовище.

"Ми плануємо у новому навчальному році підготувати 22 тисячі українських вчителів, які будуть брати перші класи", - сказала Гриневич.

Також вона додала, що йдеться про нові навчальні кабінети і підручники для дітей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Анонім Показати IP 14 Травня 2017 18:04
треба розпочати з перепідготовки "спеців" міністерства, тих позвоночників, які поняття не мають як повинна функціонувати система освіти в сучасних умовах.
Яросно розмовляючий Показати IP 14 Травня 2017 20:47
То замінили червону ручку на зелену. Це перший етап реформи. Тепер залену на яку?

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus