95 українських захисників звільнені з російського полону
З російського полону у результаті обміну повернули ще 95 українців. Це воїни Збройних Сил України, Національної гвардії, прикордонники.
Про це повідомив Президент Володимир Зеленський.
За його словами, «продовжуємо повертати наших людей додому. Ще 95 захисників звільнені з російського полону. Це воїни Збройних сил України, Національної гвардії, прикордонники».
«Вдячний нашій команді, яка займається обмінами, та Об’єднаним Арабським Еміратам – за посередництво в цьому звільненні. Хоч би як складно це було, шукаємо кожного, хто може бути в полоні. Маємо повернути всіх», – наголосив Президент.
Читати ще: Чотирьох волинян повернули з російського полону
Серед звільнених українців – 88 рядових та сержантів і семеро офіцерів.
Зокрема, це 49 воїнів ЗСУ, серед яких є добровольці «повітряного мосту», які летіли на гвинтокрилі на «Азовсталь». Також в їх числі є два пілоти. Звільнили і 21 нацгвардійця, 10 військових моряків, сім тероборонівців, пʼять прикордонників, двох військових з Держспецслужби транспорту і одного оборонця із добровольчого формування територіальної громади.
Читати ще: Україна повернула з російського полону 75 людей
23 звільнені людини боронили Маріуполь (з них 13 – оборонці «Азовсталі»). Усі інші воювали на Донецькому, Херсонському, Харківському, Луганському та Запорізькому напрямках.
Чимало звільнених потребують тривалого лікування після поранень і хвороб.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив Президент Володимир Зеленський.
За його словами, «продовжуємо повертати наших людей додому. Ще 95 захисників звільнені з російського полону. Це воїни Збройних сил України, Національної гвардії, прикордонники».
«Вдячний нашій команді, яка займається обмінами, та Об’єднаним Арабським Еміратам – за посередництво в цьому звільненні. Хоч би як складно це було, шукаємо кожного, хто може бути в полоні. Маємо повернути всіх», – наголосив Президент.
Читати ще: Чотирьох волинян повернули з російського полону
Серед звільнених українців – 88 рядових та сержантів і семеро офіцерів.
Зокрема, це 49 воїнів ЗСУ, серед яких є добровольці «повітряного мосту», які летіли на гвинтокрилі на «Азовсталь». Також в їх числі є два пілоти. Звільнили і 21 нацгвардійця, 10 військових моряків, сім тероборонівців, пʼять прикордонників, двох військових з Держспецслужби транспорту і одного оборонця із добровольчого формування територіальної громади.
Читати ще: Україна повернула з російського полону 75 людей
23 звільнені людини боронили Маріуполь (з них 13 – оборонці «Азовсталі»). Усі інші воювали на Донецькому, Херсонському, Харківському, Луганському та Запорізькому напрямках.
Чимало звільнених потребують тривалого лікування після поранень і хвороб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
У Володимирі зіткнулися авто і мотоцикл, постраждав підліток
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.