USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

39% української молоді хоче постійно жити за кордоном. Опитування

13 Серпня 2021 13:35
Багато молодих людей в Україні романтизують життя емігранта. Людям здається, що за кордоном на них чекають більші заробітки та кращі умови для життя. Тому найбільше в Україні мріють змінити країну проживання саме молоді особи до 35 років.

Про це говорять результати дослідження Міжнародного республіканського інституту. Опитування було проведене методом телефонного інтерв’ю (CATI), пише 24 канал.

Результати опитування показали, що постійно жити за кордоном мають бажання 39% українців віком від 13 до 35 років.

Понад 50% українських підлітків у віці від 10 до 15 років розглядають можливість змінити місце проживання. А серед людей у віці 16 – 35 років цей показник дорівнює 40%.

Чому молодь прагне покинути Україну

Що стосується причин, чому молодь хоче виїхати за кордон, були названі такі аргументи:

- відсутність в Україні дозвілля (для молоді віком 10 – 12 років);

- нестача освітніх можливостей (для осіб у віці 13 – 15 років);

- брак економічних перспектив (для людей віком 16 – 35 років).

Варто зауважити, що статистична похибка вибірки у дослідженні не перевищує 4,4% для респондентів віком від 10 – 12 та 13 – 15 років і 2,6 відсотка – для молоді віком від 16 до 35 років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Богдан Сташинський Показати IP 13 Серпня 2021 13:43
А ще 39% молоді вже там ...
73% до Богдан Сташинський Показати IP 13 Серпня 2021 13:53
Не тринди. зе їх всіх уже повернув додому, і простимулював відкриття бізнесів в Україні.
Активісти майдану Показати IP 13 Серпня 2021 13:49
Та як це, майдан, всі оці покращення, то ш ми заради них боролися, ми все для них а вони їхати хочуть
Ау ватка до Активісти майдану Показати IP 13 Серпня 2021 14:30
МАйдан і сьогоднішня влада, то дві протилежні категорії. Зелені під час Майдану гастролі в мааацквє давали. Так що не Майдан це, поросль антимайдану.
ботоксШМЯК Показати IP 13 Серпня 2021 13:52
Ну так кінець епохи бідності ...
Батьки Показати IP 13 Серпня 2021 13:57
Вибачте діти, що ми за 30 років так і не спромоглися збудувати для Вас успішної і багатої країни, як обіцяли у 1991 році. Яке майбутнє у країни, з якої виїжджає і мріє виїхати молодь?
Анонім до Батьки Показати IP 13 Серпня 2021 14:04
Бо батькі розвалили все що було побудоване!
ботоксШМЯК до Батьки Показати IP 13 Серпня 2021 14:32
Ви й не будували, ви завжди були безсловесним стадом овець. Тому й були ці всі кучми,кравчуки,януковощі. Тому й розпродали Україну олігархам, тому й ваші діти олігархам на заводах вкалують, а ви пенсії клянчите.
Анонім до ботоксШМЯК Показати IP 13 Серпня 2021 18:53
А що так скромно змовчали за інших двох попередників? При них мабуть манна небесна з неба впала і настала суспільна благодать.
Анонім до Анонім Показати IP 15 Серпня 2021 12:51
В крайньому разі Порох зробив для України в рази більше добра, чим всі перераховані вище. Він буде сьомим президентом України.
Анонім до Анонім Показати IP 21 Серпня 2021 13:39
Ніколи більше!!!
Анонім Показати IP 13 Серпня 2021 14:03
Це ці хто просто хоче жити за кордоном, так їдьте попрацюйте там, чого ви чекаєте???
Анонім до Анонім Показати IP 13 Серпня 2021 14:33
Зелень старається... Скоро ця влада на помийки відправить більшість наріду.
Народна прокуратура Показати IP 13 Серпня 2021 15:23
"Людям здається, що за кордоном на них чекають більші заробітки та кращі умови для життя". Чому здається? Так воно і є
Семен Показати IP 13 Серпня 2021 15:25
Усе як завжди. Вчіть історію. Мільйонери, що були на трибуні стали мільярдерами, а ті хто був на Майдані стали каліками і покійниками. По іншому не буває. Це закономірний результат усіх "революцій". Хитродупі виживають і плодяться за рахунок сірої біомаси.
ботоксШМЯК до Семен Показати IP 13 Серпня 2021 15:29
Один ти красавчик, - під диваном відсидівся, їв сало і повітря портив.
Анонім до Семен Показати IP 13 Серпня 2021 17:41
є таке прислів.я- пани сваряться, а у холопів чуби тріщать. то це про нас .
? до Анонім Показати IP 15 Серпня 2021 12:52
Ти себе асоціюєш з холопом? То ти справжній смерд...