USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.70 9.85

Le Figaro: США можуть повторити долю СРСР

12 Червня 2020 08:58
Відомий французький журналіст Ніколя Бавре передбачив США втрату світового лідерства і розпад за прикладом СРСР. До цього можуть призвести масові протести, викликані загибеллю афроамериканця Джорджа Флойда і персона президента Дональда Трампа.

Свою позицію Ніколя Бавре виклав на сторінках авторитетної газети Le Figaro, пише Страна.

На даний момент в США спостерігається відразу чотири кризи: коронавірус, що забрав життя 113 000 осіб, ймовірне падіння ВВП на 6,5%, вбивство афроамериканця Джорджа Флойда і заворушення в США, президент Дональд Трамп і його популізм.

На думку журналіста, Трамп керується «самогубною» політикою, занурюючи країну в атмосферу громадянської війни.

Бавре наполягає, що глава Білого дому знищує сформовану систему стримувань і противаг, роблячи щось в обхід Конгресу або тиснучи на систему правосуддя і військових.

«Трохи більше ніж через тридцять років після краху СРСР Сполучені Штати теж можуть розпастися», – робить висновок Ніколя Бавре.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
додік Показати IP 12 Червня 2020 09:34
І хто ж тоді рятуватиме жабоїдів від чергової германської навали?
долбододіку Показати IP 12 Червня 2020 09:59
Іван. Руський Іван. І тебе теж.
хехъ до долбододіку Показати IP 12 Червня 2020 10:17
дасть роботу на Біломорканалі? До речі, і тобі теж))
Татьяна Показати IP 12 Червня 2020 10:36
Скоріше б вже. То маючи свої проблеми перестануть вмішуватись в політику інших країн .
Ніко до Татьяна Показати IP 13 Червня 2020 17:44
А якщо включити б Вам мози?
Срібний до Татьяна Показати IP 13 Червня 2020 18:11
Боже яке дурне. Сша вам не совок він не розвалиться. Послухали француза який симпатезує неграм...
Остап Вакарчук Показати IP 12 Червня 2020 10:57
Мабуть вже настав час розвалу, як у 1991 році прийшов час по СРСР.
346 Показати IP 12 Червня 2020 10:58
Штати вже переживали таке в 90-х. І якось не розвалилися. Перевиберуть президента та й по всьому. Там система вибудовувалася століттями, на відміну від СРСР. Т
Олександр Показати IP 12 Червня 2020 11:03
Не смішіть. Розпастися за яким принципом?
Степан (Крымчанин) Показати IP 12 Червня 2020 11:47
Видимо, в ближайшее время, США используют десятки раз проверенный приём. Для отвлечения внимания проведут "победоносную войнушку". Когда? Думаю месяц, два. Вопрос- где? Главные враги уже назначены-Китай и Россия. Но, на глобальный конфликт Америка не пойдёт. А вот, что то вроде Сирии, Гонконга, Ирана, Венесуэлы или где то в Европе, Африке -вполне возможно. При выборе главное, что бы страна была в сфере интересов главных врагов. Информационная шумиха, бой барабанов- и расизм отойдёт на второй план. Осенью выборы. А там хоть не рассветай.
Віктор Русин. до Степан (Крымчанин) Показати IP 12 Червня 2020 14:27
Так,жити мирно московія не буде,війна до останнього вірнопідданого.
Вассерман Показати IP 12 Червня 2020 12:14
Це не штати, а об'єднані держави! Місцеві закони дуже різні. А території часто загарбані в сусідів. На півдні переважають латіноси. Протиріч ціла жменя, що для спеців по кольорових революціях ідеально.
Віктор Русин. Показати IP 12 Червня 2020 14:30
московія всіх міряє по собі.
Володимир Путин Показати IP 12 Червня 2020 16:24
Як можна вестися на таку провокацію проти трампа