USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

24 грудня у Луцьку перекриють міст на Рівненській

23 Грудня 2016 18:46
Із суботи, 24 грудня, зупинять рух транспорту на шляхопроводі на вулиці Рівненській.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міськради.

У зв’язку із виконанням ремонтних робіт з 9 години 24 грудня і до завершення робіт зупинять рух транспорту шляхопроводом.

Виконавця робіт – ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» – зобов'язали встановити необхідні попереджувальні дорожні знаки на проїжджій частині вулиці.

Рух громадського транспорту буде організовано вулицями Дубнівська та Карпенка-Карого.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у Луцьку понад півроку ремонтують міст.

У березні цього року міська рада повідомила про початок капітального ремонту шляхопроводів на вулицях Рівненській та Гордіюк. Після влаштування колесовідбійників ремонтні роботи затихли.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
пішохід Показати IP 22 Грудня 2016 16:37
перекриють назавжди?
рома-нюк до пішохід Показати IP 22 Грудня 2016 18:02
так, перекриють назавжди. Міст розберуть, а на його місці збудують торгово-розважальний комплекс (колібріс, секондхенд...), вісім десятиповерхівок для працівників прокуратури і суддів, ну і звичайно церкву. Я план бачив, там все це намальовано
ги-ги до рома-нюк Показати IP 23 Грудня 2016 19:21
а церкву якого патріархату?
Віктор до пішохід Показати IP 22 Грудня 2016 18:03
з 9 години 24 грудня і до завершення робіт зупинять рух транспорту шляхопроводом.Читати навчись
бе-е до Віктор до Віктор Показати IP 22 Грудня 2016 19:57
ги-ги добре шо ти високоосвічений та грамотний
пішохід до пішохід Показати IP 22 Грудня 2016 20:25
приємно , що присутнє почуття гумору!(((
пішохід до Віктор Показати IP 22 Грудня 2016 20:01
а завершення коли я не грамотний,звиняй
Саша Показати IP 22 Грудня 2016 20:09
То ти добре прочитай.написано 'Рух транспорту'
сашко до рома-нюк Показати IP 23 Грудня 2016 01:42
Все в точку написав, одразу лайки посипалися, тільки два мінуса - напевно суддя і прокурор)))
Водій Показати IP 23 Грудня 2016 09:21
Хто зимою дорогу ремотує? Знову грорші відмити хочуть? Коли цей безлад закінчиться?
Анонім Показати IP 23 Грудня 2016 19:31
У Китаї демонтували міст і побудували новий за 43 години!!! http://espreso.tv/news/2015/11/20/u_kytayi_demontuvaly_mist_i_pobuduvaly_novyy_za_48_god
Лучанин Показати IP 23 Грудня 2016 22:06
Міст ремонтується в три етапи: -проводиться демонтаж і заміна швів та ремонт опор; - наноситься вирівнюючий шар асфальту( що і має робитися в суботу); - наноситься основний шар асфальту (це буде робитися навесні) Шкода , що погода та тривалість технологічно процесу зашкодили це зробити раніше. Але основне міст відремонтовано !
прихожанин до Лучанин Показати IP 24 Грудня 2016 14:05
і це все? а казали церкву побудують на тому місці.ти не знаєш?
О! до Лучанин Показати IP 24 Грудня 2016 10:08
що уже? а весною це що знову ремонт?
водій до Лучанин Показати IP 24 Грудня 2016 16:29
Вже можна проіхати?